Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; DOHA: Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisiści w tym tygodniu walczą w Hiszpanii, Szwajcarii, Kazachstanie, Niemczech, Kolumbii i USA.

Walencja

Pierwsza runda: Gimeno-Traver – Almagro 6:4, 3:6, 6:3; Chela – Kohlschreiber 6:2, 3:6, 6:2; Murray – F. Lopez 6:3, 7:6 (1); Starace – Hanescu 4:6, 6:4, 6:2; Ferrer – Garcia-Lopez 6:7 (3), 6:3, 6:3; Andujar – Tursunov 6:4, 3:6, 1:1 krecz Rosjanina; Soderling – Montanes 6:1, 6:4; Davydenko – J. Marti 6:2, 6:2.

Bazylea

Pierwsza runda: Tipsarevic – Istomin 6:2, 6:4; Giraldo – K. Beck 6:2, 6:1; Gasquet – Y-H Lu 6:3, 6:1; Troicki – Berrer 6:3, 6:0; Djokovic – Gulbis 6:4, 6:2; Cilic – Chiudinelli 6:3, 6:3; Nalbandian – Hajek 6:3, 6:4; Golubev – Malisse 7:5, 6:2.

Astana-2

Pierwsza runda: Kunitsyn – Luncanu 6:4, 3:6, 6:3; Juska – Levy 6:2, 6:1; Junaid – Peya 6:4, 3:6, 6:3; Kravchuk – Yessenbekov 6:0, 6:1; Elgin – Sergeyev 6:1, 6:2; M. Fischer – Ignatik 1:6, 6:4, 7:5; Belyaev – Kirillov 6:7 (4), 6:4, 6:4; Matsukevich – Rashetnikov 6:3, 6:1; Kudryavtsev – Udomchoke 4:6, 6:4, 6:3.

Eckental

Pierwsza runda: Knittel – Cipolla 7:5, 6:0; Bozoljac – Dimitrov 6:4, 7:6 (4); Rosol – El Amrani 6:3, 6:4; Gremelmayr – Zimmermann 6:1, 6:3; Bogdanovic – Vagnozzi 6:3, 6:0; Bachinger – Dustov 6:3, 6:1; Copil – Darcis 7:6 (1), 7:5; Brown – Ebden 7:6 (4), 6:7 (5), 6:4; Kindlmann – Koubek 6:7 (2), 7:6 (2), 6:4; Bemelmans – H. Kontinen 7:6 (4), 7:5.

Medellin

Pierwsza runda: Machado – T. Alves 6:3, 6:1; M. Daniel – Struvay 6:4, 6:2; S. Gonzalez – Schukin 6:4, 6:7 (6), 7:5; Tavares – Munoz De La Nava 7:5, 6:1; Salamanca – Junqueira 6:3, 7:6 (5); Bagnis – Massu 6:4, 6:4; Cabal – Rufin 3:6, 6:3, 7:6 (3); Berlocq – Vassallo Arguello 6:2, 6:1; Zeballos – Farah 6:4, 6:4.

Charlottesville

Pierwsza runda: Matosevic – Cook 4:6, 7:6 (2), 7:5; Smyczek – Delic 4:6, 7:6 (6), 6:1; Bhambri – Domijan 6:3, 3:6, 7:6 (4); Shabaz – G. Lapentti 7:6 (10, 6:4; R. Harrison – Sweeting 6:3, 6:4; De Voest – Ball 4:6, 7:6 (6), 6:2; G. Jones – K. Kim 4:6, 6:2, 7:5; Guccione – Luczak 7:6 (4), 3:6, 7:6 (5); Van Der Merwe – Wolmarans 6:3, 6:7 (2), 6:3; Dent – Yani 6:3, 3:6, 6:3; Devvarman – Bogomolov 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności