Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1.

Wyniki ze świata

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu w walczą w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Maroku, Kolumbii, Włoszech i Brazylii.

Marbella – WTA

Pierwsza runda: Pironkova – Torro-Flor 6:2, 6:2; Barrois – Flipkens 6:3, 7:5; Begu – Brianti 6:4, 6:1; Cabeza Candela – Rezai 6:3, 6:0; Arruabarrena-Vecina – Niculescu 7:5, 6:4; Safina – Rus 3:6, 6:2, 6:4; Domuez Lino – Kerber 6:4, 3:6, 6:3; Szavay – Larsson 6:1, 6:1; Kuznetsova – Barthel 4:6, 7:6 (4), 6:4.

Charleston – WTA

Pierwsza runda: Zahlavova Strycova – Hlavackova 6:2, 2:6, 7:6 (6); Kirilenko – Lepchenko 6:4, 6:0; Gallovits – Hampton 7:6 (1), 7:5; Tatishvili – Dokic 7:5, 2:6, 6:4; Mayr-Achleitner – S. Zhang 6:1, 6:4; Lisicki – Voracova 3:6, 6:4, 6:2; Paszek – Oudin 6:1, 7:5; Hantuchova – Kudryavtseva 6:1, 7:6 (3).

Druga runda: McHale – Kleybanova 6:1, 6:0; Scheepers – Craybas; Goerges – Birnerova 1:6, 7:5, 2:0 i krecz Czeszki; Wickamyer – J. Zheng 6:4, 6:0; Peng Shuai – Morita 6:2, 6:1; Peer – Arvidsson 6:1, 6:3; Mirza – King 6:7 (6), 6:4, 6:2.

Casablanca – ATP

Pierwsza runda: Volandri – Benneteau 7:5, 6:3; Starace – Brands 7:5, 6:2; Kavcic – El Amrani 3:4, krecz Marokańczyka; Berrer – Devilder 6:3, 6:3; Ramirez Hidalgo – Machado 7:5, 6:1; Gil – Bolelli 6:3, 6:1; Fognini – G. Granollers 6:2, 4:6, 6:3; And. Kuznetsov – Gutierrez-Ferrol 6:1, 7:6 (5).

Houston – ATP

Pierwsza runda: Ramos – Dabul 6:4, 7:5; Devvarman – Kendrick 6:2, 6:1; Kunitsyn – Zverev 7:6 (1), 6:2; Sweeting – Smyczek 6:2, 6:2; Gabashvili – Capdeville 6:4, 7:6 (4); Karlovic – B. Becker 7:6 (5), 6:4; Nishikori – Skugor 6:3, 6:2; H. Zeballos – Harrison 6:4, 6:3; Blake – Berlocq 6:7 (3), 6:3, 6:4.

Monza

Pierwsza runda: Crivoi – Ianni 6:1, 7:6 (4); M. Fischer – Crugnola 7:6 (6), 3:6, 7:6 (0); Balleret – Oswald 6:3, 6:3; Guez – Muster 7:5, 6:2; Greul – Brizzi 6:4, 6:4; Kubot – Copil 6:1, 7:5; Reister – Vagnozzi 7:6 (3), 6:4; Arnaboldi – S. Robert 6:4, 6:3; Olaso – J. Pospisil 2:6, 6:2, 6:4; Di Mauro – Hajek 6:2, 6:4; Naso – A. Balazs 6:4, 3:6, 6:1.

Recife

Pierwsza runda: Zampieri – Slonik 7:6 (4), 6:2; Ghem – Galdon 6:2, 6:3; Lammer – Borvanov 6:2, 6:3; T. Fernandes – T. Lopes 6:4, 4:6, 6:2; G. Lapentti – Menendez 6:4, 5:2 i krecz Hiszpana; Elias – Paukku 6:1, 6:2; Hocevar – Arguello 6:3, 6:3; Lindell – Miele 6:2, 6:7 (4), 6:4; T. Ito – Ribeiro Neto 6:1, 6:2.

Pereira

Pierwsza runda: Struvay – Vassallo Arguello 1:6, 7:6 (4), 6:4; Trungelliti – L. Mayer 6:3, 4:6, 6:4; J. Souza – Campozano 6:4, 6:4; Bagnis – Felder 7:5, 6:0; Falla – Salamanca 6:4, 6:2; R. Ghedin – Zivkovic 3:6, 6:3, 6:1; Lorenzi – Alund 4:6, 6:3, 6:2; Decoud – S. Lopez 6:1, 7:5; J. Marti – Barros 6:0, 6:0; Junqueira – Duran 7:6 (0), 6:3; Schwank – J. Ward 7:6 (6), 5:7 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności