Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1.

Zabrze Cup – turniej młodzików – zwycięstwo Patryka

przez maka

Na Śląsku zakończył się międzynarodowy turniej młodzików Tennis Europe Zabrze Cup.

W zmaganiach chłopców tytuł wywalczył Patryk Królik. W finale pokonał Fina Eero Vase.

Wśród dziewcząt w półfinałach odpadły Aleksandra Buczyńska oraz Wiktoria Nosek.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Hurkacz – Żuk 6:1, 6:1; Lukstins – Zasada 6:1, 6:1; Raupuk – Hałubiec 6:1, 6:3; (6) Vasa – Mol 6:0, 6:3; (3) Gajdica – Krawczyński 6:3, 6:4; Radwan – Kaplusch 6:3, 6:1; Balun – Kozielski 6:4, 6:4; Dziewa – (5) Wrzesiński 6:4, 6:4; (8) Prokop – Jantos 7:6 (10), 6:2; Matuszewski – A. Kowalski 6:2, 6:3; Divar – Walkusz 7:5, 6:3; (4) Michocki – Słowik 6:4, 6:2; (7) Piątek – Lazar 7:6 (5), 6:1; Lipiński – Luckmann 6:1, 4:6, 6:2; Zapała – Nesterov 7:5, 6:3; (2) Królik – Morawski 6:2, 6:1.

Druga runda: Hurkacz – Lukstins 6:0, 6:1; Vasa – Raupuk 6:1, 6:2; Gajdica – Radwan 6:2, 6:4; Dziewa – Balun 6:1, 6:3; Prokop – Matuszewski 6:3, 6:2; Divar – Michocki 6:3, 6:0; Piątek – Lipiński 6:1, 6:0; Królik – Zapała 6:2, 7:6 (8).

Ćwierćfinały: Vasa – Hurkacz 6:4, 6:2; Gajdica – Dziewa 6:4, 6:1; Divar – Prokop 6:2, 6:3; Królik – Piątek 6:4, 7:6 (2).

Półfinały: Vasa – Gajdica 6:2, 1:6, 6:2; Królik – Divar 7:5, 3:6, 6:2.

Finał: Królik – Vasa 6:3, 6:1.

Finał debla: Divar/Vasa – Matuszewski/Słowik 4:6, 6:2, 12:10.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Kuzmova – Kubicz 6:1, 6:4; Ozerova – Robowska 6:1, 6:1; Kryvatulava – Gerendova 1:6 6:4, 7:6 (3); (8) Sierzputowska – Mashtakova 6:4, 7:5; (3) Buczyńska – Palcatova 6:2, 6:3; Kądzielewska – Tortsikava 1:6, 6:2, 6:3; Pastore – Iwaniuk 6:4, 6:4; (6) Oravcova – Świtajska 6:0, 6:2; (7) Jamrichova – A. Świątek 6:4, 6:4; Nosek – Sokolova 7:5, 6:4; Lazarova – Szymczuch 6:4, 6:0; (4) Sakalouskaya – Wysoczańska 7:5, 6:4; (5) Polańska – Valgemae 6:0, 1:6, 6:4; Lopez Diaz – Grzywocz 6:0, 3:6, 6:3; Vosa – Budnik 7:5, 6:3; (2) Dolakova – Maślanka 6:3, 6:3.

Druga runda: Kuzmova – Ozerova 6:3, 6:0; Sierzputowska – Kryvatulava 6:1, 3:6, 6:2; Buczyńska – Kądzielewska 7:6 (4), 6:4; Pastore – Oravcova 6:3, 3:6, 6:4; Nosek – Jamrichova 6:1, 5:7, 6:4; Sakalouskaya – Lazarova 2:6, 7:5, 6:4; Lopez Diaz – Polańska 6:2, 6:4; Dolakova – Vosa 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Kuzmova – Sierzputowska 6:1, 6:0; Buczyńska – Pastore 3:6, 6:2, 6:0; Nosek – Sakalouskaya 7:5, 6:3; Lopez Diaz – Dolakova 6:2, 6:4.

Półfinały: Kuzmova – Buczyńska 6:0, 6:2; Lopez Diaz – Nosek 7:5, 6:2.

Finał: Kuzmova – Lopez Diaz 6:4, 6:2.

Finał debla: Dolakova/Jamrichova – Buczyńska/Polańska 6:4, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności