Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Wtorek na świecie

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Chinach, Maroku, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Miami – WTA

Pierwsza runda: Jie Zheng – Cirstea 6:3, 6:7 (5), 6:3; Baltacha – Bammer 3:6, 7:6 (5), 7:6 (5); Niculescu – Jovanovski 6:1, 7:6 (2); Oudin – Goerges 7:5, 6:3; Schnyder – Keys 3:6, 6:1, 7:6 (2); Benesova – Vinci 7:5, 6:4; Martic – Barrois 7:5, 6:2; Halep – U. Radwańska 6:3, 6:2; Lisicki – Czink 6:3, 5:7, 6:4; Makarova – Dushevina 6:2, 6:2; Larsson – An. Rodionova 6:4, 7:6 (3).

Caltanissetta

Pierwsza runda: Eysseric – P. Santos 6:2, 6:4; Brizzi – Leonardi 6:4, 7:6 (2); Al. Bedene – Guez 6:3, 6:1; Vagnozzi – Greul 6:2, 6:1; Naso – Burzi 6:4, 6:4; Van Der Duim – Aldi 7:5, 6:0; Volandri – Ciric 1:6, 6:3, 6:1; Mat. Viola – Paire 6:0, 7:6 (3); Haider-Maurer – Dustov 6:3, 6:1; Galvani – Di Mauro 7:6 (7), 6:1; Giorgini – Trevisan 5:7, 6:2, 3:4 i deszcz.

Marakesz

Pierwsza runda: Machado – Ouahabi 6:1, 6:1; Devilder – Klec 6:2, 6:3; Hajek – Jaziri 4:6, 6:1, 6:4; I. Minar – Lindell 6:7 (10), 6:2, 7:6 (2) Huta Galung – Martin-Adalia 6:0, 6:4; Crivoi – Lojda 6:3, 6:1; Korolev – J. Pospisil 6:4, 6:4; Schukin – Belyaev 6:3, 6:1; Luczak – Khaddari 6:2, 6:4; Ouahab – Alcaide 2:3 i krecz Hiszpana; Ramos-Vinolas – Safwat 6:4, 6:3.

Bath

Pierwsza runda mężczyzn: A. Ward – Lammer 6:3, 7:5; A. Beck – Weintraub 6:4, 7:5; D. Evans – Niland 6:4, 6:4; Mertens – Roger-Vasselin 6:2, 6:3; Jouan – Muller 6:4, 1:1 i krecz Gillesa; Mahut – Hernych 7:5, 7:5; Brown – Janowicz 6:3, 6:3.

Pierwsza runda kobiet: Broady – Beltrame 7:6 (5), 6:7 (6), 6:2; Arrauabarrena – Brown 6:4, 6:3; Bertens – Soler Espinosa 7:6 (3), 4:3 krecz Hiszpanki; Voegele – Pavlovic 6:3, 6:3; Bergot – Windley 4:6, 7:6 (9), 7:6 (8); George – Dunne 6:4, 6:3; South – Barthel 4:6, 6:2, 6:4; Kostova – Gronert 6:4, 6:1.

Pingguo

Pierwsza runda: Wu – M-X Gong 6:3, 3:6, 6:4; Middelkoop – Kirillov 6:4, 6:2; J. Sousa – Peya 7:5 i krecz Austriaka; Brugues – Rastogi 6:1, 6:2; Ignatik – T-H Yang 6:4, 6:4; Stebe – Kudryavtsev 2:6, 6:2, 7:5; Bachinger – Udomchoke 6:1, 6:3; Soeda – J. Baker 6:3, 7:6 (6); Zhe Li – W-S Jun 7:6 (3), 7:5; Veic – Fabbiano 6:3, 6:4; Fleming – T. Ito 6:2, 5:7, 6:3; Sugita – Mektic 3:6, 7:6 (4), 7:6 (7).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności