Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1.

Wyniki tenisowe

przez maka

Zawodnicy rywalizują w tym tygodniu w USA, Szwecji, Węgrzech, Holandii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Newport – ATP

Pierwsza runda: Kudla – Karlovic 7:6 (4), 4:6, 6:4; J. Wang – Kunitsyn 4:6, 7:5, 6:2; Roger-Vasselin – Bloomfield 6:4, 6:0; Isner – K. Beck 6:3, 6:2; Mahut – Decoud 6:1, 6:0; Kamke – Bogdanovic 7:6 (3), 6:3; Clement – R. Harrison 6:4, 6:1; Ebden – Sweeting 6:4, 6:2; Haas – Berrer 7:6 (9), 6:4; Yani – Sela 7:6 (5), 6:3.

Bastad – WTA

Pierwsza runda: Cirstea – Lucic 7:5, 2:6, 7:5; Llagostera Vives – Lim 4:6, 6:2, 6:2; Dushevina – Barthel 6:2, 7:6 (2); Hercog – Tatishvili 7:5, 6:3; Arvidsson – Hlavackova 6:1, 5:7, 6:4; Martinez Sanchez – Benesova 6:2, 6:0; Parra Santonja – Arefyeva 7:5, 6:3; Pennetta – Rogowska 6:2, 7:5; Kerber – Brazhnikova 6:2, 6:2; Wozniacki – Cornet 6:4, 6:4.

Budapeszt – WTA

Pierwsza runda: Tsurenko – Jani 3:6, 7:5, 6:2; Voegele – Martic 7:5, 7:5; Z. Kucova – M. Johansson 7:6 (2), 7:5; Birnerova – Hradecka 3:6, 6:4, 6:2; Vinci – Jurikova 6:1, 6:0; Krunic – Bratchikova 7:5, 1:0 i krecz Niny; K. Bondarenko – Marosi 6:3, 6:4; Babos – Remondina 6:3, 7:6 (4); Cabeza Candela – Dentoni 6:3, 6:1; Errani – Gojnea 6:3, 6:1.

Oberstaufen

Pierwsza runda: Stebe – Crivoi 6:2, 6:1; Greul – Semjan 3:6, 6:1, 6:3; M. Fischer – Gawron 6:2, 6:4; Copil – Knittel 5:7, 4:6, 6:2; Cervenak – Krawietz 7:5, 6:4; Brands – Crugnola 6:4, 4:6, 6:4; A. Beck – Donskoy 6:4, 6:4; Aguilar – Klizan 7:5, 3:6, 7:6 (4); Puc – Kindlmann 6:4, 7:6 (5); Trujillo-Soler – Arnaboldi 6:2, 6:4; Ghem – Hernych 6:3, 5:7, 6:1.

Scheveningen

Pierwsza runda: Gicquel – Paukku 6:3, 7:6 (3); Gensse – Heliovaara 7:5, 6:2; Goffin – S. Robert 6:3, 7:6; Darcis – J. Mertl 6:4, 6:4; Smirnov – Meffert 6:4, 6:4; J. Marti – Dasnieres De Veigy 7:5, 6:3; Gabashvili – Van Der Meer 7:5, 6:2; Ebelthite – Millot 6:4, 7:6 (5); Prodon – Mertens 6:3, 6:4; Lojda – M. Rodrigues 6:4, 6:3; Struff – Reister 6:7 (0), 6:4, 6:0; Middelkoop – Lemke 7:5, 6:1.

San Benedetto

Pierwsza runda: Galvani – N. Moser 6:3, 6:3; Albot – Junqueira 7:5, 6:3; Paire – Raditschnigg 7:6 (4), 6:4; Giannessi – Max. Gonzalez 6:4, 6:3; Riba – Trevisan 6:4, 3:6, 7:6 (3); Mat. Viola – Jouan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Brzezicki – Galdon 6:1, 6:1; Lorenzi – And. Martin 6:7 (5), 7:5, 7:6 (3). Mecze Giorgini – Pashanski; Volandri – Ungur; Vagnozzi – Semrajc; Berlocq – Diez zostały przełożone.

Pozoblanco

Pierwsza runda: Navarro – Lacko 7:6 (9), 6:3; Kirillov – G. Lapentti 6:1, 6:3; Mannarino – Lobkov 6:1, 6:2; Matsukevich – Olaso 7:5, 6:2; De Schepper – Cervantes 7:6 (3), 7:5; Schuettler – Ledovskikih 6:2, 6:4; Carreno-Busta – Lopez Jaen 6:2, 7:5; Brugues – Mecir 6:4, 7:5; Klec – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:1; Menendez – Ouanna 5:0 i krecz Francuza; Kravchuk – Alcaide 6:3, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności