Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1.

Wtorek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Korei, Uzbekistanie, Kolumbii, Słowacji, Francji, Rumunii, Słowenii i Tajlandii.

Taszkient – WTA

Pierwsza runda: Dulgheru – Nara 6:2, 7:5; Niculescu – Diyas 6:3, 6:7 (2), 6:2; Craybas – Palina 6:2, 6:3; Savchuk – Guskova 6:2, 6:2; Rybarikova – Sharipova 6:3, 6:3; Chakvetadze – Kucova 6:3, 7:5; Camerin – Bovina 6:0, 3:6, 6:4; A. Panova – Bratchikova 6:4, 6:4; Kustova – Abduraimova 5:7, 6:3, 6:3; Bychkova – Mirza 6:1, 4:6, 7:5; Kudryavtseva – Fedak 6:4, 6:1; Amanmuradova – Georgatou 6:4, 6:3.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Chardy – Rufin 6:0, 6:2; Kamke – Fognini 6:3, 7:5; Vagnozzi – Copil 7:6 (4), 6:4; Greul – Przysiężny 6:3, 6:4; Berlocq – Gimeno-Traver 4:6, 7:5, 7:6 (4); Andujar – Max. Gonzalez 6:3, 6:4; M. Granollers – Hanescu 2:6, 6:2, 6:1; Phau – Ramos-Vinolas 1:6, 6:4, 6:0; Crivoi – Ventura 6:4, 6:0; Ungur – Seppi 3:6, 6:7 (6), 6:4.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Malisse – Roger-Vasselin 7:6 (3), 6:4; Mathieu – Mannarino 6:3, 6:3; Zverev – Zeballos 6:3, 6:2; Simon – Brown 6:3, 6:4; J. Nieminen – Becker 6:3, 7:6 (2); Kohlschreiber – Fabbiano 6:4, 6:3.

Bangkok

Pierwsza runda: Bogomolov – King-Turner 6:2, 6:3; Dimitrov – Dodig 4:6, 6:2, 1:0, krecz Ivana; Deheart – Lindahl 6:3, 6:4; Alves – Nielsen 6:4, 6:1; R. Mello – Wachiramanowong 6:3, 7:5; Kravchuk – Gojowczyk 7:6, 6:4; Yang – Gong 1:6, 6:3, 7:5; J. Ward – Bhambri 6:7 (4), 7:6 (1), 1:1 krecz Yuki; Rieschick – Matosevic 6:2, 5:7, 7:5; Polansky – Doakmaiklee 7:5, 6:1.

Trnava

Pierwsza runda: Snobel – Cervenak 6:3, 6:3; O. Hernandez – Danis 6:2, 6:1; Lojda – Semjan 6:4, 5:7, 6:2; Prikryl – Lustig 5:5, krecz Daniela; Klec – Gawron 6:4, 7:6 (7); Rudnev – Paire 6:1, 2:6, 7:6; Krajinovic – Hajek 7:6, krecz Jana; Koubek – Vik 6:2, 6:7, 6:4; J. Pospisil – Eysseric 6:3, 6:3.

Ljubljana

Pierwsza runda: Ciric – Lorenzi 6:3, 5:7, 7:6; Mektic – Zitnik 6:0, 6:2; Dasnieres de Veigy – Ch. Rochus 6:0, 7:5; P. Santos – Giorgini 6:4, 6:2; Mat. Viola – Gregorc 6:3, 6:3; Galvani – Zekic 7:6, 6:1; Tveit – Menendez 7:5, 0:6, 6:1; Goffin – Prodon 6:1, 6:7, 6:3; Di Mauro – Zemlja 6:4, 3:6, 7:6; Semrajc – Bjelica 6:1, 6:2; Gensse – I. Minar 6:3, 5:7, 7:6; Pashanski – An. Kuznetsov 5:7, 6:3, 6:2; Kavcic – Trevisan 6:0, 6:2; Trujillo – Bozoljac 6:3, 6:0; Arnaboldi – Aldi 6:0, 6:2; Muster – Puc 6:3, 6:1.

Izmir

Pierwsza runda: Bastl – Juska 6:3, 6:0; Smirnov – Tosic 6:1, 6:2; Bohli – Junaid 6:4, 6:1; Ignatik – Groth 6:7 (2), 6:3, 7:5; Klizan – Angelinos 3:6, 6:1, 6:1; G. Muller – Cipolla 6:3, 6:4; J. Sousa – Elgin 6:3, 6:2.

Bogota

Pierwsza runda: Salamanca – Emmrich 6:2, 6:0; M. Daniel – Kretschmer 6:3, 6:1; J. Souza – Al. Gonzalez 6:3, 6:2; El Amrani – K. Kim 4:6, 6:3, 6:1; J. Gomez – Bagnis 6:7 (8), 6:1, 6:2; Guidolin – Hartfield 6:2 i krecz Diego; Dutra da Silva – D. Alvarez 7:6 (8), 6:3; Decoud – Begemann 6:3, 6:7 (4), 7:6; Ribeiro Neto – Galdon 6:3, 6:2; Cabal – Zampieri 7:5, 6:3; J. Silva – Aguilar 6:3, 6:3; Hocevar – Capdeville 6:4, 6:7 6:2; R. Delgado – Alund 6:3, 2:6, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności