Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Wyniki tenisowe

przez maka

Zawodnicy walczą w Anglii, Niemczech i Meksyku.

Wimbledon – ATP

Druga runda: K. Beck – Garcia-Lopez 7:6 (5), 6:4, 3:6, 6:4; N. Djokovic – K. Anderson 6:3, 6:4, 6:2; Soderling – Hewitt 6:7 (5), 3:6, 7:5, 6:4; F. Gonzalez – De Voest 6:4, 6:4, 6:4; Nalbandian – Haider-Maurer 6:3, 3:6, 6:4, 6:4; Malisse – Fl. Mayer 1:6, 6:3, 6:2, 6:2; Del Potro – O. Rochus 6:7 (7), 6:1, 6:0, 6:4; Baghdatis – Seppi 6:4, 7:6 (4), 7:5; Llodra – R. Mello 6:2, 4:6, 6:2, 6:3; Lu – Troicki 7:6 (5), 6:4, 6:4; Ferrer – R. Harrison 6:7 (6), 6:1, 4:6, 4:2 i ciemność; Tsonga – Dimitrov 6:7 (4), 6:4, 6:4, 7:6 (8); J. Melzer – Tursunov 6:3, 2:6, 7:6 (5) i ciemność; Tomic – Andreev 4:6, 5:7, 6:3 i ciemność; Almagro – Isner 7:6 (3), 7:6 (5), 6:7 (5), 6:3; Jużny – Devvarman 6:2, 6:4, 6:4; Federer – Mannarino 6:2, 6:3, 6:2.

Wimbledon – WTA

Druga runda: Petrova – Pavlyuchenkova 6:3, 6:3; S. Williams – Halep 3:6, 6:2, 6:1; K. Bondarenko – Errani 6:4, 5:7, 6:2; Paszek – McHale 6:4, 6:1; Wickmayer – Tatishvili 3:6, 6:4, 6:2; Schiavone – Zahlavova Strycova 7:5, 6:3; Kuznetsova – Dulgheru 6:0, 6:2; Ivanovic – Daniilidou 6:3, 6:0; Cibulkova – Hercog 6:1, 6:2; Goerges – M. Johansson 7:6 (10), 6:2; Doi – Zheng 6:3, 6:1; Kirilenko – Tanasugarn 7:5, 7:5; Cetkovska – A. Radwańska 3:6, 7:6 (5), 6:4; Gajdosova – Hlavackova 7:6 (1), 6:3; Czink – Yakimova 7:5, 6:3; Lisicki – Na Li 3:6, 6:4, 8:6; Pennetta – Rodina 6:4, 6:2; Zakopalova – Safarova 6:0, 6:7 (3), 6:4; mecze przełożone na piątek: Wozniacki – Razzano; Sharapova – Robson; Bartoli – Dominguez Lino; Peng – Baltacha.

Marburg – CH

Druga runda: Ramos – Bozoljac 6:7 (4), 6:1, 6:3; Zeballos – Smirnov 6:1, 6:2; Junqueira – Gawron 6:1, 7:5; A. Balazs – Stadler 7:5, 3:6, 6:2; Phau – J. Sousa 6:4, 3:6, 7:5.

Guadalajara – CH

Druga runda: Salamanca – A. Sitak 6:3, 6:2; Capdeville – JS Gomez 6:0, 6:4; J. Souza – Reyes-Varela 6:7 (10), 6:2, 7:6; Duclos – Begemann 6:3, 3:6, 6:3; Walter – Weintraub 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności