Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Wyniki tenisowe

Zawodnicy grają w Niemczech, Szwecji, Austrii, Włoszech, Kolumbii, Kanadzie i USA.

Stuttgart – ATP

Druga runda: Kubot – Garcia-Lopez 4:6, 6:4, 6:3; Giraldo – Chardy 1:6, 7:5, 6:4; Del Bonis – S. Stakhovsky 6:4, 6:3; M. Granollers – Paire 6:4, 7:5; Cervenak – Hanescu 6:3, 7:6 (6); Stebe – Fognini 7:6 (5), 6:4; Ferrero – Jużny 6:7 (6) 6:2, 6:2.

Bastad – ATP

Druga runda: Kavcic – Monaco walkower; Ferrer – Riba 6:2, 7:6 (4); Haider-Maurer – Volandri 6:3, 7:6 (7). Mecze Ramirez Hidalgo – Ryderstedt; Almagro – Olaso odbędą się w piątek.

Palermo – WTA

Druga runda: Zakopalova – Mijacika 7:5, 4:6, 6:3; Errani – Parmentier 7:5, 6:1; Medina Garrigues – Arruabarrena-Vecino 6:1, 7:5; Begu – Vinci 6:4, 6:3.

Bad Gastein – WTA

Druga runda: Evtimova – Hofmanova 3:6, 6:4, 6:3; Mayr-Achleitner – Martic 6:1, 6:4; Meusburger – Bammer 6:2, 6:1; Martinez Sanchez – S. Zahlavova 6:4, 6:2.

Bogota – CH

Druga runda: Arguello – Marrai 6:4, 6:4; Van Der Merwe – Makiguchi 6:7 (3), 6:4, 6:4; F. Lopez – Matsukevich 6:3, 6:4; Estrella – J. Souza 6:4, 0:1 i deszcz.

Granby – CH

Druga runda: Bachinger – A. Benneteau 7:6 (2), 6:4; K. Beck – Reix 6:2, 2:6, 6:3; T. Ito – Chvojka 6:1, 6:1; Mahut – Milton 6:4, 6:2; V. Pospisil – Diez 7:5, 6:1; Clement – El Mihdawy 6:3 6:4.

Aptos – CH

Druga runda: Odesnik – K. Kim 6:0, 4:6, 6:1; Venus – Klaasen 6:4, 6:4; Ball – R. Williams 4:6, 7:5, 7:6 (6); Bogdanovic – D. Martin 6:1, 6:2; Ebden – Sock 4:6, 6:3, 6:4; Grigelis – J. Wang 6:2, 6:4; Bozoljac – J. Baker 2:6, 6:1, 7:6 (4); Kunitsyn – Domijan 7:5, 6:3.

Kategoria: