Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Wtorek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Stanach Zjednoczonych, Turcji, Uzbekistanie, Kanadzie, Włoszech i Brazylii.

Toronto

W Rogers Cup zagrają m.in. Radek Stepanek, Tomas Berdych (na zdjęciu), Gael Monfils czy David Ferrer.

Pierwsza runda: Troicki – Cilić 6:4, 7:6; Fognini – Stepanek 6:2, 6:4; Dolgopolov – Petzschner 1:6, 6:2, 7:6; Nalbandian – Ferrer 7:5, 3:6, 6:3; Chardy – Baghdatis 7:5, 2:6, 7:6; Y-H. Lu – Duclos 6:4, 6:4; Malisse – Berrer 7:6, 6:2; Tipsarević – Kohlschreiber; Llodra – Giraldo 7:6, 7:5; Monfils – Devvarman 7:6, 6:3; Querrey – Russell 3:6, 6:1, 6:4; Verdasco – Schwank 6:0, 5:7, 6:2; Wawrinka – Dancević 6:1, 6:4.

Druga runda: Berdych – Stakhovsky 6:2, 6:4; Soderling – Gulbis 4:6, 6:4, 6:4; Federer – Chela 7:6, 6:3.

Cincinnati

W zawodach w stanie Ohio walczyć będą m.in. Yanina Wickmayer, Flavia Pennetta czy Daniela Hantuchova.

Pierwsza runda: McHale – Petrova 7:6, 5:3 i krecz Rosjanki; Wickmayer – Arn 6:2, 6:2; Bammer – Cirstea 7:6, 6:2; Vesnina – Oudin 6:2, 6:3; Pavlyuchenkova – Hantuchova 6:3, 6:4; Kirilenko – K. Bondarenko 6:1, 6:3; Petković – Vandeweghe 7:6, 6:1; Pennetta – J. Zheng 6:4, 6:2; Dulko – Safarova 6:4, 6:3; Szarapowa – Kuznetsova 6:4, 1:6, 6:2.

Druga runda: Amanmuradova – Jovanovski 6:2, 6:0; Janković – Duszewina 6:4, 3:6, 6:1; Bartoli – A. Bondarenko 7:6, 6:1.

Stambuł

W tureckiej imprezie najwyżej rozstawiony jest Belg Olivier Rochus.

Pierwsza runda: Akkoyun – Desein 7:5, 1:0 i krecz Belga; Bohli – Gicquel 7:5, 6:4; Sergeyev – Millot; Brown – Bastl 6:4, 6:7, 7:6; M. Fischer – Ch. Rochus 6:1, 6:2; Munoz de la Nava – O. Rochus 7:5, 2:6, 7:5; Mannarino – Altuna 7:6, 6:1; Ilhan – Marti 6:4, 7:6; Gil – Prpić 6:4, 6:4.

Samarkand

W Uzbekistanie faworytami są Blaz Kavcić, Andrej Kuznetsov.

Pierwsza runda: Grigelis – Uzakov 6:3, 6:4; Ledovskikh – Kedryuk 4:6, 6:4, 6:3; Kavcić – Fernandes 6:2, 6:2; Poch-Gradin – Saidmukhamedov 6:2, 6:1; Kirillov – Flock 4:6, 6:3, 6:1; T. Yang – O. Hernandez 6:1, 6:2; Inoyatov – Kumantsov 6:4, 6:0; Pashanski – Bloemke 6:4, 6:4; Elgin – Jun 6:2, 5:7, 7:5.

Trani

We Włoszech będą dziś rywalizować Rui Machado, Francesco Aldi czy Paolo Lorenzi.

Pierwsza runda: Bemelmans – Mar. Viola 7:6, 6:4; Marrero – Clar-Rossello 6:4, 4:6, 6:3; Cipolla – Agilar 7:6, 4:0, krecz Jorge; Machado – Stadler 6:3, 6:1; Trevisan – Luczak 7:6, 0:6, 6:4; Aldi – Cazes-Carrere 7:6, 6:4; Crivoi – Paire 4:6, 6:3, 7:6; Volandri – Galvani 6:4, 6:4; Alund – Vagnozzi 7:5, 6:1; Huta Galung – J. Pospisil 6:4, 7:6; Cirić – Lorenzi 6:3, 3:6, 6:0.

Binghamton

W challengerze w USA w walce o zycięstwo liczyć się będą Argentyńczyk Brian Dabul i Japończyk Go Soeda.

Pierwsza runda: R. Ram – B. Klein 6:4, 6:2; El Mihdawy – Y. Kim 7:6 i krecz Koreańczyka; Guccione – Millman 6:7, 7:5, 6:3; Soeda – Deheart 6:4, 2:6, 7:6; Kendrick – Feeney 6:1, 6:4; Klingemann – Lindahl 5:7, 6:3, 6:4; Dabul – J. Ward 6:3, 6:4; Cook – Reynolds 6:4, 6:3; Balleret – Capdeville 6:1, 6:2; Witten – Berankis 6:4, 6:4; Bogomolov – J. Levine 6:4, 3:6, 6:3; Harrison – G. Jones 7:6, 6:4; Matosević – D. Yoo 6:1, 6:1; Nishikori – K. Kim 7:6, 3:6, 6:2.

Brasilia

Faworytami brazylijskich kibiców są Ricardo Mello, Joao Souza i Daniel Marcos.

Pierwsza runda: R. Mello – R. Ghedin 3:6, 6:2, 6:2; G. Lapentti – F. Martin 6:4, 6:3; Dutra Silva – Romboli 6:1, 6:0; Alcaide – Felder 6:4, 6:2; van der Merwe – Zampieri 7:5, 6:4; J. Silva – Brezac 6:2, 6:1; Klizan – Ouanna 5:5 i krecz Francuza; Souza – Monroe 4:6, 6:3, 7:6; Alves – Bagnis 2:6, 7:5, 7:5; Farah – Sugita 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności