Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Keys - Świątek 6:3, 6:4; S. Zhang - Kontaveit 2:6, 6:4, 6:4; Kvitova - Jabeur 6:1, 4:6, 6:0; Rybakina - Riske-Amritraj 6:2, 6:4; S. Tsitsipas - Schwartzman 6:3, 6:3; Fritz - Rublev 6:7 (4), 6:2, 7:5;
Polska Liga Tenisa

Wyniki ze światowych kortów

Tenisiści walczą w turniejach w Chorwacji, RPA, Chile, Australii, Rosji i Włoszech.

Johannesburg

Pierwsza runda: Przysiężny – M. Fischer 6:1, 6:2; Raonic – Y-H Lu 6:3, 6:3; Brown – Serra 6:4, 6:4; Van Der Merwe – S. Robert 6:3, 6:2; Gremelmayr – Scholtz 6:4, 7:5; Mannarino – Schukin 7:6 (4), 7:6 (6); Tipsarevic – Huta Galung 7:6 (4), 4:6, 3:3 i deszcz; K. Anderson – Bohli 4:6, 6:4, 6:2; Roger-Vasselin – Sela 6:1, 2:3 i deszcz.

Zagrzeb

Pierwsza runda: Kavcic – Zverev 6:2, 7:5; Stepanek – Koubek 6:3, 6:2; Petzschner – Hajek 6:3, 6:3; Bogomolov – Veic 2:6, 7:6 (4), 7:6 (2); Kunitsyn – J. Pospisil 6:3, 6:2; Brands – Karlovic 7:5, 6:7 (3), 7:6 (1).

Santiago

Pierwsza runda: Pierwsza runda: Fognini – Kubot 7:6 (6), 6:2; Max. Gonzalez – Monaco 6:4, 3:6, 6:4; Zeballos – Hocevar 7:6 (2), 6:4; Giraldo – Bagnis 2:6, 6:3, 6:2; Machado – F. Rios 6:2, 6:0; Nalbandian – Berlocq 6:2, 2:6, 6:2; J. Souza – Cuevas 6:4, 7:5; Zampieri – Massu 7:6 (7), 7:5.

Burnie

Pierwsza runda: Cervenak – Bloemke 3:6, 7:6 (6), 6:3; J. Ward – Ball 6:2, 6:4; Guccione – B. Klein 6:3, 7:6 (7); Lorenzi – Saville 6:3, 6:4; Bester – Matosevic 6:2, 4:6, 6:2; Cipolla – Millman 6:3, 6:2; Polansky – Lojda 6:3, 3:6, 6:4; Mitchell – Klec 7:5, 4:6, 6:3; Sugita – Udomchoke 5:7, 6:3, 6:2; Hernych – Duckworth 3:6, 6:4, 6:1; Ebden – Zemlja 6:2, 6:3; T. Ito – G. Jones 6:4, 6:0; Chvojka – Rosol 6:4, 6:3; Tomic – Groth 6:4, 7:6 (4).

Kazań

Pierwsza runda: Bury – Semjan 2:6, 6:3, 6:3; Arnaboldi – Elgin 7:5, 6:4; Zopp – H. Kontinen 6:3, 7:5; Stadler – Vasiliev 6:1, 6:2; Lobkov – Manegin 6:0, 6:2; Meffert – Rumyantsev 2:6, 6:3, 7:5; Copil – Kudryavtsev 6:3, 7:6 (3); Belyaev – Niland 4:1 i krecz Conora; Menendez – Pavlovs 2:6, 6;2, 7:6 (1); Kirillov – Ledovskikh 3:6, 6:0, 7:6 (6); Kravchuk – Zagidullin 6:3, 6:0.

Courmayeur

Pierwsza runda: Grigelis – Middelkoop 7:6 (5), 6:4; Naso – Mat. Viola 6:3, 6:2; G. Muller – Brizzi 6:3, 6:3; Stoppini – Rochette 6:4, 6:7 (2), 6:3; Paire – Reix 6:3, 3:6, 6:3; Mahut – Kindlmann 7:6 (4), 7:6 (4); Jouan – Millot 6:3, 7:6 (4); Knittel – Rousset 6:2, 6:4; Bemelmans – Vanni 7:6 (5), 6:7 (5), 6:3; O. Rochus – Vierin 6:0, 6:0.

Kategoria: