Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Wtorek na świecie

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Stanach Zjedonoczonych, Kanadzie, Chinach, Brazylii, Tajlandii, Włoszech oraz Bośni i Hercegowinie.

Guangzhou – WTA

Pierwsza runda: Mirza – O’Brien 6:3, 1:6, 6:2; Groth – Bratchikova 6:2, 6:0; Han – S-W Hsieh 7:6, 1:6, 6:1; Brianti – Parmentier 6:3, 6:1; Panova – Sun 1:6, 6:4, 6:2; Jovanoski – Kudryavtteva; Gallovits – Kim 6:7, 6:1, 6:3; Morita – Namigata 6:2, 6:2; Pervak – Y-J Chan 3:6, 6:0, 6:2; Tanasugarn – Halep 7:6, 6:2.

Quebec – WTA

Pierwsza runda: Oudin – Riske 6:2, 7:6 (3); Glatch – Lisicki 6:4, 6:2; Craybas – Rezai 6:3, 3:6, 7:6 (3); Mattek- Sands – Falconi 6:4, 7:5; Safarova – Lepchenko 7:5, 6:3; Lucic – Cirstea 0:6, 6:1, 6:1; Tetreault – Zahlavoava-Strycova 6:3, 3:6, 6:2; Bartoli – Foretz 6:1, 6:1; Paszek – Erakovic 6:0, 6:4; Dubois – Govortosova 6:4, 2:6, 7:5.

Bangkok

Pierwsza runda: Nielsen – Ebden 2:6, 6:2, 4:0 i krecz Australijczyka; J. Ward – Russell 6:3 i krecz Amerykanina; Kudryavtsev – T. Suzuki 6:1, 6:2; Gremelmayr – Udomchoke 2:6, 6:1, 6:4; Kirillov – Gong 6:4, 6:2; Kravchuk – J. Minar 7:6 (5) i krecz Czecha; Tomic – Kumantsov 6:1, 7:5; Dimitrov – Jun 2:6, 6:0, 6:1; Rieschick – Lindahl 3:6, 6:4, 7:6.

Banja Luka

Pierwsza runda: Belyaev – Karanusic 6:4, 6:2; Riba – Gard 6:1, 6:1; Krajinovic – Basic 6:3, 5:7, 6:2.

Todi

Pierwsza runda: Di Mauro – El Amrani 4:6, 6:3, 6:4; Rufin – Giorgini 6:3, 6:2; Semrajc – Cipolla 4:6, 7:6, 6:4; M. Gonzalez – Mat. Viola 6:4, 6:2 Knittel – Lemke 7:6, 2:6, 6:3; G. Granollers – Crugnola 6:3, 7:5; Galvani – Lorenzi 6:7, 6:4, 6:0; Berlocq – Mertens 6:3, 6:4; Goffin – Junqueira 6:1, 6:3; M. Granollers – Vasiliev 6:4, 6:0.

Tulsa

Pierwsza runda: Sadecky – J. Cox 6:3, 6:7, 7:6; Cook – N. Moser 6:2, 6:1 ; Alex Kuznetsov – Duclos 6:4, 6:3; Klingemann – Wolmarans 6:4, 7:6; Ouellette – B. Evans 6:3, 7:6; Smyczek – V. Pospisil 6:2, 6:1; Reynolds – J. Levine 6:2, 6:1; McClune – Nunez 7:6, 6:3; Witten – D. Martin 6:2, 6:4; Nedovyesov – Dent 6:4, 3:0 i krecz Taylora.

Belo Horizonte

Pierwsza runda: Guidolin – Galdon 7:6, 6:3; Romboli – Ribeiro Neto 4:6, 6:3, 7:6; J. Silva – G. Rivera 7:5, 6:3; Lindell – Felder 6:3, 6:2; Arguello – Zampieri 1:6, 6:3, 6:2; Miele – G. Dias 6:3, 6:4; Hocevar – Souza 5:7, 6:4, 6:4; Capdeville – Elias 6:4, 6:1; Kirche – J. Pereira 6:2, 6:4; Dutra Silva – Laranja 6:4, 6:4; Molteni – Dabul 7:6, 4:6, 6:4; Bagnis – T. Fernandes 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności