Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Wyniki z kortów

Tenisiści walczą w Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech i Słowacji.

Londyn – ATP

Druga runda: Cilic – Clement 6:4, 6:4; Tipsarevic – Russell 7:6 (3), 7:6 (5); K. Anderson – D. Young 6:2, 6:4; A. Murray – Malisse 6:3, 5:7, 6:3; Nalbandian – Bozoljac 6:4, 6:4; Bellucci – Ilhan 6:2, 6:7 (3), 7:6 (5); Nadal – Ebden 6:4, 6:4; Stepanek – Ljubicic 0:6, 7:5, 6:4; Del Potro – Kunitsyn 6:4, 6:4; Simon – Mannarino 7:6 (4), 4:6 – mecz zostanie dokończony jutro.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Hewitt – L. Mayer 6:2, 6:3.

Druga runda: Berdych – Hernych 6:3, 7:6 (7); Troicki – Andreev 6:3, 6:1; Raonic – Kamke 7:6 (2), 6:3; Petzschner – Gimeno-Traver 6:2, 6:4.

Birmingham – WTA

Druga runda: Hantuchova – Cirstea 6:0, 6:3; Riske – Gronert 6:3, 6:4; Erakovic – Shvedova 7:6 (7), 7:5; Kudryavtseva – Dellacqua 7:5, 3:6, 6:4; H. Watson – Doi 6:2, 6:4; Lisicki – Flipkens 7:5, 7:6 (3); Hlavackova – Morita 7:6 (2), 6:2; Marino – Fujiwara 6:1, 6:2; Ivanovic – Tatishvili 6:1, 6:0; Paszek – Makarova 6:3, 3:6, 6:4; P. Shuai – Broady 6:2, 6:7 (5), 7:6 (2); Errani – McHale 7:6 (5), 4:6, 6:2.

Kopenhaga – WTA

Druga runda: Barthel – Zahlavova Strycova 7:6 (2), 6:4; Brianti – Z. Kucova 3:6, 6:4, 6:1; A. Bondarenko – Woerle 6:0, 1:6, 6:2; Martic – Halep 6:3, 5:7, 7:5.

Nottingham-2

Druga runda mężczyzn: Chardy – Farah 3:6, 6:4, 6:1; K. Beck – Muller 6:7 (5), 6:2 i krecz Gillesa; Sela – A. Beck 6:3, 6:1; Roger-Vasselin – Bolelli 6:3, 3:6, 6:3; Tomic – T. Ito; Zemlja – Falla; Gicquel – Van Der Merwe; Nielsen – De Voest – mecze przełożone na czwartek.

Pierwsza runda kobiet: Voracova – O’Brien 2:6, 6:4, 6:1; Kremer – Fitzpatrick 7:6 (2), 6:3; Baltacha – Luzhanska 6:3, 6:4; Hradecka – Foretz Gacon 6:1, 6:7 (0), 6:4; Cetkowska – J-J Lu 6:4, 6:7 (4), 7:5; M. Johansson – J. Zhang 7:5, 6:1; E. Rodina – Tsurenko 7:5, 1:6, 6:3; Kris. Pliskova – Bremond 7:6 (5), 6:2; Niculescu – Voegele 6:1, 6:4; Peers – Brengle 6:4 i ciemność.

Koszyce

Druga runda: Rosol – Lojda 3:6, 6:3, 7:6 (8); Odesnik – Bagnis 6:2, 6:2; Crivo – Olaso 6:3, 7:6 (4); Donskoy – Ramirez Hidalgo 6:4, 4:6, 6:4; Greul – J. Sousa 7:5, 6:2; Guez – Molteni 7:6 (5), 6:4; Hrbaty – Struff 6:3, 6:3; Arnaboldi – Mat. Viola 7:5, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności