Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisiści i zawodnicy w tym tygodniu walczą w Rosji, Francji, Katarze, Austrii i Brazylii.

St. Petersburg

Pierwsza runda: Kravchuk – Cermak 6:2, 6:3; R. Ram – Andujar 6:3, 6:7 (5), 6:3; Donskoy – And. Kuznetsov 7:5, 7:6 (2); Marchenko – Istomin 6:2, 2:2 i krecz Uzbeka; Hanescu – Zeballos 6:2, 6:0; Tipsarevic – Kunitsyn 6:4, 6:2; Mathieu – Max. Gonzalez 6:4, 6:3; Tursunov – Przysiężny 3:6, 6:3, 6:2.

Wiedeń

Pierwsza runda: Berrer – Garcia-Lopez 6:3, 4:6, 7:5; P. Cuevas – De Bakker 7:6 (6), 1:6, 6:4; Kubot – Blake 6:4, 6:4; Giraldo – Malisse 6:4, 1:6, 6:1; Haider-Maurer – Muster 6:2, 7:6 (5); Zemlja – Ilhan 4:6, 6:1, 7:5; Chela – And. Martin 6:3, 6:3; Kamke – Bachinger 6:4, 6:4.

Montpellier

Pierwsza runda: Dent – Jouan 6:7 (5), 6:3, 6:4; Mannarino – Lacko 6:3, 6:7 (4), 6:4; Zverev – Hasse 7:6 (7), 7:6 (5); Isner – Paire 7:5, 6:2; Darcis – Schwank 6:2, 7:5; Llodra – O. Rochus 2:3 i krecz Belga; Nalbandian – M. Granollers 6:4, 6:4.

Doha

Grupa biała: Zvonareva – Jankovic 6:3, 6:0.

Grupa kasztanowa: Wozniacki – Dementieva 6:1, 6:1; Stosur – Schiavone 6:4, 6:4.

Sao Paulo-2

Pierwsza runda: T. Fernandes – Meirelles 3:6, 7:5, 6:0; Hocevar – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:2; Prodon – Aguilar 2:0, krecz Jorge; Lindell – J. Souza 5:7, 6:2, 6:3; Alves – Ribeiro Neto 6:4, 6:3; Machado – Patience 4:6, 6:1, 6:0; Tavares – Munoz De La Nava 6:4, 6:4; J. Silva – R. Delgado 6:2, 6:2; Massu – Cazes-Carrere 6:3, 1:6, 6:1; M. Daniel – T. Lopes 6:1, 7:5; Bellucci – Klec 6:2, 6:0; Capdeville – Zampieri 6:3, 6:4.

Poitiers

Pierwsza runda: Halep – Gojnea 7:6 (4), 3:1 i krecz Rumunki; Foretz Gacon – Rodina 2:6, 6:4, 6:2; Rybarikova – Ramialison 6:2, 6:4; Kvitova – Camerin 6:2, 6:1; Kulikova – Voracova 6:4, 7:5; Sprem – Safarova 7:6 (6), 6:7 (6), 6:4; C. Garcia – Zahlavova Strycova 7:5, 7:6 (3).

Stambuł

Pierwsza runda: S. Haas – Eraydin 6:0, 6:4; Kar. Pliskova – (4) Buyukakcay 5:7, 6:2, 6:1; Palkina – Ozgen 6:1, 6:1; Bychkova – Hofmanova 6:7, 6:3, 7:5; De Lattre – Olaru 4:6, 6:1, 6:1; Kozlova – Sezer 6:4, 6:0; Vrljic – Kr. Pliskova 3:6, 6:4, 6:1; Hlavackova – Kalashnikova 6:3, 6:4; Georgatou – Evtimova 6:4, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności