Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Kovalik - Kirkin 6:7 (5), 6:0, 7:6 (3); Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy będą walczyć w tym tygodniu w Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoszech, Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Bad Gastein

W Austrii rozegrane dokończona zostanie pierwsza runda.

Pierwsza runda: P. Mayr – Tvaroskova 6:2, 6:0; Goerges – Zakopalova 6:2, 5:7, 6:1; Zahlavova – Zahlavova Strycova 7:5, 6:3; Pivovarova – Bammer 7:6, 6:3; Garbin – Parmentier 3:6, 6:3, 6:1; Tsurenko – Duque Marino 6:3, 7:6; Petković – Benesova 6:4, 6:0; Bacsinszky – Groenefeld 6:1, 6:2; Sevastova – Pous Tio 6:2, 6:4; Hradecka – Hofmanova 6:2, 6:2; Dzehalevich 0:6, 6:4, 6:1; Meusburger – Medina Garrigues 6:4, 7:5.

Portoroz

W Słowenii zagrają m.in. Rosjanka Ksenia Pervak (na zdjęciu) i Serbka Jelena Janković.

Pierwsza runda: Errani – Tatishvili 7:6, 6:4; Voegele – Kvitova 7:5, 6:2; A. Panova – Eraković 6:2, 7:6; Hercog – Bovina 6:3, 6:3; Srebotnik – Martić 6:3, 6:1; Larsson – Arvidsson 7:6, 6:2; Pavlyuchenkova – Brianti 7:5, 6:1; Yakimova – Zec Peskirić 3:6, 6:2, 6:3; Camerin – Rodionova 4:6, 6:2, 6:4; Janković – Jovanovski 6:3, 6:3; Pervak – Cibulkova 6:1, 6:3.

Hamburg

W German Open powalczą dziś m.in. Florian Mayer, Tobias Kamke czy Tommy Robredo.

Pierwsza runda: Chela – Stakhovsky 6:2, 6:3; Seppi – Robert 6:4, 6:3; Schwank – Kamke 6:3, 6:4; Reister – Brands 6:2, 7:6.

Druga runda: F. Mayer – Dolgopolov 4:6, 7:6, 6:3; Starace – Robredo 7:6, 5:7, 6:1; Max. Gonzalez – Ramos-Vinolas 7:6, 6:7, 6:2; J. Nieminen – Simon 6:4, 3:6, 7:5; Fognini – Gicquel 6:4, 6:4; Davydenko – Serra 6:3, 6:1; Golubev – M. Granollers 6:4, 7:5; Ferrero – Hajek 7:6, 6:1.

Atlanta

W Atlanta Tennis Championships około godz. 22 mecz 1. rundy rozpocznie Michał Przysiężny.

Pierwsza runda: Malisse – Sweeting 7:6, 6:3; Ginepri – Lindahl 7:6, 6:2; G. Muller – Przysiężny 6:4, 4:6, 7:6; D. Young – Sela 7:5, 6:0; Lacko – Kunitsyn 4:6, 7:6, 7:6; Dent – Blake 6:3, 3:6, 6:4; K. Anderson – Tipsarević 6:3, 7:5.

Orbetello

W challengerze w Włoszech (korty ziemne) o kolejny tutuł będze walczył triumfator z Rimini Paolo Lorenzi.

Pierwsza runda: Reix – Brzezicki 6:3, 6:4; F. Piccari – El Amrani 6:3, 7:6; Haider-Maurer – Cipolla 6:2, 7:5; Trevisan – Di Meo 6:3 i krecz; Donskoy – Del Bonis 7:5, 7:6; Aranguren – Kadir 3:6, 6:3, 6:2; Haase – Gaio 6:1, 6:4; Andujar – Prpić 6:4, 6:2; M. Fischer – Sidorenko 6:4, krecz Francuza; Berlocq – Di Mauro 6:1, 6:1; Lorenzi – Sorensen 1:6, 6:2, 6:1.

Recanati

Druga w tym tgodniu impreza w Włoszech będzie rozgrywana na kortach twardych.

Pierwsza runda: R. Ghedin – Renard 6:2, 6:7, 6:4; Torresi – Galvani 6:4, 4:6, 7:5; Klec – Miccini 7:5, 6:3; Grigelis – Sijsling 2:6, 6:3, 6:1; Henrych – King-Turner 6:0, 6:4; Tavares – Charroin 4:6, 7:6, 6:3; Bohli – Bastl 7:6, 6:3; Giorgini – Gutierrez-Ferrol 6:4, 7:6.

Penza

W Rosji zagrają dziś m.in. Boris Pashanski, Ludovic Walter czy Igor Karpov.

Pierwsza runda: Matsukevich – Pashanski 6:2, 7:6; Kudryavtsev – Walter 7:5, 6:1; Boje-Ordonez – Starkov 4:6, 7:5, 7:6; Recouderc – Sergeyev 6:3, 3:6, 6:2; Kirillov – Semjan 7:6, 4:6, 6:3; Kukushkin – Belyaev 6:4, 6:1; Ledovskikh – Baluda 6:7, 6:2, 7:6; Molchanov – Olaso 6:4, 6:4; Cervantes – Gard 6:1, 3:6, 6:2.

Lexington

W challengerze (korty twarde) najwyżej rozstawienie zawodnicy to Australijczyk Carsten Ball i Litwin Ricardas Berankis.

Pierwsza runda: Bogomolov – Quigley 7:5, 6:0; J. Levine – J. Baker 4:6, 7:6, 6;1; K. Kim – Wolmarans 6:2, 7:5; Duclos – Sugita 6:4, 2:6, 6:3; B. Klein – Bangoura 6:2, 6:1; Polansky – Guccione 6:4, 6:2; Raonic – V. Pospisil 7:6, 6:1; Alex Kuznetsov – G. Jones 6:2, 6:2; Capdeville – Gong 6:3, 6:3; Ball – Hocevar 7:5, 6:1; J. Jenkins – Kudla 6:4, 6:3; Klaasen – Sirianni 6:1, 7:5; van der Merwe – Matosević 7:5, 6:3; Bubka – Souza 7:6, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności