Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Zagórska i Szmigiel grali w Austrii

przez maka

Sylwia Zagórska rywalizuje o punkty w futuresie w Bad Waltersdorf.

Sylwia (863. w rankingu WTA) została rozstawiona z ósemką w zawodach w Austrii (korty ziemne, 10 tys. $).

W pierwszym meczu wygrała z zawodniczką gospodarzy Karoline Kurz (br) 6:1, 6:4. 17-latka otrzymała dziką kartę.

W 1/8 oddała walkowerem spotkanie z Austriaczką Jeannine Prentner (868).

W deblu Polka w parze z Niemką Lisa-Marie Matschke zagrały z numerem trzecim. W ćwierćfinale pokonały Włoszki Elenę Burrone i Giulię Pasini 6:3, 2:6, 10:7. W półfinale skreczowały.

Wyniki

Pierwsza runda: Sepp – Watts 6:2, 6:1; Miko – Raickovic 7:6 (8,) 6:1; Pasini – Moser 6:0, 6:0; Wagner – (7) Tumova 5:1 i krecz Czeszki; (3) Steinherr – Konig 6:2, 6:2; Sumova – Schiller 7:5, 7:5; Kan – B. Haas 6:2, 6:1; (5) Neuwirth – P. Haas 7:5, 6:1; (6) Vajdova – Lukacs 2:6, 6:3, 6:3; Khanna – Lackova 6:1, 6:0; Vankova – Koelliker 6;3, 6:1; (4) Martinovic – Maetschke 6:1, 6:0; (8) Zagórska – Kurz 6:1, 6:4; Prentner – Clerici 5:7, 6:4, 6:1; Heil – Albano 7:6 (7), 4:1 i krecz Włoszki; (2) Hofmann – Smidova 6:2, 6:0.

Druga runda: Miko – Sepp 4:6, 6:7 (0), 6:4; Pasini – Wagner 6:2, 6:2; Steinherr – Sumova 6:1, 6:1; Kan – Neuwirth 7:6 (5), 6:1; Khanna – Vajdova 7:5, 6:3; Vankova – Martinovic 6:2, 6:1; Prentner – Zagórska walkower; Heil – Hofmann 6:1, 1:6, 1:2 i krecz .


W rywalizacji mężczyzn pomyślnie eliminacje przeszedł Mateusz Szmigiel (1857. w rankingu ATP).

W decydującym pojedynku był skuteczniejszy od Austriaka Lukasa Koncilila (br) 6:1, 6:3.

W pierwszej rundzie turnieju głównego trafił na innego kwalifikanta – Francuza Damiena Lacombe (1394). Przegrał 2:6, 6:3, 4:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności