Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Wyniki ze światowych kortów

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Chinach, Maroku, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Miami – WTA

Pierwsza runda: Mattek-Sands – Arvidsson 6:1, 6:4; S. Peng – Arn 6:1, 6:2; Scheepers – Hercog 5:7, 7:5, 6:2; Shvedova – Errani 6:3, 5:7, 7:6 (5); Date-Krumm – Ondraskova 6:4, 6:3; Medina Garrigues – Pervak 6:1, 6:2; Lepchenko – Vandeweghe 6:2, 6:3; Hampton – Tomljanovic 3:6, 7:5, 6:0; Vesnina – Dulko 6:1, 6:3; Dominguez Lino – Rus 6:4, 6:7 (4), 6:4; Szavay – S. Zhang 2:6, 6:3, 6:2; Bacsinszky – Manasieva 6:3, 6:2; Tatishvili – Govortsova 6:3, 5:7, 6:3; Zahlavova Strycova – Stephens 6:4, 6:2; Hradecka – Y-J. Chan 7:5, 7:5; Mirza – Parra Santonja 6:2, 6:4; Razzano – Cornet 6:3, 6:1; Kerber – Gallovits-Hall 6:4, 6:4; Yakomiva – Kudryavtseva 6:3, 6:1; Safina – Dokic 6:4, 6:4.

Miami – ATP

Pierwsza runda: Dodig – Golubev 6:7 (2), 6:4, 6:0; Andujar – Tomic 6:4, 3:6, 7:5; K. Anderson – N. Davydenko 6:4, 6:3; Del Potro – R. Mello 6:4, 6:4; Benneteau – Gimeno-Traver 6:4, 6:3; Kukushkin – J. Nieminen 3:6, 6:3, 6:2; M. Granollers – B. Becker 6:4, 6:7 (4), 6:4; Del Potro – R. Mello 6:4, 6:4; Ilhan – Kamke 6:2, 6:1; Lorenzi – Ljubicic 6:7 (7), 6:1; Andreev – Giraldo 6:1, 2:6, 6:1; Malisse – Sweeting 7:6 (3), 6:4; Devvarman – Starace 6:2, 6:2; Istomin – D. Young 6:4, 6:3; Blake – Russell 3:6, 7:6 (7), 7:6 (3); Bogomolov – Hanescu 6:3, 4:6, 7:5; Kunitsyn – Kendrick 5:4, krecz Roberta.

Caltanissetta

Pierwsza runda: Trevisan – Giorgini 7:5, 2:6, 7:6 (3).

Druga runda: Menendez – Brizzi 7:5, 5:7, 7:6 (3); Al. Bedene – Carreno-Busta 7:6 (1), 5:7, 6:3; Schoorel – Knittel 6:3, 6:1; Ungur – Volandri 6:4, 6:0.

Marakesz

Druga runda: Devilder – Schukin 6:3, 6:2; Hajek – Klizan 6:3, 6:4; Teixeira – Korolev 6:2, 6:4; Ramos – Luczak 6:2, 6:4; Huta Galung – Ouhab 6:3, 6:4; I. Minar – Millot 7:6 (2), 6:3; Machado – Crivoi 6:4, 6:3; Gensse – Dasnieres De Veigy 6:2, 2:6, 6:3.

Bath

Pierwsza runda mężczyzn: Walter – Smethurst 6:3, 7:6 (4); Eleskovic – Millman 6:4, 3:6, 7:6 (6); K. Beck – Bautista 1:6, 6:3, 6:4; Nielsen – Mecir 1:0 krecz Słowaka.

Druga runda mężczyzn: A. Beck – Cervenak 6:3, 6:4;; Tursunov – D. Cox 6:3, 6:4; And. Martin – Mertens 6:4, 7:6; Mahut – A. Ward 7:6 (4), 6:1.

Pierwsza runda kobiet: Groenefeld – Kremer 6:0, 6:7 (5), 7:5; Floris – Jurikova 3:6, 6:2, 7:5; Sirotkina – Costas 6:1, 7:6 (6); Georgatou – Ungur 6:0, 2:0 krecz Rumunki; Feuerstein – O’Brien 6:1, 6:3; Domachowska – Babos 7:6 (3), 6:3; Cetkovska – Vrljic 6:3, 4:6, 6:4; Piter – Krajicek 7:6 (6), 6:2.

Pingguo

Druga runda: Bachinger – Goffin walkower; Lacko – Wu 6:3, 6:0; Soeda – Veic 6:4, 6:1; Ignatik – Middelkoop 6:4, 7:5; Sugita – Zhe Li 6:4, 3:6, 6:3; Stebe – Heliovaara 7:5, 6:4; Fleming – Brugues 4:6, 6:3, 6:4; Darcis – J. Sousa 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności