Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Paragwaju i USA.

Pierwsza runda

Szanghaj: Isner – Kubot 4:6, 7:6 (9), 7:6 (7); Yan Bai – Stepanek 6:3, 6:4; Gimeno-Traver – Istomin 3:6, 6:3, 6:3; Roddick – Kohlschreiber 6:3, 2:1 krecz Niemca; Tipsarevic – Golubev 6:3, 6:4; Querrey – Berrer 6:3, 5:5 i deszcz, dokończenie w środę; Bellucci – Ilhan 6:1, 2:6, 0:2 i deszcz, dokończenie w środę; Fl. Mayer – K. Anderson; Ljubicic – Ze Zhang 5:7, 6:3, 6:4; Monfils – B. Becker 1:0 i deszcz, dokończenie w środę; Y-H Lu – Di Wu; Ferrer – Llodra 7:6 (2), 6:1; Cilic – Seppi; Gasquet – Gulbis – przeniesione na środę.

Osaka: Namigata – T. Yonemura 6:2, 6:3; Peer – Doi 6:2, 6:3; Fuda – Dentoni 6:4, 6:2; Savchuk – Arn 6:1, 6:2; Craybas – Grandin 6:4, 6:2; Benesova – McHale 6:4, 6:3; Nakamura – A. Panova 7:6 (5), 2:6, 6:3; Date Krumm – L. Robson 6:3, 6:3; Tanasugarn – Rybarikova 6:2, 7:5; Brianti – Morita 7:5, 3:6, 6:4.

Linz: Voracova – Cornet 6:1, 6:3; Goerges – Hercog 6:4, 4:6, 6:4; Zahlavova Strycova – Sevastova 6:7 (5), 6:1, 6:4; Schnyder – Dulko 6:2, 6:3; Daniilidou – Cibulkova 6:2, 6:4; Errani – Karatantcheva 6:2, 6:2; Suarez Navarro – Parra Santonja 6:3, 6:3; Bammer – Chakvetadze 7:5, 6:0; Vinci – A. Bondarenko 6:2, 6:2.

Taszkient: Raonic – Kirillov 6:2, 6:3; Gil – Menendez 6:4, 7:6 (6); Sergeyev – V. Uzakov 6:2, 6:4; Skugor – Kravchuk 7:6 (4), 6:4; K. Beck – Reix 6:1, 6:1; Dustov – Recouderc 7:6 (3), 6:7 (4), 6:4; Junaid – Okun 2:6, 6:3, 6:2; V. Pospisil – Kudryavtsev 6:4, 6:3; Devvarman – Pavic 6:2, 6:4; Ignatik – Shipilov 6:2, 6:2; Brown – Stadler 7:6 (5), 7:6 (4).

Rennes: Dancevic – Bachinger 7:5, 7:6 (7); Phau – El Amrani 6:4, 6:1; Ouanna – Herbert 3:6, 6:0, 6:3; H. Kontinen – Rosol 7:5, 6:4; Bautista – Gensse 7:5, 7:6 (1); Mahut – Lacko 6:7 (8), 6:2, 6:4; Bohli – Mannarino 4:6, 6:1, 7:5.

Asuncion: Cabal – Del Bonis 6:3, 6:4; Cervenak – Monteferrario 6:0, 6:2; D. Lopez – Trungelliti; Galdon – Brzezicki 6:3, 3:6, 6:1; Fognini – Aguilar 4:6, 6:2, 6:3; Ramos-Vinolas – Bagnis 6:3, 6:1; Lorenzi – Farah 6:4, 6:1; Massu – Tavares 6:2, 4:6, 6:1; Dutra Da Silva – Junqueira 6:2, 3:6, 6:4; R. Delgado – Prodon 6:4, 5:7, 6:3; Dabul – Ventura 6:2, 4:0 i krecz Hiszpana; Berlocq – Acasuso 6:4, 6;1; Riba – Heras 6:1, 6:3.

Tiburon: B. Reynolds – Van Der Merwe 3:6, 6:1, 6:3; Ball – King-Turner 6:3, 6:1; Kosakowski – Guccione 5:4 i krecz; D. Young – Harbatsiuk 6:1, 6:0; Bogomolov – Strode 6:2, 2:6, 6:3; Alex Kuznetsov – J. Baker 3:6, 6:4, 7:5; Witten – Klahn 6:2, 6:1; Nielsen – Sweeting 2:6, 6:2, 6:2; Deheart – Duclos 3:6, 6:4, 6:3; K. Kim – Yani 6:4, 6:3; Smyczek – De Voest 6:2, 4:6, 6:4; Reister – Millman 6:4, 6:4.

Joue-Les-Tours: Kar. Pliskova – Olaru 6:1 6:4; Cohen-Aloro – Gatto-Monticone 6:2, 6:2; Dokic – Georgatou 6:0, 6:0; Georges – Thorpe 7:5, 7:6 (5); Kostova – Birnerova 7:6 (8), 2:6, 6:4; Bergot – Floris 6:3, 6:4; J. Mayr – Mircic 6:2, 6:1; Kushkhova – Piquion 6:2, 6:2; Manasieva – Seateun 6:3, 6:1; Malek – Hesse 6:2, 6:2; Garcia-Vidagany – Adam 6:2, 3:6, 6:1; Pavlovic – Korzeniak 6:3, 6:2.

Druga runda

Szanghaj: Berdych – Robredo 6:0, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności