Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Wyniki z kortów

Tenisiści walczą w Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech i Słowacji.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: H. Watson – Scheepers 6:3, 7:5; Tatishvili – S. Murray 7:5, 6:1; Lucic – Stevenson 6:3, 7:6 (7); Govortsova – Oprandi 6:2, 2:6, 6:4; Rybarikova – Webley-Smith 6:4, 6:3; Kudryavtseva – Cornet 7:6 (2), 6:1; Ar. Rodionova – Razzano 6:4, 6:4; Vandeweghe – Aoyama 6:2, 6:1; Marino – South 6:4, 6:1; Riske – U. Radwańska 4:6, 6:2, 6:3; Cirstea – K-Ch Chang 6:3, 6:3; Gronert – Jovanovski 6:1, 5:7, 6:4; Lisicki – Date-Krumm 6:4, 7:6 (3); Flipkens – Lertcheewakarn 6:1, 6:2; Erakovic – Parra Santonja 6:4, 6:4; Fujiwara – Perrin 6:2, 7:5.

Kopenhaga – WTA

Pierwsza runda: Brianti – Al. Panova 6:7 (5), 1:6, 7:5; A. Bondarenko – Savchuk 6:4, 6:3; Woerle – Zakopalova 6:3, 6:2; Martic – Diatchenko 6:2, 6:2; Z. Kucova – Nara.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: F. Lopez – Tursunov 7:6 (4), 6:3; Berrer – R. Harrison 7:6 (7), 2:6, 7:5; J. Ward – D. Cox 6:3, 6:1; Ilhan – Hajek 6:4, 6:4; Mahut – Golding 6:3, 6:4; Bellucci – Dimitrov 3:6, 7:6 (8), 6:2; Clement – Paire 7:5, 6:3; Llodra – J. Pospisil 6:3, 6:2; Querrey – Nishikori 6:3, 6:4; Benneteau – Brands 6:7 (6), 6:1, 6:4; Schuettler – Reynolds 6:1, 6:1; D. Young – Haider-Maurer 6:4, 6:7 (5), 6:2; Ljubicic – Sweeting 7:6 (6), 6:2; Kunitsyn – Bogomolov 6:4, 6:6 i krecz Alexa; Bozoljac – Kukushkin 6:4, 6:4; Tipsarevic – Kavcic – mecz przełożony na wtorek.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Y-H Lu – J. Nieminen 7:6 (2), 6:3; Andreev – Starace 6:4, 6:4; Kamke – Reister 4:3 i krecz Juliana; Hernych – S. Stakhovsky 6:3, 6:7 (5), 7:6 (8); Dodig – Riba 7:6 (4), 7:6 (6); Kohlschreiber – Stebe 6:4, 3:6, 6:1; Dolgopolov – Haase 6:7 (4), 6:4, 6:4.

Nottingham-2

Pierwsza runda: Roger-Vasselin – Gabb 7:6 (3), 6:2; Van der Merwe – Ignatik 7:6 (4), 6:1; Chardy – Smethurst 7:5, 6:3; K. Beck – D. Evans 6:1, 6:4; Farah – Bloomfield 6:7 (5), 7:6 (0), 6:3; T. Ito – A. Ward 7:6 (4), 6:3; De Voest – L. Lacko 6:3, 6:7 (6), 6:1.

Koszyce

Pierwsza runda: Olaso – Prikryl 6:2, 6:2; Bagnis – I. Minar 6:7 (3), 7:6 (9), 4:0 i krecz Ivo; Molteni – Munoz de la Nava 6:1, 6:4; Ramirez Hidalgo – Danis 6:1, 6:2; Mat. Viola – Dabul 1:6, 6:4, 6:3; Guez – And. Martin 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności