Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą o pierwsze punkty w nowym sezonie w Australii, Indiach, Katarze, Nowej Zelandii, Brazylii i Nowej Kaledonii.

BRISBANE WTA

Pierwsza runda: Vinci – McHale 6:2, 7:6 (2); Safarova – Peer 3:6, 6:1, 7:5; Pavlyuchenkova – Jovanovski 6:2, 7:5; Groth – Stosur 6:2, 6:4.

BRISBANE ATP

Pierwsza runda: B. Becker – Verdasco 6:1, 6:7 (2), 6:3; Stepanek – Kamke 5:7, 6:1, 6:4; Fish – Mannarino 6:1, 6:4; K. Anderson – Luczak 6:4, 6:4; Berankis – Clement 6:4, 6:3; Baghdatis – Serra 3:6, 7:5, 6:4; Ebden – Millman 4:6, 6:2, 6:4; Soderling – R. Harrison 6:2, 6:4.

AUCKLAND WTA

Pierwsza runda: Suurez Navarro – Oprandi 6:3, 7:6 (7); Cornet – S. Zahlavova 3:6, 7:5, 6:0; Arn – Ondraskova 6:1, 6:0; Lisicki – Molinero 6:1, 6:3; Halep – Morita 6:0, 7:6 (3); Vesnina – Erakovic 6:2, 6:2; Wickmayer – Safina 6:3, 6:7 (2), 6:1; Arvidsson – Paszek 6:3, 6:1; Goerges – Medina Garrigues 6:4, 6:0; H. Watson – Lertcheewakarn 6:1, 6:1.

CHENNAI ATP

Pierwsza runda: Kudryavtsev – Bhambri 6:2, 6:1; Berdych – Gil 6:0, 6:1; Gasquet – Roger-Vasselin 6:1, 6:3; Malisse – Ilhan 6:3, 6:1; Wawrinka – Bopanna 6:4, 6:4; Haase – Dancevic 6:7 (6), 6:4, 6:4; Falla – Machado 7:5, 6:3; Goffin – Devvarman 6:2, 6:4; Kavcic – Chardy 6:3, 6:2; Sugita – Brown 6:4,2:6, 6:2.

DOHA ATP

Pierwsza runda: Gulbis – Hanescu 6:3, 7:6 (6); Chiudinelli – El Amrani 3:6, 7:6 (3), 6:3; Gabashvili – Schuettler 6:4, 7:6 (2); Veic – Sabry 3:6, 7:5, 6:0; Ferderer – Schoorel 7:6 (3), 6:3; Kohlschreiber – Seppi 6:2, 6:4; J. Nieminen – Przysiężny 6:2, 3:6, 6:3; Lacko – Riba 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4); Nadal – K. Beck 6:3, 6:0; Troicki – Stakhovsky 6:4, 7:5; Karlovic – Rosol 7:6 (5), 7:6 (7).

NOUMEA

Pierwsza runda: Gensse – Sijsling 5:7, 6:4, 6:4; Nielsen – K. Kim 6:7 (4), 6:3, 6:4; Huta Galung – Reynet 6:3, 6:4; Klec – Recouderc 6:3, 6:3.

SAO PAULO

Pierwsza runda: Trevisan – Souza 1:0 i deszcz. Mecze Lopes – Del Bonis; Alcaide – Giorgini; G. Lapentti – Hocevar; Capdeville – Ignatik zostały przełożone z powodu padającego deszczu.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności