Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ ATP 500: Sonego - Nagal 6:4, 5:7, 6:1; Medvedev - Shevchenko 6:3, 7:5; Mensik - Coric 4:6, 6:3, 7:6 (7); Khachanov - Van Assche 6:2, 6:3; O'Connell - Marterer 6:2, 6:4; Cazaux - Musetti 6:4, 7:6 (2); Humbert - Monfils 4:6, 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - Marozsan 6:3, 4:6, 6:1; Lehecka - Fucsovics 6:4, 3:6, 7:5; ACAPULCO ATP 500: Arnaldi - Fritz 6:4, 4:6, 6:3; Cobolli - Auger-Aliassime 2:6, 6:3, 6:2; Shelton - Evans 2:6, 7:5, 7:6 (5); De Minaur - Daniel 6:2, 6:1; Draper - T. Paul 6:0, 6:4; Ofner - Escobedo 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4); Kecmanovic - Schwartzman 4:6, 6:3, 6:1; Nishioka - Borges 3:6, 6:2, 6:4; SANTIAGO ATP 250: Munar - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Seyboth Wild - Burruchaga 6:4, 6:4; SAN DIEGO WTA 500: Boulter - Tsurenko 6:3, 6:1; Niemeier - Gracheva 6:3, 6:0; D. Saville - Lin Zhu 6:3, 6:3; Xinyu Wang - Tauson 6:2, 2:6, 6:1; Kostyuk - A. Li 6:4, 4:6, 6:2; Stakusic - Melnikova 6:4, 5:7, 6:1; AUSTIN WTA 250: Arango - Parks 6:2, 6:3; Semenistaja - Jimenez Kasintseva 6:7 (2), 6:2, 6:4; Rakhimova - Wickmayer 6:3, 6:7 (4), 7:6 (5).

Wyniki tenisowe

Tenisiści walczą we Francji, Czechach, Chorwacji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Paryż – WTA

Półfinały: Na Li – Sharapova 6:4, 7:5; Schiavone – Bartoli 6:3, 6:3.

Prostejov

Ćwierćfinały: Stepanek – Seppi 7:5, 6:4; Munoz de la Nava – Estrella 5:7, 7:5, 6:3; Schukin – Jużny 1:6, 4:1 i krecz Michaiła; Cipolla – Korolev 6:4, 2:0 i krecz Jewgienija.

Furth

Druga runda: Gremelmayr – Farah 6:0, 6:1; Jouan – Copil 6:3, 6:3; Greul – L. Mayer 5:7, 6:3, 7:6 (5); Struff – Stebe 6:7 (3), 6:3, 6:3.

Rijeka

Druga runda: Kavcic – Trujillo-Soler 6:3, 7:5; Molteni – Junqueira 6:3, 7:5; Vagnozzi – Guez 6:2, 6:0; Zemlja – Veic 6:4, 6:3; Ungur – Puc 6:1, 6:2; Lorenzi – P. Sousa 6:4, 6:0; Machado – Zopp 6:4, 6:2; Mesaros – A. Balazs 6:3, 6:1.

Nottingham

Druga runda mężczyzn: Tomic – Reynolds 6:4, 6:1; Ebden – Bogomolov 4:6, 6:3, 6:2; Bachinger – Alex Kuznetsov 6:4, 6:4; Muller – Sweeting 7:6 (4), 6:4; T. Ito – Niland 6:4, 5:7, 6:4; Tursunov – J. Ward 6:1, 7:5; Matosevic – Bemelmans 6:4, 6:4; Bohli – De Voest 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały kobiet: Daniilidou – Paszek 0:6, 6:1, 6:4; Riske – Oprandi 6:1, 6:3; Larcher De Brito – Stephens 6:3, 3:6, 6:2; Govortsova – Foretz Gacon 7:6 (2), 7:5.

Rome-Tiro a Volo

Druga runda: McHale – Camerin 6:1, 6:2; Costas-Moreira – Knapp 6:4, 6:3; Bratchikova – Shamayko 6:2, 6:4; Bremond – Di Sarra 6:0, 6:4.

Kategoria: