Polski Tenis

WYNIKI

PALERMO WTA 250: Muchova - Kawa 7:6 (14), 5:1 i krecz Polki; Begu - Bassols Ribera 6:0, 6:0; Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; Teichmann - Ristic 6:1, 6:1; BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); Sasnovich - Tomova 2:6, 6:2, 6:4; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); F. Cerundolo - Comesana 7:5, 6:4; P. Martinez - Arnaldi 7:6 (4), 6:1; Shevchenko - Molleker 6:4, 4:6, 6:4; GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; BASTAD ATP 250: Norrie - Kovalik 7:6 (4), 6:4; Kotov - Garin 6:4, 6:7 (5), 6:1; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4; Cressy - Albot 6:4, 4:6, 7:6 (4); Opelka - Lestienne 6:1, 2:6, 7:6 (2); Vukic - C. Wong 6:1, 6:2.

Wyniki na świecie

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w walczą w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Maroku, Kolumbii, Włoszech i Brazylii.

Marbella – WTA

Druga runda: Dulgheru – Medina Garrigues 5:7, 6:4, 6:4; Azarenka – Pous-Tio 6:3, 6:2; Arruabarrena-Vecino – S. Zahlavova 3:6, 7:5, 6:3; Begu – Cabeza Candela 7:5, 6:0.

Charleston – WTA

Trzecia runda: Goerges – Peer 6:2, 6:3; S. Peng – Petrova 6:3, 5:7, 6:2; Wickmayer – Tatishvili 6:4, 7:5; Wozniacki – Zahlavova Strycova 7:6 (6), 7:6 (9); Jankovic – Scheepers 6:2, 6:2; McHale – Hantuchova 7:6 (3), 6:1; Mirza – Lisicki; Vesnina – Stosur 6:4, 6:1.

Casablanca – ATP

Druga runda: Starace – Ramirez Hidalgo 6:4, 6:3; Montanes – Volandri 6:1, 6:4; Fognini – Kavcic 1:6, 7:5, 7:5; Simon – Gil 6:3, 6:4.

Houston – ATP

Druga runda: Garcia-Lopez – Devvarman 6:4, 6:1; P. Cuevas – Blake 7:5, 6:1; Fish – Ramos 6:3, 6:4; Nishikori – Andreev 6:3, 6:3.

Monza

Druga runda: M. Fischer – Balleret 6:3, 6:4; Greul – Arnaboldi 7:6 (2), 6:3; Di Mauro – Guez 6:3, 6:1; Olaso – Naso 6:2, 5:7, 6:4.

Recife

Druga runda: Ghem – Lammer 3:6, 3:1 i krecz Szwajcara; G. Lapentti – J. Pereira 6:2, 2:6, 6:4; T. Ito – N. Moser 6:4, 6:4; Hocevar – Lindell 6:1, 6:1.

Pereira

Druga runda: J. Marti – Schwank 3:3 i krecz Eduardo; Lorenzi – Decoud 5:7, 6:4, 6:4; Bagnis – Falla 6:4, 6:3; R. Ghedin – Junqueira 6:4, 6:2.

Kategoria: