Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4.

Zabrze Cup – Janek Zieliński przegrał w finale

przez maka

Wielu polskich zawodników rywalizuje w turnieju kadetów TE Europe Zabrze Cup.

Zawody zaliczone do drugiej kategorii rozgrywane są na kortach klubu Mostostal Zabrze przy ul. Piłsudskiego 83.

W półfinałach singla chłopców – Jan Zieliński pewnie pokonał rok młodszego Michała Dembka, a Kamil Majchrzak uległ Ukraińcowi Alexandrowi Lebedynowi.

W finale Alexander był zdecydowanie skuteczniejszy od Janka.

W grze podwójnej triumfowali Lebedyn i Zieliński, po wygranej nad Mateuszem Gilnerem i Michał Kuchmaczem.

W deblu dziewcząt w finale przegrały Hanna Karczewska i Adrianna Żórawska.

Wyniki

Pierwsza runda chłopców: (1) Lebedyn – bye; Terczyński – Prudnikau 7:5, 3:6, 7:5; Pniewski – Wiegele 6:1, 6:1;(5) Hurkacz – Wargocki 6:7 (4), 6:4, 6:2; (3) Majchrzak – bye; Stypułkowski – Moroz 3:6, 6:4, 6:4; Lemiesz – Kuchmacz 6:4, 6:2; Zawisza – (6) Liutarevich 6:1, 7:6 (3); (8) Boychuk – Parchomiuk 6:3, 6:2; Bedra – Matskevich 7:5, 6:3; Krawcewicz – Krawczyński 6:2, 6:2; (4) Zieliński – Gilner 6:0, 6:2; (7) Dmochowski – Kossek 6:2, 6:3; Nazruk – Streltsas 6:2, 6:4; Wisz – Skubenych 6:1, 6:1; (2) Dembek – bye.

Druga runda chłopców: Lebedyn – Terczyński 6:1, 6:2; Pniewski – Hurkacz 6:3, 6:2; Majchrzak – Stypułkowski 6:1, 6:1; Lemiesz – Zawisza 6:4, 6:2; Boychuk – Bedra 3:6, 7:5, 6:4; Zieliński – Krawcewicz 6:1, 6:1; Dmochowski – Nazruk 6:1, 6:0; Dembek – Wisz 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały chłopców: Lebedyn – Pniewski 6:0, 6:1; Majchrzak – Lemiesz 6:2, 6:7 (5), 6:1; Zieliński – Boychuk 7:6 (3), 6:3; Dembek – Dmochowski 6:3, 6:1.

Półfinały chłopców: Lebedyn – Majchrzak 6:3, 6:0; Zieliński – Dembek 6:2, 6:1.

Finał: Lebedyn – Zieliński 6:1, 6:2.

Finał debla chłopców: Lebedyn/Zieliński – Gilner/Kuchmacz 6:1, 6:1.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Joblonovska – Siemianowska 6:1, 6:1; Emulina – Lewińska 6:1, 2:6, 6:3; Łukasiak – Piesch 6:4, 6:4; (7) Fręch – Gordeeva 6:1, 6:0; (4) Dmitrieva – Polańska 6:0, 6:1; Maślanka – Kucharekova 6:4, 6:3; Spissakova – Hełmecka 6:2, 6:4; (6) Stanisz – Buchla 6:2, 6;3; (5) Kuzmova – Borgman 6:3, 6:2; Mihaila – Klukowska 6:2, 6:1; Dolakova – Buczyńska 6:3, 6:2; Pyka – (3) Karczewska 6:3, 7:5; (8) Żórawska – Shychko 5:7, 6:4, 6:1; Przybylska – Emalianova 7:6 (2), 6:4; Kowalska – Winkler 6:2, 6:2; (2) Schmiedlova – Baran 6:2, 6:1.

Druga runda dziewcząt: Joblonovska – Emulina 6:2, 6:2; Fręch – Łukasiak 3:6, 7:5, 3:0 i krecz Roksany; Dmitrieva – Maślanka 6:3, 6:3; Stanisz – Spissakova 6:3, 6:4; Kuzmova – Mihaila 6:2, 4:6, 7:5; Dolakova – Pyka 6:4, 6:3; Przybylska – Żórawska 7:5, 7:6 (7); Schmiedlova – Kowalska 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały dziewcząt: Joblonovska – Fręch 3:6, 6:0, 6:1; Dmitrieva – Stanisz 6:3, 5:7, 6:3; Kuzmova – Dolakova 6:2, 6:2; Schmiedlova – Przybylska 6:0, 6:0.

Półfinały dziewcząt: Joblonovska – Dmitrieva 6:3, 6:2; Schmiedlova – Kuzmova walkower.

Finał dziewcząt: Schmiedlova – Jablonovska 6:3, 6:4.

Finał debla dziewcząt: Jablonovska/Kuzmova – Karczewska/Żórawska 6:3, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności