Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Świątek - Stephens 6:4, 7:5; Keys - Ostapenko 6:4, 7:5; Raducanu - Azarenka 6:0, 6:2; Kvitova - Cirstea 6:2, 6:3; S. Zhang - Alexandrova 6:3, 6:4; Tomljanovic - Badosa 6:7 (3), 6:0, 6:2; Rybakina - Muguruza 6:3, 6:1; Riske-Amritraj - Bouzkova walkower; Fritz - Kyrgios 6:3, 6:2; Shelton - Ruud 6:3, 6:3; Bautista Agut - Giron 6:3, 6:3; Coric - Nadal 7:6 (9), 4:6, 6:3; Korda - Tiafoe 4:6, 6:1, 6:4; Auger-Aliassime - De Minaur 6:3, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Wtorkowe wyniki

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Kanadzie, Chinach, Maroku, Kostaryce, na Gwadelupie i Bahamach.

Indian Wells – WTA

Czwarta runda: Ivanovic – Jankovic 6:4, 6:2; Azarenka – A. Radwańska 4:6, 6:3, 7:6 (3); Bartoli – Clijsters 3:6, 3:1 i krecz Kim; Peer – Schiavone 6:4, 3:6, 7:6 (3); Wickmayer – Cibulkova 7:5, 7:5; Wozniacki – Kleybanova 2:6, 6:3, 6:1; Sharapova – Safina 6:2, 6:0; S. Peng – Petrova 6:4, 5:7, 6:3.

Indian Wells – ATP

Trzecia runda: N. Djokovic – Gulbis 6:0, 6:1; Berdych – Bellucci 6:3, 6:2; Troicki – Llodra 6:3, 6:3; Wawrinka – Cilic 7:5, 6:3; Federer – Chela 6:0, 6:2; Gasquet – J. Melzer 6:1, 6:3; R. Harrison – Raonic 7:6 (1), 4:6, 6:4; Roddick – Isner 7:5, 6:2.

Guangzhou

Pierwsza runda: Bubka – Soeda 6:4, 6:4; Stadler – J. Sousa 4:6, 6:2, 7:6 (6); Darcis – Kirillov 6:4, 6:3; T. Fernandes – Naso 6:4, 6:2; Lacko – Goffin 6:2, 6:3; T. Ito – Middelkoop 6:3, 0:6, 7:6 (9); Bachinger – Zhang 4:6, 6:4, 6:3; Meffert – Peya 6:1, 6:7 (3), 6:3; Stebe – Fleming 7:6 (5), 4:6, 7:6 (4); Rieschick – Mitchell 6:3, 6:3; Kudryavtsev – Brugues 6:0, 6:1; Ignatik – Udomchoke 4:6, 6:2, 7:6 (3).

Rabat

Pierwsza runda: Del Bonis – Khaddari 6:4, 6:4; Korolev – Huta Galung 6:4, 6:1; Lindell – Paire 7:5, 6:4; Jaziri – J. Pospisil 7:6 (5), 6:2; Dasnieres de Veigy – Machado 4:6, 6:3, 6:3; Lojda – Brizzi 6:1, 6:4; Luczak – Gensse 6:4, 7:5; Hajek – El Amrani 3:0 i krecz Redy; Klec – Greul 3:6, 6:4, 6:3; Klizan – Teixeria 6:4, 6:2; Carreno-Busta – Di Mauro 7:5, 6:1. Mecze: Crivoi – Ramos-Vinolas i Vagnozzi – I. Minar przełożono na środę.

Rimouski

Pierwsza runda: Nielsen – Gregorc 6:2, 6:2; Bester – A. Sitak 6:4, 6:3; Brezac – Rotaru 6:2, 6:2; El Mihdawy – J. Levine 7:6 (7), 7:5; Reynolds – Olivetti 7:6 (9), 7:6 (5); Dubail – Strode 7:5, 6:4; Polansky – Rice; V. Pospisil – Groth 6:4, 6:4; Ouellette – Krainik 3:6, 7:6 (1), 6:2; Mat. Viola – El Tabakh 6:2, 5:1 i krecz Kanadyjczyka; J. Cox – Marrai 6:4, 6:4.

San Jose

Pierwsza runda: Salamanca – Kudla 6:2, 6:2; Skugor – J. Gomez 6:3, 6:3; Klaasen – Escobar 6:2, 7:5; Kendrick – Halebian 6:4, 6:1; Gabashvili – Collarini 6:1, 6:4; Zampieri – Witten 6:1, 6:3; G. Lapentti – Falla 2:6, 6:1, 6:4; Sorensen – R. Dutra Da Silva 6:4, 6:4; Sela – Naranjo 6:0, 6:1; Massu – Diaz-Barriga 6:3, 6:0.

Le Gosier

Pierwsza runda: S. Robert – Brown 6:2, 5:7, 7:6; Ilhan – Duclos 6:2, 6:4; Cipolla – R. Ghedin 6:3, 6:1; Elias – Reister 6:2, 3:6, 6:3.

Nassau

Pierwsza runda: Pironkova – Hlavackova 6:1, 6:4; Rodina – Gallovits-Hall 6:2, 3:6, 7:5; An. Rodionova – Savchuk 6:4, 6:7 (3), 7:5; Kerber – Lucic 6:1, 6:2; Barrois – Kvitova 1:6, 7:5, 6:3; Lepchenko – Meusburger 6:2, 6:2; Bacsinszky – Riske 7:5, 6:4.

Kategoria: