Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1.

Zagraj w Volkl Student Open

przez maka

W poniedziałek na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu rozpocznie się największy w Polsce turniej studencki.

Tenisiści walczyć będą po raz piaty o puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w zawodach Volkl Student Open 2011.

Jest to impreza o puli nagród przekraczającej 20 tysięcy złotych, stąd ogromne zainteresowanie studentów z całego kraju.

Pojawią się reprezentanci uczelni z Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Warszawy, Bydgoszczy, a także studiujący w Polsce obcokrajowcy.

W poniedziałek odbędą się eliminacje z udziałem ponad 30 zawodników. Od wtorku walkę w turnieju głównym zaczną najlepsi 24 studenci i 24 studentki w singlu, deblu i mikście.

Równocześnie, od środy rozgrywany będzie turniej towarzyszący Volkl Junior Cup przeznaczony dla młodzików (dzieci poniżej 14 roku życia).

Środa to dzień finałów, które rozpoczną się o godz. 10 mikstem. Po nim odbędzie się pojedynek deblowy i wreszcie na 16 zaplanowano finały singla kobiet i mężczyzn.

Po nich nastąpi uroczyste wręczenie nagród i pucharów czołowym zawodnikom turnieju. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali upominki rzeczowe.

Zgłoszenia należy przesyłać do 21 maja pocztą elektroniczną na adres – marek.tadyszak@ue.poznan.pl

O przyznaniu miejsca w turnieju decydują: miejsce na liście WTA, ATP, pozycja na liście krajowej PZT, lokata w akademickich mistrzostwach województwa, kolejność wpłynięcia zgłoszenia.

Turniej odbędzie się pod patronatem naszego portalu.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności