Polski Tenis

WYNIKI

ANGERS WTA 125: Paquet - Bucsa 7:6 (3), 6:2; MONTEVIDEO WTA 125: Zarazua - Bulgaru 6:2, 6:2; Carle - Riera 6:4, 6:0; Parry - Sierra 2:6, 6:4, 6:0; Montgomery - In-Albon 6:2, 6:1; DUBAJ ITF W100: Hartono - Watson 6:7 (2), 6:3, 7:6 (5); Tikhonova - Abduraimova 6:0, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Zaraz zaczynamy – blog Marcina Gawrona

Marcin Gawron – na blogu Z Woleja – dzieli się z fanami tenisa wrażeniami z pobytu w Ramat Hasharon.

– We wtorek w ramach powitania odbyła się oficjalna kolacja dla drużyn i ich ekip. Nie zabrakło oczywiście prezesa PZT Jacka Ksenia, ambasadora RP w Izraelu i ważnych osobistości. Standardowo wśród zaproszonych znależli się też sędzia główny, sponsorzy i organizatorzy turnieju. Na spotkaniu była bardzo miła atmosfera, ludzie sympatyczni, ale czas leci szybko i trzeba myśleć o meczu i przygotować się do niego.

– Hotel w Ramat Hasharon, w którym mieszkam jest naprawdę w porządku. Z okien mojego pokoju widać plażę – mając taki widok rano naprawdę miło się wstaje. Staramy się kłaść nie póżniej niż o 22, żeby nie mieć problemu ze wstaniem na śniadanie 🙂 Posiłki nie różnią się od tych w innych krajach: omlet, płatki lub słodkie rogaliki na śniadanie, a na obiady i kolacje makaron lub ryż z kurczakiem i sałatka.

– Dwa razy dziennie mamy treningi, na których przede wszystkim gramy w tenisa, każdy skupia się nad czego najbardziej potrzebuje. Korty są oddalone od naszego hotelu kilkanaście kilometrów, więc dotarcie na nie zajmuje nam jakieś 15-20 minut.

Trzymajcie kciuki!

Więcej na blogu – Kliknij tutaj

Kategoria: