Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Sonego - Nagal 6:4, 5:7, 6:1; Medvedev - Shevchenko 6:3, 7:5; Mensik - Coric 4:6, 6:3, 7:6 (7); Khachanov - Van Assche 6:2, 6:3; O'Connell - Marterer 6:2, 6:4; Cazaux - Musetti 6:4, 7:6 (2); Humbert - Monfils 4:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Marozsan 6:3, 4:6, 6:1; Lehecka - Fucsovics 6:4, 3:6, 7:5; ACAPULCO ATP 500: Arnaldi - Fritz 6:4, 4:6, 6:3; Cobolli - Auger-Aliassime 2:6, 6:3, 6:2; Shelton - Evans 2:6, 7:5, 7:6 (5); De Minaur - Daniel 6:2, 6:1; Draper - T. Paul 6:0, 6:4; Ofner - Escobedo 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4); Kecmanovic - Schwartzman 4:6, 6:3, 6:1; Nishioka - Borges 3:6, 6:2, 6:4; SANTIAGO ATP 250: Munar - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Seyboth Wild - Burruchaga 6:4, 6:4; SAN DIEGO WTA 500: Boulter - Tsurenko 6:3, 6:1; Niemeier - Gracheva 6:3, 6:0; D. Saville - Lin Zhu 6:3, 6:3; Xinyu Wang - Tauson 6:2, 2:6, 6:1; Kostyuk - A. Li 6:4, 4:6, 6:2; Stakusic - Melnikova 6:4, 5:7, 6:1; AUSTIN WTA 250: Arango - Parks 6:2, 6:3; Semenistaja - Jimenez Kasintseva 6:7 (2), 6:2, 6:4; Rakhimova - Wickmayer 6:3, 6:7 (4), 7:6 (5).

Wyniki na świecie

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w Maroku, Niemczech, Meksyku, Katarze, ZEA i USA.

Doha – WTA

Druga runda: S. Peng – Schiavone 7:5, 6:3; Bartoli – Peer 6:1, 6:0; Jankovic – Mirza 6:0, 6:1; Hantuchova – Dushevina 4:6, 6:2, 6:4; Wozniacki – Petrova 6:3, 6:2; Zakopalova – Na Li 6:2, 6:1; Pennetta – Safarova 4:6, 6:3, 6:4; Zvonareva – Cibulkova 6:1, 6:2.

Acapulco – WTA

Druga runda: Dulko – Soler Esponoza 6:1, 6:1; Pous-Tio – Cirstea 6:2, 6:1; Medina Garrigues – Goerges 6:4, 7:6 (4); Dominguez Lino – Parmentier 6:1, 6:1; Arn – Voracova 6:3, 2:6, 6:4; Parra Santonja – Tsurenko 6:3, 1:0 i krecz Ukrainki; Suarez Navarro – Gojnea 6;4, 6:3; Larsson – M. Johansson 2:6, 6:2, 6:2.

Dubaj – ATP

Druga runda: Gasquet – Bubka 6:2, 7:5; Fl. Mayer – Golubev 6:3, 6:4; Berdych – Davydenko 6:3, 7:6 (5); Petzschner – Kohlschreiber 6:0, 4:6, 6:2; Stakhovsky – Gulbis 6:3, 5:7, 6:1; Simon – Rosol 6:2, 6:3; N. Djokovic – F. Lopez 6:3, 2:6, 6:4; Federer – M. Granollers 6:3, 6:4.

Acapulco – ATP

Druga runda: Kubot – Schwank 6:7 (8), 6:4, 6:4; Wawrinka – Fognini 5:7, 6:3, 7:5; Giraldo – Montanes 6:3, 6:4; Dolgopolov – Berlocq 6:4, 6:1; Almagro – Volandri 6:2, 6:2; Bellucci – Navarro 1:6, 6:4, 6:3; Monaco – P. Cuevas 6:3, 6:4; Ferrer – S. Gonzalez 6:2, 6:2.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Mannarino – L. Mayer 1:6, 7:6 (3), 6:4.

Druga runda: Sweeting – Querrey 7:6 (3), 6:4; Dodig – Sela 2:6, 6:3, 6:2; Nishikori – Blake 6:3, 6:4; Tipsarevic – Kavcic 6:2, 6:7 (8), 6:3.

Wolfsburg

Pierwsza runda: Dustov – Nielsen 6:4, 6:2; Bautista – Brands 6:4, 6:2.

Druga runda: Bachinger – Zopp 6:2, 5:7, 7:5; Bemelmans – Darcis 7:6 (2), 3:6, 6:3; Bozoljac – Kravchuk 6:3, 7:5; Rieschick – Janowicz 7:6 (5), 6:0.

Casablanca

Druga runda: Mat. Viola – Paire 6:7 (4), 6:1, 7:6 (3); And. Kuznetsov – Klizan 6:3, 6:4; Skugor – Vagnozzi 7:6 (4), 6:4; Di Mauro – Alcaide 6:3, 6:2; Donskoy – Knittel 6:2, 6:3; Menendez – Veic 3:6, 6:3, 6:4; J. Pospisil – Millman 6:3, 6:4; Greul – A. Delic walkower dla Niemca.

Kategoria: