Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; DOHA: Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2.

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w Monako, Włoszech, Grecji, RPA, USA i Brazylii.

Monte Carlo – ATP

Pierwsza runda: Simon – Bellucci 6:3, 6:2; F. Lopez – Tipsarevic 4:6, 6:3, 7:6 (4); Max. Gonzalez – Hanescu 3:6, 7:5, 6:1; Fognini – K. Anderson 3:6, 6:2, 6:2; Montanes – Malisse 6:4, 6:2; Garcia-Lopez – Millot 6:2, 6:4; Riba – Starace 4:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Federer – Kohlschreiber 6:2, 6:1; Ljubicic – Tsonga 7:6 (2), 6:4; Raonic – Gulbis 6:4, 7:5; Berdych – O. Rochus 6:2, 6:3.

Johannesburg

Pierwsza runda mężczyzn: Przysiężny – Stadler 6:4, 6:2; Brown – Scholtz 6:2, 3:6, 6:3; Ebden – Matsui 7:5, 6:2; Udomchoke – Begemann 6:4, 6:1; And. Martin – Peya 2:6, 7:6 (6), 6:2; De Voest – Klaasen 6:4, 6:4; Molchanov – Mertens 6:3, 6:2; Eaton – Vovk 7:6 (4), 6:3.

Pierwsza runda kobiet: Bratchikova – Simmonds 6:2, 6:1; Bertens – Grajdek 7:5, 7:6 (4); Mircic – Fourouclas 6:4, 6:3; Keothavong – Muhammed 7:6 (4), 4:6, 6:3; Dentoni – De Wael 6:2, 6:1; Razafimahatratra – Kiro 6:4, 6:2; Bertens – Grajdek 7:5, 7:6 (4); Whybourn – Moore 6:4, 6:0; Duarte – Minella 4:6, 6:3, 7:6 (7).

Casablanca

Pierwsza runda: Mayr-Achleitner – Gatto-Monticone 6:0, 6:0; Koehler – El Allami 6:3, 6:2; Duque-Marino – Schaeffer 6:3, 6:3; Costas-Moreira – Thorpe 6:1, 6:4; Cabeza-Candela – E. Ivanova 2:6, 6:4, 6:3; Bennani – Castano 6:0, 6:2; Jugic-Salkic – Kar. Pliskova 6:2, 6:3; Floris – Lalami 5:7, 6:1, 6:2.

Ateny

Pierwsza runda: Karanusic – Glezos 6:1, 6:4; Kudryavtsev – S. Gonzalez 7:5, 6:3; Niland – Huey 6:2, 6:4; Lojda – Middelkoop 6:0, 6:4; Alcaide – Chiudinelli 1:6, 7:6 (11), 6:4; Bachinger – Craciun 6:3, 6:1; Sijsling – Semjan 6:3, 6:2; B. Becker – Kapogiannis 7:6 (1), 6:1; S. Robert – Meffert 7:6 (4), 6:4; Bautista – Kumantsov 7:6 (5), 6:2 Bohli – Economidis 7:6 (4), 7:5.

Rzym

Pierwsza runda: Haider-Maurer – Ignatik 6:3, 2:6, 6:4; Ilhan – Polansky 6:3, 7:5; Gensse – Knittel 6:3, 6:2; I. Minar – Naso 6:2, 6:3; A. Beck – Veic 3:6, 6:4, 6:4; Reister – Crivoi 6:3, 7:6 (5); Stebe – Muster 6:0, 6:3; Klec – Munoz de la Nava 7:6 (3), 4:6, 6:3; Donskoy – Mektic 6:4, 7:6 (6); Klizan – Greul 4:6, 6:2, 6:0.

Blumenau

Pierwsza runda: Galdon – Massu 6:0, 6:4; Vassallo-Arguello – Ghem 6:0, 7:5; Bagnis – J. Souza 3:6, 7:5, 3:1 i krecz Joao; Alund – R. Mello 6:3, 4:6, 6:3; Acasuso – Molteni 6:1, 6:3; J. Marti – Monteiro 6:4, 6:1; Hocevar – M. Daniel 7:6 (3), 6:1; J. Silva – Decoud 7:5, 6:1; Demoliner – T. Ito 6:2, 4:6, 6:4; Al. Bedene – Brzezicki 6:4, 6:4; G. Lapentti – Turini 4:6, 6:3, 6:1; L. Mayer – T. Fernandes 6:4, 6:2.

Tallahassee

Pierwsza runda: McClune – Sirianni 6:4, 6:1; Bester – J. Ward 7:6 (5), 7:5; A. Delic – Bogomolov 6:3, 7:5; Alex Kuznetsov – Sugita 5:7, 6:4, 6:4; Kudla – Shabaz 6:7 (5), 6:4, 6:2; Guccione – Matosevic 6:4, 6:4; V. Pospisil – Cook 5:7, 6:3, 6:4; Odesnik – Russell 6:4, 6:3; Blake – Dancevic 4:6, 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności