Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Wyniki tenisowe

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w Portugalii, Hiszpanii, Niemczech, Serbii, Czechach, Melsyku i Stanach Zjednoczonych.

Barcelona – WTA

Pierwsza runda: Vinci – Soler Espinosa 6:2, 6:3; Dulgheru – Z. Kucova 6:1, 5:0 i krecz Zuzany; Shvedova – K-Ch Chang 6:3, 2:6, 6:2; Rybarikova – Bartoli 6:4, 6:1; Craybas – Amanmuradova 6:3, 6:3; Cabeza Candela – Parra Santonja 6:3, 7:5; Camerin – Rodina 6:4, 7:5.

Estoril – WTA

Pierwsza runda: Larsson – De Lattre 6:3, 6:1; Kleybanova – Govortsova 6:2, 6:2; Niculescu – Mattek-Sands 6:4, 5:7, 6:3; Kudryavtseva – An. Rodionova 1:6, 7:6 (5), 6:4; M. Johansson – Pervak 6:4, 6:3; Oprandi – J. Zheng 6:4, 6:2; Dellacqua – S. Zhang 6:2, 6:1; Vesnina – Luz 6:1, 6:1.

Estoril – ATP

Pierwsza runda: Hanescu – Machado 6:3, 6:3; J. Sousa – Elias 7:6 (6), 3:6, 5:2 i krecz Gastao; K. Anderson – De Bakker 5:7, 6:3, 6:2; Chardy – Mannarino 6:4, 6:3.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Jużny – Bachinger 7:5, 6:2; S. Stakhovsky – Istomin 5:1 i krecz Denisa; Baghdatis – Benneteau 7:6 (2), 6:3; Zeballos – Kendrick 6:4, 6:4.

Belgrad – ATP

Pierwsza runda: Kavcic – Kamke 7:6 (0), 6:1; Zverev – Sela 7:6 (4), 3:6, 6:3; Tipsarevic – Nishikori 2:6, 6:2, 7:6 (0).

Ostrawa

Pierwsza runda: Kudryavtsev – Korolev 6:3, 3:6, 7:6 (3); Rosol – Klec 7:6 (5), 7:6 (6); Ignatik – Lacko 6:4, 2:6, 6:3.

Leon

Pierwsza runda: Reynolds – Venus 6:3, 6:2; D. Yoo – K. Kim 6:3, 4:6, 6:2; V. Pospisil – Romboli 6:2, 6:0; T. Ito – El Mihdawy 7:6 (7), 6:4; D. Cox – Campozano 3:6, 5:3 i krecz Ekwadorczyka; D. Dutra Da Silva – Ryderstedt 1:6, 7:6 (6), 3:1 i krecz Szweda.

Sarasota

Pierwsza runda: Dancevic – Niland 6:4, 4:6, 6:1; Bogomolov – Chappidi 6:1, 6:0; Russell – Witten 6:7 (5), 6:0, 7:5; Alex Kuznetsov – Wolmarans 6:4, 7:6 (4); Soeda – Smyczek 7:5, 4:6, 7:6 (5); A. Delic – R. Harrison 7:5, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności