Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Wtorek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w Portugalii, Hiszpanii, Niemczech, Serbii, Czechach, Meksyku i USA.

Barcelona – WTA

Pierwsza runda: Errani – Torro-Flor 6:1, 6:0; Lucic – Makarova 7:6 (4), 6:3; Hercog – Hampton 6:4, 7:5; Dulko – Date-Krumm 7:5, 6:4; Hradecka – Benesova 6:4, 6:4; Lepchenko – Baltacha 6:7 (3), 6:1, 6:2; Razzano – Llagostera Vives 7:5, 6:4; Brianti – Pironkova 6:1, 6:2; Pous-Tio – Zahlavova Strycova 6:3, 6:3.

Estoril – WTA

Pierwsza runda: U. Radwańska – Sevastova 5:7, 7:6 (5), 6:1;Arn – Koehler 6:2, 3:6, 6:3; Barrois – Arvidsson 6:3, 6:1; Stephens – Oudin 6:2, 6:1; Zakopalova – Garcia Vidagany 6:4, 7:6 (3); Gajdosova – Voracova 6:4, 6:0; Yakimova – Paszek 5:7, 4:0 i krecz Austriaczki; Medina Garrigues – Halep 7:6 (5), 7:6 (5).

Estoril – ATP

Pierwsza runda: Bellucci – Nielsen 7:5, 6:1; Gil – Cipolla 6:3, 6:2; P. Cuevas -Riba 6:2, 6:4; Falla – Andujar 4:6, 6:1, 4:4 i krecz Hiszpana; Berlocq – Gimeno-Traver 6:4, 6:3; Del Potro – P. Sousa 6:2, 3:6, 6:3; Roger-Vasselin – M. Daniel 6:3, 6:1; Raonic – Andreev 6:4, 6:4.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Fl. Mayer – Darcis 6:1, 6:2; Cilic – Bolelli 7:5, 7:6 (4); Stepanek – Golubev 6:1, 4:6, 6:3; Gabashvili – Schuettler 3:6, 6:4, 6:3; Petzschner – Dodig 6:1, 6:4; Reister – Brands 7:6 (1), 6:1; Starace – Hajek 3:6, 6:4, 6:0; Gremelmayr – Haase 6:4, 4:6, 6:4; Kohlschreiber – Farah 6:3, 6:1; Brown – Wawrinka 6:7 (6), 6:4, 7:5; Davydenko – An. Kuznetsov 6:1, 7:6 (4).

Belgrad – ATP

Pierwsza runda: Marchenko – Gulbis 6:2, 6:4; Devvarman – Kukushkin 1:6, 6:4,6;2; Ungur – Ramirez Hidalgo 6:7 (2), 6:3, 6:4; F. Lopez – Monaco 6:4, 7:5; Berrer – Peya 4:6, 6:3, 6:4; F. Gonzalez – Klizan 6:2, 6:4; R. Mello – Isner 6:4, 7:6 (4); M. Granollers – Skugor 7:5, 6:1; Volandri – Lajovic 6:1, 6:4.

Ostrawa

Pierwsza runda: Paire – Rochette 6:3, 6:2; Zopp – Donskoy 6:2, 6:2; Reissig – Patience 7:5, 4:6, 6:3 Mektic – Lojda 7:6 (4), 3:6, 6:3; Bubka – Cervenak 6:3, 1:6, 6:4 ; S. Robert – Semjan 4:6, 6:0, 7:5; K. Beck – Juska 6:1, 1:6, 7:5; J. Pospisil – Capkovic 6:1, 6:0; Kellner – Dlouhy 6:4, 6:4; Guez – Prikryl 6:2, 6:3; And. Martin – Eysseric 6:4, 4:4 i deszcz; Flock – Vesely 4:6, 6:4, 6:1; Alcaide – I. Minar 4:1 i deszcz.

Sarasota

Pierwsza runda: Duclos – Collarini 6:2, 6:7 (3), 6:4; J. Ward – Odesnik 3:6, 6:2, 6:2; Bester – Phillips 4:6, 6:4, 6:4; Zemlja – Dabul 1:6, 7:6 (7) i krecz Argentyńczyka; Prodon – De Voest 6:4, 6:4; Brzezicki – Van der Merwe 6:2, 6:4; Sweeting – Cook 6:2, 6:0; Sugita – Styslinger 6:2, 6:2; D. Young – G. Lapentti 6:2, 3:1 i krecz Ekwadorczyka; Blake – Matosevic 6:3, 7:6 (2).

Leon

Pierwsza runda: Estrella – Lammer 6:1, 6:2; Diaz-Figueroa – Walter 6:1, 7:6 (4); Borvanov – Sadecky 7:5, 6:7 (5), 6:1; R. Ram – Eaton 7:5, 6:4; Reix – N. Moser 6:4, 6:3; Begemann – Jun 6:4, 6:4; M. Sanchez – Larrea-Gonzalez 6:3, 6:1; J. Baker – Felder 6:2, 6:4; Lorenzi – Elizondo 6:4, 6:3; Monroe – C. Ramirez 6:2, 4:2 i krecz Meksykanina.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności