DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Wyborna forma Agnieszki

przez maka

Agnieszka Radwańska w świetnym stylu awansowała do półfinału turnieju w San Diego.

A. Radwańska 6 6
S. Peer 2 0

W pierwszym secie Polka dwa razy przełamała zawodniczkę z Izraela, a sama obroniła dwa breakpointy (6:2).

Druga partia to już popis Isi. Pozwoliła rywalce zdobyć tylko osiem punktów. Sama wywalczyła 25 (6:0). Znakomicie serwowała i zagrywała skuteczne returny.

Mecz trwał zaledwie godzinę i minutę. Agnieszka zrewanżowała się Peer za tegoroczną porażkę w Stuttgarcie. Poprawiła też bilans gier z Shahar (2:3).

W półfinale Radwańska zagra ze Słowaczką Danielą Hantuchovą. O finał powalczą także Rosjanka Swietłana Kuznetsova i Włoszka Flavia Pennetta.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności