Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Inglis 6:1, 6:3; Collins - Barty 6:3, 6:4; Gauff - Martic 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Doi 6:1, 6:3; Sevastova - McHale 6:4, 6:1; Teichmann - Q. Wang 3:6, 6:3, 6:3; Sanders - Putintseva 6:4, 5:7, 6:1; SINGAPUR ATP: Marcora - Gulbis 7:5, 6:4; Kwon - Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:4; Nishioka - Cressy 6:4, 6:2; Cilic - Daniel 7:5, 6:4; Ebden - Bhambri 6:3, 7:6 (3); Bublik - Celikbelik 6:2, 6:2; Popyrin - Andreev 6:1, 5:7, 6:3; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bonzi 4:6, 6:4, 7:5; Barrera - Basilashvili 6:4, 6:4; Humbert - T. Griekspoor 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (5); Bedene - Sinner 3:6, 6:2, 7:6 (3); Sonego - Korda 6:3, 6:2; CORDOBA ATP: Kovalik - Barrios Vera 4:6, 6:2, 6:3.

Wyniki na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w Maroku, Niemczech, Meksyku, Katarze, ZEA i USA.

Doha – WTA

Druga runda: S. Peng – Schiavone 7:5, 6:3; Bartoli – Peer 6:1, 6:0; Jankovic – Mirza 6:0, 6:1; Hantuchova – Dushevina 4:6, 6:2, 6:4; Wozniacki – Petrova 6:3, 6:2; Zakopalova – Na Li 6:2, 6:1; Pennetta – Safarova 4:6, 6:3, 6:4; Zvonareva – Cibulkova 6:1, 6:2.

Acapulco – WTA

Druga runda: Dulko – Soler Esponoza 6:1, 6:1; Pous-Tio – Cirstea 6:2, 6:1; Medina Garrigues – Goerges 6:4, 7:6 (4); Dominguez Lino – Parmentier 6:1, 6:1; Arn – Voracova 6:3, 2:6, 6:4; Parra Santonja – Tsurenko 6:3, 1:0 i krecz Ukrainki; Suarez Navarro – Gojnea 6;4, 6:3; Larsson – M. Johansson 2:6, 6:2, 6:2.

Dubaj – ATP

Druga runda: Gasquet – Bubka 6:2, 7:5; Fl. Mayer – Golubev 6:3, 6:4; Berdych – Davydenko 6:3, 7:6 (5); Petzschner – Kohlschreiber 6:0, 4:6, 6:2; Stakhovsky – Gulbis 6:3, 5:7, 6:1; Simon – Rosol 6:2, 6:3; N. Djokovic – F. Lopez 6:3, 2:6, 6:4; Federer – M. Granollers 6:3, 6:4.

Acapulco – ATP

Druga runda: Kubot – Schwank 6:7 (8), 6:4, 6:4; Wawrinka – Fognini 5:7, 6:3, 7:5; Giraldo – Montanes 6:3, 6:4; Dolgopolov – Berlocq 6:4, 6:1; Almagro – Volandri 6:2, 6:2; Bellucci – Navarro 1:6, 6:4, 6:3; Monaco – P. Cuevas 6:3, 6:4; Ferrer – S. Gonzalez 6:2, 6:2.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Mannarino – L. Mayer 1:6, 7:6 (3), 6:4.

Druga runda: Sweeting – Querrey 7:6 (3), 6:4; Dodig – Sela 2:6, 6:3, 6:2; Nishikori – Blake 6:3, 6:4; Tipsarevic – Kavcic 6:2, 6:7 (8), 6:3.

Wolfsburg

Pierwsza runda: Dustov – Nielsen 6:4, 6:2; Bautista – Brands 6:4, 6:2.

Druga runda: Bachinger – Zopp 6:2, 5:7, 7:5; Bemelmans – Darcis 7:6 (2), 3:6, 6:3; Bozoljac – Kravchuk 6:3, 7:5; Rieschick – Janowicz 7:6 (5), 6:0.

Casablanca

Druga runda: Mat. Viola – Paire 6:7 (4), 6:1, 7:6 (3); And. Kuznetsov – Klizan 6:3, 6:4; Skugor – Vagnozzi 7:6 (4), 6:4; Di Mauro – Alcaide 6:3, 6:2; Donskoy – Knittel 6:2, 6:3; Menendez – Veic 3:6, 6:3, 6:4; J. Pospisil – Millman 6:3, 6:4; Greul – A. Delic walkower dla Niemca.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności