Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Madrycie i challengerach na całym świecie.

Madryt

Na wtorek w stolicy Hiszpanii zaplanowano spotkania drugiej rundy pań i pierwszej panów. O godz. 12 zagra Agnieszka Radwańska.

Druga runda kobiet: Schnyder – Radwańska 3:6, 6:4, 6:4; Petković – Pennetta 7:6, 6:3; Peer – Kleybanova 7:6, 6:0; Safarova – Govortsova 4:6, 6:2, 7:5; Stosur – Martinez Sanchez 7:6, 6:4; Petrova – Pavlyuchenkova 6:2, 7:5; Medina Garrigues – Bartoli 6:2, 6:0; A. Bondarenko – Wozniacki 6:2, 6:3; Na Li – Cibulkova 6:2, 3:6, 7:5; Rezai – Zakopalova 6:3, 7:5; Dementieva – Dulgheru 1:6, 6:3, 7:5.

Pierwsza runda mężczyzn: Petzschner – Fognini 6:1, 4:6, 7:5; Schwank – Mathieu 6:3, 6:3; Chela – P. Cuevas 2:0 i krecz Urugwajczyka; Hanescu – Andreev 3:6, 6:5 i krecz Rosjanina; Gulbis – Montanes 7:5, 6:1; Baghdatis – Chiudinelli 6:3, 6:4; Bellucci – Riba 7:6, 6:1; Wawrinka – M. Granollers 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Gimeno-Traver 6:3, 6:4; Jużny – Lacko 2:6, 6:3, 6:1; Munoz de la Nava – Querrey 6:7, 6:3, 7:5; Isner – Ch. Rochus 5;7, 6:2, 6:2; Fish – Russell 6:2, 7:6.

Druga runda mężczyzn: Federer – B. Becker 6:2, 7:6; Verdasco – Karlović 7:6, 6:3.

Bordeaux

W francuskiej imprezie Michał Przysiężny zagrał z Arnaud Clement.

Pierwsza runda: Malisse – Ouanna 6:2, 7:6; B. Paire – Checa-Calvo 6:2, 6:2; Hernych – Zverev 6:2, 2:0 i krecz Niemca; R. Delgado – K. Beck 6:3, 7:5; Mahut – Kunitsyn 6:2, 7:5; Clement – Przysiężny 4:6, 6:3, 7:5; Roger-Vasselin – Acasuso 7:6, 7:5; O. Rochus – Zampieri 7:6, 6:4; Llodra – Koubek 6:4, 6:4; Ramos-Vinolas – Rochette 7:6, 6:1; Alves – Darcis 0:6, 6:4, 6:3; Gasquet – Ascione 6:3, 6:1; Bogdanovic – Ginepri 6:1, 6:4; Serra – Patience 6:2, 6:2.

Zagrzeb

We wtorek w Chorwacji zagrają m.in. Gaston Gaudio, Ivo Minar czy Nicolas Massu.

Pierwsza runda: Haider-Maurer – Lindahl 6:1, 0:6, 6:2; Rosol – A. Balazs 6:3, 6:2; Gaudio – Belyaev 6:4, 0:6, 6:4; Ramirez Hidalgo – P. Amritraj 6:3, 6:1; And. Kuznetsov – Hovevar 6:3, 6:4; Ventura – Karanusić 6:4, 6:3; Ebden – I. Minar 1:6, 7:6, 6:4; Massu – Veic 6:4, 6:2; Polansky – Sancić 7:6, 7:6; Dodig – Decoud 7:6, 6:2.

Biella

W kolejnym turnieju we Włoszech rozegrane zostaną pojedynki pierwszej rundy. Zagrają m.in. Jamajczyk Dustin Brown (na zdjęciu), Włoch Potito Starace czy Jan Minar. Deszcz przerwał grę.

Pierwsza runda: Recouderc – Kindlmann; Phau – Brizzi 6:3, 2:6, 7:5; Kamke – Vassallo-Arguello 7:5, 4:6, 6:2; Mertens – D. Brown 6:4, 7:5; Sorensen – Arnaboldi; Gabashvili – Junqueira 6:3, 6:0; Starace – Berlocq 7:6, 7:5; Brzezicki – J. Minar 7:6, 6:7, 6:3; Sergeyev – Ignatik; A. Beck – Naso 6:2, 4:6, 6:2; Andujar – Napoliatno 6:0, 6:1; Desein – Lammer 2:6, 6:3, 6:2; Fioravante – Gaio 6:0, 6:7, 1:1 i deszcz; Ungur – Reister 6:3, 3:6, 0:2 i deszcz; Bolelli – S. Gutierrez 6:4, 7:6; Lorenzi – Alund 6:4, 2:2 i deszcz.

Busan

W koreańskiej imprezie (korty twarde) numerem jeden był Niemiec Rainer Schuettler.

Pierwsza runda: Jeong – Groth 6:4, 6:4; Duclos – Matsui 6:3, 7:6; Juska – Klec 6:4, 6:4; Y. Kim – Schuettler 6:4, 6:2; Kondo – B. Evans 6:4, 6:3; Junaid – Rieschick 6:4, 6:4; Ti Chen – Kadir 7:6, 6:1; Y. Lim – Okun 6:1, 6:2; Peya – J. An 3:6, 6:1, 6:4; And. Martin – A. Sitak 6:3, 3:6, 7:6.

Sarasota

Faworytem turnieju na Florydzie jest Amerykanin Kevin Kim.

Pierwsza runda: B. Rodriguez – Witten 6:3, 6:3; Estrella – J. Ward 6:7, 6;1, 6:4; J. Baker – Venus 6:7, 6:1, 6:4; Reynolds – Deheart 6:7, 6:0, 3:0 i krecz; Alex Kuznetsov – G. Jones 6:4, 6:3 ; M. Reid – Monroe 7:6, 6:1; Sweeting – J. Statham 6:2, 6:3; Garza – Satschko 6:4, 4:6, 6:1; Kelly – Ryderstedt 2:6, 6:3, 6:4; Sirianni – D. Young 6:4, 6:4; Nishikori – Chappidi 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności