Polski Tenis

WYNIKI

WASZYNGTON ATP 500: M. Ymer - Ruusuvuori 6:3, 6:7 (3), 6:4; Nishioka - Khachanov 7:6 (2), 7:6 (1); WASZYNGTON WTA 250: Samsonova - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:2; JASSY WTA 125: A. Bogdan - Zakharova 6:1, 6:2; Mladenovic - Cadantu-Ignatik 7:5, 6:3; Gorgoddze - Podoroska 6:4, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Wtorek na świecie

Tenisiści walczą w Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech i Słowacji.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: Dellacqua – S. Zahlavova 7:5, 7:6 (5); Hlavackova – Craybas 6:3, 6:1; Morita – Tomljanovic 6:3, 3:6, 7:6 (4); McHale – An. Rodionova 3:6, 7:6 (1), 6:2; Shvedova – J. Zheng 6:2, 7:6 (5); Broady – C. Garcia 6:2, 6:7 (5), 6:4; Doi – Gallovits-Hall 6:4, 6:2; Paszek – Mirza 6:3, 4:6, 6:2.

Druga runda: Rezai – Govortsova 7:5 i krecz Olgi; Lucic – Vinci 6:7 (2), 7:6 (4), 7:5; Rybarikova – Vandeweghe 6:2, 6:1; Ar. Rodionova – Kanepi 6:4, 6:2.

Kopenhaga – WTA

Pierwsza runda: J. Larsson – Dolonts 6:3, 6:3; Barthel – Glatch 6:2, 7:5; Zahlavova Strycova – Arvidsson 6:2, 6:1; Halep – Sevastova 6:7 (5), 7:6 (4), 6:0; Safarova – Konta 4:6, 7:5, 6:3; Krajicek – Oudin 6:1, 7:5; Voskoboeva – Dokic 6:3, 6:1; S. Zhang – Boserup 6:2, 6:3; Wozniacki – Falconi 6:2, 6:3; Mattek-Sands – Ejdesgaard 6:4, 6:0; Kerber – Kar. Pliskova 6:2, 6:2.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: Del Potro – Istomin 6:4, 6:2; Malisse – Bachinger 6:4, 6:4; Ebden – Devvarman 7:5, 6:3; Stepanek – Soeda 6:1, 6:3; Russell – Gremelmayr 6:3, 7:5; Nalbandian – Marchenko 6:3, 6:4; Tipsarevic – Kavcic 6:4, 6:4; K. Anderson – Karlovic 6:4, 7:6 (2); Mannarino – Gulbis 6:3, 6:3.

Druga runda: Roddick – F. Lopez 7:6 (2), 6:7 (5), 6:4; Verdasco – Mahut 6:2, 6:3; Querrey – Schuettler 7:6 (6), 5:7, 6:3; Tsonga – Berrer 6:0, 6:1; Llodra – Benneteau 6:4, 7:5; J. Ward – Wawrinka 7:6 (3), 6:3.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Petzschner – Meffert (za Jużnego) 6:2, 7:6 (5); Troicki – Zverev 6:2, 6:3; Gimeno-Traver – Golubev 1:6, 7:6 (5), 6:2; Fl. Mayer – Brown 7:6 (6), 2:6, 6:3; Raonic – Andujar 6:3, 6:1; Seppi – Haas 6:2, 6:7 (6), 6:3; Berdych – Bemelmans 5:7, 7:6 (8), 6:4; Monfils – Serra 6:4, 6:3.

Nottingham-2

Pierwsza runda mężczyzn: Sela – M. Fischer 6:4, 6:3; Tomic – Ball 6:4, 3:6, 6:3; Bolelli – Cipolla 6:1, 7:6 (2); Nielsen – Kudryavtsev 6:3, 7:6 (5); Gicquel – Huta Galung 6:4, 6:4; Muller – Walter 7:6 (3), 6:4; A. Beck – R. Dutra Da Silva 6:2, 6:3; Falla – Bohli 6:4, 6:4; Zemlja – Kirillov 7:6 (6), 7:6 (5).

Pierwsza runda kobiet: Tanasugarn – Windley 6:2, 6:1; Dubois – Namigata 6:4, 6:2; Keothavong – Kulikova 6:0, 7:6 (2); Birnerova – Daniilidou 7:5, 4:6, 6:2; Savinykh – L. Brown 6:2, 6:1; Meusburger – Czink 2:6, 6:2, 7:5.

Koszyce

Pierwsza runda: Lojda – Knittel 6:2, 6:3; Struff – Schukin 7:6 (1), 3:6, 6:3; Donskoy – J. Silva 7:6 (3), 6:1; Greul – Schwank 6:0, 7:6 (4); Arnaboldi – Mecir 6:2, 7:6 (2); Rosol – Kirche 6:4, 2:6, 6:0; Crivoi – Machado 6:2, 6:2; Odesnik – Gensse 6:1, 6:0; Hrbaty – J. Marti 6:1, 6:1; J. Sousa – Teixeira 6:2, 2:6, 6:0.

Kategoria: