Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Zagórska triumfuje w deblu

Dwie Polki z powodzeniem rywalizują w futuresie w Antalya (korty twarde, 10 tys. $).

Sandra (533 w rankingu WTA) miała pewne miejsce w głównej drabince.

W pierwszej rundzie wygrała z Turczynką Melis Sezer (929) 6:4, 6:3, która pokonała Martę Śmiechowską w decydującym meczu eliminacji.

W 1/8 finału wygrała z Francuzką Victoire Mfoumouanganą (1155) 5:7, 7:5, 6:1.

W ćwierćfinale była lepsza od Bułgarki Isabelli Shinikovej (602) 6:1, 6:1. W walce o finał przegrała z Rosjanką Martą Sirotkoną (391) 3:6, 2:6.

Przez kwalifikacje do głównego turnieju awansowała Sylwia Zagórska (br). W pierwszym meczu pokonała Niemkę Jasminę Steinherr (691) 6:3, 6:4.

W spotkaniu o ćwierćfinał przegrała z Rumunką Laurą-Ioaną Andrei (592) 3:6, 4:6.

W eliminacjach odpadły Agata Barańska (br), Natalia Siedliska (br) oraz Marta Śmiechowska (br).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Sirotkina – Lehnert 1:6, 6:3, 6:1; Brown – Borthwick 6:1, 6:1; Zagórska – Steinherr 6:3, 6:4; (8) Andrei – Milevskaya 7:5, 7:6 (4); Melander – (3) Szatmari 3:6, 6:4, 6:3; Shinikova – Cetin 6:1, 6:0; Mfoumouangana – Kayser 6:3, 7:5; (6) Zaniewska – Sezer 6:4, 6:3; (5) Zharkova – Allertova 6:2, 7:5; Rodier – Velieva 6:1, 6:4; Baumgarten – Fafaliou 7:6 (3), 4:1 i krecz Greczynki; (4) Perkovic – Vajdova 6:2, 6:4; (7) Shlomo – Gonen 6:3, 6:3; Caciotti – Souza 6:7 (6), 6:4, 6:2; Buchina – Hubacek 6:4, 6:2; (2) Ozgen – Gadzhieva 6:1, 6:1.

Druga runda: (1) Sirotkina – Brown; (8) Andrei – Zagórska 6:3, 6:4; Shinikova – Melander 6:2, 6:2; (6) Zaniewska – Mfoumouangana 5:7, 7:5, 6:1; Rodier – (5) Zharkova 6:1, 6:4; Baumgarten – Perkovic 6:2, 3:6, 7:5; (7) Shlomo – Caciotti 0:6, 6:1, 6:1; Buchina – (2) Ozgen 3:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Sirotkina – (8) Andrei 6:3, 3:6, 6:2; (6) Zaniewska – Shinikova 6:1, 6:1; Rodier – Baumgarten 6:1, 7:6 (1); Buchina – (7) Shlomo 7:6 (5), 6:3.

W turnieju deblowym Sylwia z Rumunką Laurą-Ioana Andrei wygrały z Włoszką Martiną Caciotti i Australijką Alenką Hubacek 6;2, 6:0. W ćwierćfinale były lepsze od Sandry i Pemry 6:1, 3:6, 10:7.

W półfinale pokonały Białorusinkę Ksenię Milevskayą i Bułgarkę Huliyę Velievą 6:1, 6:3. W walce o tytuł były skuteczniejsze od Sirotkiny i Mari Zharkovej 6:1, 7:6 (0).

Sandra i Pemra Ozgen z Turcji zostały rozstawione z dwójką. Wygrały z deblem tureckim Sultan Gonen i Sezer 6:0, 6:3 i uległy Polce i Rumunce.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności