Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Wyniki w Heilbronn

przez maka

Na życzenie naszych Czytelników podajemy wyniki challengera w Heilbronn, w którym walczy trzech Polaków.

Mario Anciciowi (na zdjęciu) nie udał się powrót na korty. Przegrał ze zdolnym Kazachem Michaiłem Kukushkinem.

Gra pojedyncza

Pierwsza runda: Berrer – Navarro 7:5, 5:7, 6:3; Brown – Bozoljac 6:4, 7:6; Kindlmann – Mertl 6:1, 7:5; Kamke – Phau 6:7, 7;5, 7:6; Kukushkin – Ancić 6:3, 6:7, 6:2; Bohli – Sorensen 6:2, 6:2; Ascione – Bogdanović 6:3, 6:2; Dolgopolov – Vik 7:5, 7:6; K. Beck – Schukin 6:2, 6:2; Rosol – Reister 6:3, 6:3; Ouanna – Langer 7:6, 6:3; B. Evans – Hernych 4:6, 7:6, 6:0; Recouderc – Levy 6:3, 6:2; Hrbaty – Sidorenko 6:4, 6:3; Stebe – Przysiężny 7:6, 6:3; Golubev – Brands 6:7, 7:5, 6:4.

Druga runda: K. Beck – Rosol 5:7, 7:6, 6:4; Ouanna – B. Evans 6:2, 6:2; Berrer – Brown 6:4, 7:5; Kukushkin – Bohli 6:2, 6:4; Dolgopolov Jr – Ascione 6:4, 6:4; Hrbaty – Recouderc 6:4, 6:3; Golubev – Stebe 6:1, 6:2; Kamke – Kindlmann 4:6, 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Dolgopolov Jr – Kukushkin 6:4, 6:3; Ouanna – K. Beck 6:4, 3:6, 6:3; Golubev – Hrbaty 7:6, 6:3; Berrer – Kamke 7:6, 6:4.

Gra podwójna

Pierwsza runda: Ratiwatana/Ratiwatana – Skugor/I. Zovko 6:3, 6:3; Bozoljac/J. Delgado – Klec/Stadler 6:4, 2:6, 10:5; Bednarek/Kowalczyk – Mertl/Vik 6:4, 6:2; Hrbaty/Rosol – K. Beck/Krkoska 2:6, 6:3, 10:8; Navarro/Przysiężny – Bogdnanović/Kudryavtsev 6:4, 7:5; Levy/Motti – Groen/Vinciguerra 7:6, 7:6; Ancić/L. Zovko – Ilg/Zelch 7:6, 6:1; Fischer/Peya – Brown/B. Evans 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały debla: Ratiwatana/Ratiwatana – Bozoljac/J. Delgado 7:5, 7:6; Hrbaty/Rosol – Bednarek/Kowalczyk 5:7, 6:4, 10:8; Navarro/Przysiężny – Levy/Motti 7:6, 7:5; Ancić/L. Zovko – Fischer/Peya 6:4, 6:3.

Półfinały: Ancić/L. Zovko – Navarro/Przysiężny 6:3, 6:4; Ratiwatana/Ratiwatana – Hrbaty/Rosol 6:4, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności