Polski Tenis

WYNIKI

JASSY WTA 125: Chwalińska - Herdzelas 6:2, 6:1; Masarova - Tjandramulia 6:0, 6:0; Ormaechea - Tanasie 7:5, 6:3; Gorgodze - Burel 7:5, 6:0; Zakharova - Prisacariu 6:0, 6:3; Mladenovic - Lukas 2:6, 7:6 (5), 6:3; Astakhova - Bara 6:3, 6:3; Jani - Szabo 6:1, 6:2; P. Udvardy - Papamichail 6:3, 7:5; Cadantu-Ignatik - Vikhlyantseva 6:4, 6:3.
Polska Liga Tenisa

Wyniki z światowych kortów

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w Monako, Włoszech, Grecji, RPA, USA i Brazylii.

Monte Carlo – ATP

Druga runda: Gasquet – Garcia-Lopez 6:2, 6:1; Ferrer – F. Lopez 6:2, 6:0; Monfils – Gimeno-Traver 7:5, 6:2; Simon – Montanes 6:3, 6:4; Troicki – Fognini 6:3, 4:6, 6:4; Gil – Fl. Mayer 7:5, 6:1; Cilic – Riba 5:2 i krecz Pere; Nadal – J. Nieminen 6:2, 6:2; Robredo – Verdasco 6:4, 6:3; Almagro – Max. Gonzalez 6:7 (6), 7:5, 7:6 (10); Murray – Stepanek 6:1, 6:4; J. Melzer – Haase 3:6, 6:1, 6:2.

Johannesburg

Druga runda mężczyzn: Przysiężny – Bubka 6:2, 6:3; Brown – R. Ram 6:4, 6:4; Van der Merwe – Eaton 6:4, 7:6 (3); G. Jones – Mertl 7:6 (2), 7:5; Ebden – Udomchoke 6:3, 7:6 (4); De Voest – Molchanov 6:3, 3:6, 6:3; And. Martin – Roelofse 1:6, 6:4, 6:2; Muller – Walter 6:3, 7:5.

Druga runda kobiet: Keothavong – Mircic 6:3, 7:6 (3); Georgatou – Buyukakcay 6:2, 4:6, 6:4; Savinykh – Kalashnikova 6:2, 6:2; Woerle – Webley-Smith 7:5, 7:6 (2); Bratchikova – Whybourn 5:7, 6:3, 6:1; Bertens – Duarte 6:1, 6:3; Cetkovska – Lertcheewakarn 6:4, 6:1; Dentoni – Razafimahatratra 6:3, 6:3.

Rzym

Druga runda: I. Minar – Ungur 6:3, 6:2; Schoorel – Pashanski 3:6, 5:4 i krecz Borisa; Ilhan – Olaso 2:6, 6:1, 6:3; Stebe – Donskoy 7:6 (7), 6:4.

Ateny

Druga runda: Sela – Copil 6:4, 6:2; Kudryavtsev – Karanusic 6:1, 6:4; Korolev – K. Beck 6:4, 6:4; Tursunov – Lojda 7:6 (3), 7:6 (7).

Casablanca

Druga runda: Koehler – Mayr-Achleitner 6:3, 6:2; Duque-Marino – Costas-Moreira 6:2, 6:3; Cabeza-Candela – Ar. Rodionova 6:1, 2:6, 7:5; Jugic-Salkic – Bennani 6:0, 6:1; Voskoboeva – Mladenovic 7:5, 6:4; Cadantu – Tinjic; Floris – Pipiya 3:6, 6:3, 7:6 (5); Feuerstein – Kostova 7:6 (5), 1:6, 6:1.

Tallahassee

Druga runda: Young – Kudla 7:5, 6:3; Alex Kuznetsov – Guccione 6:3, 7:6 (2); V. Pospil – Dabul 2:6, 6:3, 6:4; Schuettler – Ouellette 6:3, 6:7 (9), 6:2; Monroe – McClune 7:6 (4), 6:3; Blake – A. Delic 6:3, 6:4; Odesnik – Bester 6:2, 6:1; Reynolds – Soeda 6:3, 7:5.

Blumenau

Druga runda: Junqueira – Vassallo-Arguello 6:2, 6:3; Prodon – Galdon 6:1, 3:6, 6:1; Demoliner – Romboli 6:1, 6:3; Bagnis – R. Ghedin 6:2, 6:2.

Kategoria: