Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Tauson - Han 6:2, 6:0; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; Nara - Okamura 6:3, 6:4; Snigur - Kung 6:2, 6:4; Bucsa - Liang 6:4, 6:1; STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Bagnis - Zh. Zhang 6:4, 6:1; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0; Soeda - T. Griekspoor 7:5, 4:6, 7:6 (2).

Wtorek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Danii, San Marino, Hiszpanii, Austrii, Chinach, Kanadzie, Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Kopenhaga

W pierwszej rundzie turnieju głównego zagrała dziś Marta Domachowska.

Pierwsza runda: Glatch – Srebotnik 2:6, 6:4, 6:1; Zahlavova – Domachowska 6:1, 6:2; Keothavong – Arvidsson 1:6, 6:4, 6:3; Benesova – Bovina 6:4, 6:2; Hercog – Groenefeld 6:3, 7:5; Baltacha – Eraković 3:6, 6:3, 6:1; Barrois – Meusburger 7:5, 6:2; Malek – Ejdesgaard 6:0, 6:1; Wozniacki – Martić 6:3, 6:2; Cirstea – Kvitova 4:6, 6:2, 6:4.

San Diego

W zawodach najwyżej rozstawione zostały Serbka Jelena Janković i Australijka Samatha Stosur.

Pierwsza runda: Peer – Ivanović 7:6, 6:3; Jie Zheng – S. Perry 6:3, 6:2; Szwedowa – Petrova 5:7, 6:4, 6:1; Vandeweghe – Dulko 6:0, 3:0 krecz Giseli; Kirilenko – Nara 6:4, 6:7, 6:3; Zvonarieva – Cibulkova 6:0, 3:6, 6:4; Kuznetsova – Wickmayer 6:3, 2:6, 6:1; Hantuchowa – Bartoli 3:6, 7:6, 6:4; Oudin – Hampton 6:3, 6:4; Pennetta – K. Bondarenko 6:2, 7:5; A. Radwańska – Scheepers 7:5, 6:3.

Waszyngton

W stolicy USA dziś zagrają m.in. Thiemo De Bakker (na zdjęciu), Ryan Sweeting czy Greg Zemlja.

Pierwsza runda: Chiudinelli – Dabul 7:6, 6:2; Vliegen – Gasquet 6:3 i krecz Francuza; Tipsarević – Clement 6:4, 6:0; Falla – Y-H. Lu 7:5, 6:1.

Druga runda: Fish – Troicki 6:4, 6:3; Malisse – Benneteau 7:5, 6:4; Verdasco – Berrer 4:6, 7:5, 7:6; Cilić – Istomin 6:4, 6:2; Roddick – Zemlja 6:4, 6:4; Sweeting – Llodra 6:4, 6:2; Isner – De Bakker 7:6, 7:6; Simon – Kunitsyn 6:1, 6:2.

San Marino

Faworytami rozgrywanego w San Marino challengera są Potito Starace, Olivier Rochus i Pere Riba.

Pierwsza runda: Max. Gonzalez – Galvani 6:3, 7:6; Riba – Tavares 6:3, 6:4; Dasnieres de Veigy – Krajinović 6:3, 6:2; Volandri – Ch. Rochus 6:4, 2:6, 6:3; Junqueira – Schoorel 6:1, 7:6; Berlocq – Arnaboldi 6:3, 6:4; Haase – Roger-Vasselin 2:6, 6:4, 6:1; Bolelli – Lojda 7:5, 3:6, 7:6; Starace – Cirić 7:6, 6:3.

Segovia

Turniej w Hiszapnii rozgrywany jest na kortach twardych.

Pierwsza runda: Alves – Hernando-Ruano 6:3, 7:6; Mertens – Eaton 4:6, 7:6, 6:2; Marrero – Cakl 6:2, 1:6, 7:6; Millot – G. Granollers-Pujol 6:3, 3:6, 6:2; Sorensen – Gonzalez-Jimenez 7:6, 6:7, 6:2; Mahut – Gicquel 6:3, 6:2; Munoz de la Nava – King-Turner 6:4, 6:3; Bautista-Agut – Ryderstedt 6:4, 6:1; Huta Galung – M. Granollers 6:4, 7:6; Mannarino – Dodig 6:2, 6:4; Gimeno-Traver – Alcaide 6:7, 6:3, 7:6.

Pekin

W zawodach w stolicy Chin walczy zwycięzca z Saranska Ukrainiec Ivan Sergeyev.

Pierwsza runda: Gong – Duclos 1:6, 6:3, 7:6; Y. Kim – Kadir 5:7, 6:4, 6:2; Recouderc – P. Amritraj 3:6, 2:1 i krecz Hindusa; Wu – Kondo 6:7, 6:3, 6:2; Niland – Grigelis 6:2, 6:3; A. Sitak – Gao 5:7, 6:0, 7:5; Molchanov – Xu 5:7, 6:2, 6:3; T. Fernandes – Hensel 6:4, 5:7, 6:2; Jun – Y. Chang 6:4, 6:4; Skugor – Ch. Wang 6:4, 6:2; T. Yang – Ze Zhang 7:6, 7:5; Kumantsov – Weintraub 7:6, 7:6.

Kitzbuhel

W Austrii wczoraj opady deszczu uniemożliwiły rozegranie zaplanowanych pojedynków. We wtorek mają się odbyć pojedynki 1. rundy, choć prognozy pogody nie są optymistyczne dla organizatorów.

Pierwsza runda: Thiem – Sidorenko 3:6, 7:6, 6:4; Crivoi -Phau 4:6, 6:4, 6:4; Patience – Kavcić 6:4, 5:7, 6:4; I. Minar – Reissig 6:3, 6:2; Andujar – Gaudio 6:0, 6:2; Luczak – J. Minar 7:6, 6:2; Haider-Maurer – Kamitz 6:1, 6:2; Seppi – Klizan 6:3, 6:1; Peya – Donskoy 6:4, 6:2; Vanek – Panfil 7:6, 7:6; Koellerer – Lorenzi 6:2, 6:2; M. Fischer – Hajek 6:4, 6:7, 6:2; Rosol – Zverev 6:2, 7:5; O. Hernandez – Veic 5:7 – dokończenie w środę; Cuevas – Semjan 4:6, 3:1 – dokończenie w środę. Jutro także mecz Brown – Muster.

Vancouver

Największy w tym tygodniu challenger rozgrywany jest w Kanadzie (pula nagród to 100 tys. $).

Pierwsza runda: Matosević – Ebden 7:6, 6:2; Capdeville – V. Pospisil 6:4, 6:4; Kendrick – Raonic 7:6, 6:4; J. Ward – de Voest 3:6, 6:2, 6:4; Levy – Dancević 6:3, 6:4; Kamke – Smyczek 1:6, 6:4, 6:1; Reynolds – Bozoljac 7:5, 6:3; Dent – Polansky 6:3, 5:7, 6:2; Lindahl – Bester 4:6, 7:6, 6:4.

Campos Do Jordao

Z numerem 1, został w Brazylii rozstawiony Ricardo Mello.

Pierwsza runda: Matsui – Guez 6:4, 6:2; Ghedin – Pella 6:3, 5:7, 6:4; van der Merwe – Daniel 6:4, 7:5; Mello – Clezar 6:4, 7:6; Farah – Bagnis 4:6, 6:4, 6:4; J. Pereira – Romboli 6:2, 7:5; Souza – Klaasen 7:5, 7:6; Hocevar – Struvay 6:3, 6:2; Dutra da Silva – J. Silva 3:6, 7:6, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności