Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART ATP 250: Musetti - Koepfer 6:7 (9), 7:6 (5), 63 Tiafoe - Hanfmann 7:5, 7:6 (5); Bublik - Medjedovic 6:1, 7:6 (4); Draper - Giron 6:4, 3:6, 6:3;  'S-HERTOGENBOSCH ATP 250: Brouwer - Mannarino 6:3, 6:3; Griekspoor - McDonald 6:3, 7:6 (5); Humbert - Fils 6:3, 7:6 (1).

Zagórska wygrała w Sobocie

W Poznaniu rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny seniorek.

Na kortach Centrum Tenisowego Sobota rywalizowało szesnaście tenisistek. Bezkonkurencyjna okazała się Sylwia Zagórska (AZS Poznań), która w całych zawodach nie straciła seta.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Stencel (SKT Sopot). Trzecie wywalczyła Paulina Czarnik (Promasters Szczecin), a czwarte Sylwia Mikołajczuk (AZS Poznań).

Wyniki

GRUPA A: Zagórska – Lisiecka 6:0, 6:0; Goławska – Rynkiewicz 6:1, 6:2; Zagórska – Goławska 6:3, 6:1; Rynkiewicz – Lisiecka 6:4 6:0; Zagórska – Rynkiewicz 6:0, 6:0 Goławska – Lisiecka 6:3, 6:3; kolejność: 1. Zagórska, 2. Goławska, 3. Rynkiewicz, 4. Lisiecka.

GRUPA B: Mikołajczuk – Sobiecka 6:2, 6:2; Pająk – Niemiec 6:2, 6:0; Mikołajczuk – Niemiec 6:3, 6:4; Sobiecka – Pająk 7:5, 3:6, 10:8; Mikołajczuk – Pająk 6:3, 7:6; Sobiecka – Niemiec 1:6, 6:4, 10:6; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Sobiecka, 3. Pająk, 4. Niemiec.

GRUPA C: Stencel – Anusiewicz 6:1, 6:0; Sekrecka – Kostencka 6:3, 6:2; Stencel – Kostencka 6:3, 6:0; Anusiewicz – Sekrecka 6:7, 6:2, 10:5; Stencel – Sekrecka 6:0, 6:2; Anusiewicz – Kostencka 6:3, 6:2; kolejność: 1. Stencel, 2. Anusiewicz, 3. Sekrecka, 4. Kostencka.

GRUPA D: Czarnik – Kozel 6:0, 6:3; Przybylska – M. Lewandowska 6:4, 6:0; Czarnik – M. Lewandowska 1;6, 6:4, 10:8; Kozel – Przybylska 7:6, 6:4; Czarnik – Przybylska 6:1, 6:1; Kozel – M. Lewandowska 6:0, 6:0; kolejność: 1. Czarnik; 2. Kozel, 3. Przybylska, 4. M. Lewandowska.


MIEJSCA 1-4: Zagórska – Mikołajczuk 6:0, 6:0; Stencel – Czarnik 6:2, 4:6, 10:8; Zagórska – Stencel 6:1, 6:2; Czarnik – Mikołajczuk 6:0, 6:0; Zagórska – Czarnik 6:3, 6:3; Stencel – Mikołajczuk 3:6, 6:1, 10:7; kolejność: 1. Sylwia Zagórska, 2. Magdalena Stencel, 3. Paulina Czarnik, 4. Sylwia Mikołajczuk.

MIEJSCA 5-8: Kozel – Goławska 5:7, 6:3, 10:7; Sobiecka – Anusiewicz 6:2, 6:4; Kozel – Sobiecka 6:3, 6:1; Sobiecka – Goławska 6:4, 6:1; Anusiewicz – Kozel 5:7, 6:2, 10:5; Anusiewicz – Goławska 6:4, 2:6, 10:5; kolejność: 5. Natalia Kozel, 6. Angelika Sobiecka, 7. Kinga Anusiewicz, 8. Aleksandra Goławska.

MIEJSCA 9-12: Przybylska – Pająk 6:0, 6:0; Sekrecka – Rynkiewicz 6:4, 6:0; Przybylska – Sekrecka 6;2, 6:1; Rynkiewicz – Przybylska 7:6, 6:7, 10:7; Sekrecka – Pająk 6:4, 6:2; Rynkiewicz – Pająk 6:0, 6:0; kolejność: 9. Julia Przybylska, 10. Magdalena Sekrecka, 11. Kinga Rynkiewicz, 12. Justyna Pająk.

GRUPA 13-16: Kostencka – Lisiecka 6:0, 6:0; Niemiec – M. Lewandowska 6:0, 6:0; Kostencka – Niemiec 6:0, 6:0; Lisiecka – Niemiec 6:0, 6:0; Kostencka – M. Lewandowska 6:0, 6:0; Lisiecka – M. Lewandowska 6:0, 6:0; kolejność: 13. Aleksandra Kostencka, 14. Karolina Lisiecka, 15. Anna Niemiec, 16. Marta Lewandowska.

Kategoria: