Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Tsurenko - Ruse 6:3, 6:3; Juvan - Melnikova 6:1, 6:1; Arruabarrena - Tiron 6:0, 6:0.

Zabrze Cup – turniej TE kadetów – wyniki

W Zabrzu zakończył się kolejny międzynarodowy turniej z cyklu Tennis Europe kadetów (do lat 16).

Kadeci szybko przenieśli się z Radomia do Zabrza. Z chłopców w ćwierćfinałach zameldowali się: Michał Dembek, Maksymilian Raupuk, Cezary Walkusz, Piotr Śmietana, Patryk Królik, Aleksander Wożnicki i Przemysław Michocki.

O półfinały zagrali także: Oliwia Szymczuch, Wiktoria Nosek, Katarzyna Wysoczańska i Patrycja Maślanka.

W 1/2 finału Dembek wygrał z Walkuszem, a Królik z Wożnickim. W pojedynku finałowym Michał oddał rywalowi tylko gem. Finaliści już wspólnie triumfowali w deblu.

Do czołowej czwórki wśród dziewcząt awansowały: Wysoczańska, Szymczuch i Nosek. W finale Szymczuch uległa Czeszce Monice Kilnarovej. W grze podwójnej zwyciężyły Alicja Sierzputowska i Szymczuch.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Dembek – Zubkov 6:0, 6:0; Sikorski – Husar 6:2, 6:1; Kirchhoff – Piątek 7:5, 6:4; (5) A. Kowalski – Jantos 6:4, 7:5; Raupuk – (3) P. Matuszewski 6:2, 6:2; W. Adamek – Rusakevicius 6:2, 6:1; Maly – Zasada 6:2, 6:4; Walkusz – (8) Bolardt 6:4, 6:3; Śmietana – (7) Fiala 6:4, 3:6, 6:1; Cinti – Mol 7:5, 6:1; Smolicki – Lipiński 7:5, 6:1; (4) Królik – Balic 4:6, 6:2, 6:2; (6) Krawczyński – Dorash 3:6, 6:1, 6:4; Wożnicki – Radwan 6:0, 7:6 (6); Liniewski – Kozielski 6:3, 6:4; (2) Michocki – Zapała 6:1, 4:6, 7:5.

Druga runda: Dembek – Sikorski 7:5, 6:2, Kirchhoff – A. Kowalski 6:4, 6:2; Raupuk – W. Adamek 6:1, 6:0; Walkusz – Maly 6:4, 6:2; Śmietana – Cinti 6:1, 6:1; Królik – Smolicki 7:6 (7), 7:6 (4); Wożnicki – Krawczyński 3:6, 7:5, 6:2; Michocki – Liniewski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Dembek – Kirchhoff 6:0, 6:0; Walkusz – Raupuk 6:4, 6:2; Królik – Śmietana 6:4, 2:6, 6:4; Wożnicki – Michocki 3:6, 6:3, 7:6 (5).

Półfinały: Dembek – Walkusz 6:3, 6:0; Królik – Wożnicki 6:1, 6:1.

Finał: Dembek – Królik 6:1, 6:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Dembek/Królik – bye; Liniewski/Reichert – P. Matuszewski/Mol walkower; Raupuk/Śmietana – Bolardt/Fiala walkower; Krawczyński/Smolicki – Adamek/Jantos 6:3, 6:4; Bareja/Wożnicki – Lipiński/Piątek 6:4, 6:3; A. Kowalski/Walkusz – bye; Kozielski/Radwan – Sikorski/Zapała 4:6, 7:6 (4), 10:2; Dorash/Michocki – bye.

Ćwierćfinały : Dembek/Królik – Liniewski/Reichert walkower; Raupuk/Śmietana – Krawczyński/Smolick 6:2, 6:2i; Bareja/Wożnicki – A. Kowalski/Walkusz walkower; Dorash/Michocki – Kozielski/Radwan 4:6, 6:0, 10:2.

Półfinały: Dembek/Królik – Raupuk/Śmietana 6:4, 6:7(4),10:7; Dorash/Michocki – Bareja/Wożnicki 6:1,6:2 .

Finał: Dembek/Królik – Dorash/Michocki 6:3, 7:5.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Rusakievicius – bye; Ładocha – Bujakiewicz 6:1, 6:2; Kircnhoff – bye; Berszakiewicz – Józ. Gieysztor 6:3, 6:2; Wrzoł – bye; Balic – Orwat 6:0, 6:0; Maly – bye; Bareja – Tadyszak – 6:2, 6:3; Husar – bye; Łobos – Penedo Otero 6:3, 6:0; Cinti – bye; Jan Gieysztor – Raptis 6:3, 7:5; Reichert – bye; Mol – Tan 6:0, 6:3; Zasada – bye; Wożnicki – Fahrmeier 6:3, 6:3.

Druga runda: Rusakievicius – Ładocha 6:2, 6:0; Kircnhoff – Berszakiewicz 6:0, 6:2; Balic – Wrzoł 4:6, 6:4, 6:2; Maly – Bareja 1:6, 6:1, 6:3; Husar – Łobos 3:6, 6:2, 6:2; Cinti – Jan Gieysztor 6:2, 6:1; Reichert 3:6, 6:3, 7:6 (2); Wożnicki – Zasada 6:1, 6:2.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Slovakova – Wardejn 6:2, 6:4; G. Druteikaite – Bogus 6:4, 6:4; J. Zawadzka – Trashchenko 6:0, 6:2; (8) Szymczuch – Marciniak 6:0, 6:0; Matuszak – (3) Musiychenko 7:5, 5:7, 6:4; Ilowska – Jastrzębska 6:3, 6:3; Brzeska – Kalavska 6:4, 6:2; (6) Nosek – Solovyeva 7:6 (6), 6:3; (5) Abidullina – Kądzielewska 6:4, 6:0; Szmit – Błaś 6:4, 7:5; Kilnarova – Nikolenko 6:2, 6:2; (4) Sierzputowska – I. Druteikaite 6:3, 6:1; Kuczer – (7) Kraus 6:2, 6:4; Wysoczańska – Jedrychowski 6:2, 6:2; Maślanka – Kravtaite 6:4, 6:0; (2) Delyan – Wilk 6:1, 6:0.

Druga runda: G. Druteikaite – Slovakova walkower; Szymczuch – J. Zawadzka 7:6 (4), 6:2; Ilowska – Matuszak 7:5, 6:4; Nosek – Brzeska 6:2, 6:2; Abidullina – Szmit 6:3, 6:0; Kilnarova – Sierzputowska 2:6, 6:2, 6:4; Wysoczańska – Kuczer 6:3, 6:2; Maślanka – Delyan 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Szymczuch – G. Druteikaite 6:3, 6:1; Nosek – Ilowska 6:2, 6:4; Kilnarova – Abidullina 6:2, 4:6, 6:; Wysoczańska – Maślanka 7:6 (3), 6:1.

Półfnały: Szymczuch – Nosek 6:4, 6:3; Kilnarova – Wysoczńska 6:1, 6:1.

Finał: Kilnarova – Szymczuch 6:2, 4:6, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Delyan/Musiychenko – bye; G. Druteikaite/I. Druteikaite – Kuczer/Wilk 4:6, 6:4, 10:2; Błaś/J. Zawadzka – Nosek/Wysoczańska 4:6, 6:2, 12:10; Bogus/Jastrzębska – Jedrychowski/Solovyeva 7:5 i krecz; Brzeska/Stępnik – Marciniak/Wira 2:6, 7:5, 11:9; Sierzputowska/Szymczuch – bye; Maślanka/Matuszak – Abidullina/Trashchenko 6:1, 6:3; Kilnarova/Slovakova – bye.

Ćwierćfinały: G. Druteikaite/I. Druteikaite – Delyan/Musiychenko walkower; Błaś/J. Zawadzka – Bogus/Jastrzębska 6:2, 1:0i krecz; Sierzputowska/Szymczuch – Brzeska/Stępnik walkower; Maślanka/Matuszak – Kilnarova/Slovakova walkower.

Półfinały: Błaś/J. Zawadzka – G. Druteikaite/I. Druteikaite 6:3,6:4; Sierzputowska/Szymczuch – Maślanka/Matuszak 7:5,6:1.

Finał: Sierzputowska/Szymczuch – Błaś/J. Zawadzka 6:4, 6:2.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Brzeska – Stępnik 6:1, 7:6 (3); Jastrzębska – Wira 2:6, 6:4, 6:4; Tadyszak – Placzek 6:2, 6:3.

Druga runda: Musiychenko – Nowak 6:1, 6:1; Abidullina – Kostka 6:0, 6:2; Brzeska – Wardejn 7:5, 6:4; Trashchenko – Jastrzębska 6:4, 7:5; Marciniak – Tadyszak 6:2, 6:0; Matuszak – Kuriakova 6:2, 2:6, 6:3; Nikolenko – Światłoń 6:1, 6:1; Jedrychowski – Siłka walkower.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności