Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

Zimowy Supermasters w Pabianicach – wyniki

przez maka

W Pabianicach odbył się Zimowy Supermasters 2014.

W hali rywalizacja rozgrywana była w gronie 12-, 13- i 14-latków. W tym roku na starcie zabrakło wielu czołowych graczy.

Nie pojawili się m.in. Anna Hertel, Julia Oczachowska, Wiktoria Rutkowska, Emma Zakordoniec, Daniel Michalski, Tomasz Dudek czy Karol Paluch.

W gronie dziewcząt triumfowały Aleksandra Wierzbowska (Wawel Kraków), Maja Chwalińska (Advantage Bielsko-Biała) i Stefania Rogozińska-Dzik (Warszawianka).

Wśród chłopców zwyciężyli Dawid Taczała (AZS Poznań), Maciej Ziomber (Górnik Bytom) i Paweł Godek (STT Fakro Nowy Sącz).

12-LATKI

Grupa A: Aleksandra Wierzbowska – Pola Wygonowska 6:1, 6:0; Wygonowska – Alicja Niedżwieńska 6:3 6:1; Wierzbowska – Niedżwieńska 6:0, 6:0; kolejność: 1. Wierzbowska 2 wygrane, 2. Wygonowska 1, 3. Niedżwieńska 0.

Grupa B: Weronika Baszak – Martyna Gajoch 6:0, 6:2; Klaudia Wybudowska – Gajoch 6:3, 6:2; Baszak – Wybudowska 6:0, 6:2; kolejność: 1. Baszak 2 wygrane, 2. Wybudowska 1, 3. Gajoch 0.

O 5. miejsce: Gajoch – Niedżwieńska 6:1, 6:7 (3), 13:11.

Półfinały: Wierzbowska – Wybudowska 6:0, 6:3; Baszak – Wygonowska 6:2, 6:1.

O 3. miejsce: Wybudowska – Wygonowska 5:3 i krecz Poli.

Finał: Wierzbowska – Baszak 6:0, 6:1.

13-LATKI

Grupa A: Maja Chwalińska – Aleksandra Nadajewska 6:0, 6:0; Nadajewska – Dominika Szczotka 6:0, 6:3; Chwalińska – Szczotka 6:0, 6:2; kolejność: 1. Chwalińska 2, 2. Nadajewska 1, 3. Szczotka 0.

Grupa B: Martyna Kubka – Julia Wędrocha 6:4, 6:4; Nikola Okopniak – Wędrocha 3:6, 7:6 (6), 10:6; Okopniak – Kubka 6:3, 6:2; kolejność: 1. Okopniak 2, 2. Kubka 1, 3. Wędrocha 0.

O 5. miejsce: Wędrocha – Szczotka 6:3, 6:2.

Półfinały: Chwalińska – Kubka 6:2, 6:1; Okopniak – Nadajewska 7:6 (3), 7:5.

O 3. miejsce: Nadajewska – Kubka 6:3, 6:1.

Finał: Chwalińska – Okopniak 6:1, 6:1.

14-LATKI

Grupa A: Karolina Jaśkiewicz – Zofia Pawlak 6:1, 7:5; Stefania Rogozińska-Dzik – Pawlak 6:2, 7:5; Jaśkiewicz – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:2; kolejność: 1. Jaśkiewicz 2, 2. Rogozińska-Dzik 1, 3. Pawlak 0.

Grupa B: Weronika Falkowska – Izabela Kunat 6:3, 6:4; Falkowska – Kinga Psut 6:1, 6:0; Kunat – Psut 6:1, 6:4; kolejność: 1. Falkowska 2, 2. Kunat 1, 3. Psut 0.

O 5. miejsce: Psut – Pawlak 6:3, 6:4.

Półfinały: Jaśkiewicz – Kunat 6:2, 6:2; Rogozińska-Dzik – Falkowska 6:1, 6:2.

O 3. miejsce: Falkowska – Kunat 6:2, 6:4.

Finał: Rogozińska-Dzik – Jaśkiewicz 0:6, 6:4, 6:2.


12-LATKOWIE

Grupa A: Dawid Taczała – Maks Kaśnikowski 6:1, 6:1; Kaśnikowski – Piotr Pawlak 1:6, 6:4, 10:7; Taczała – Pawlak 6:1, 6:1; kolejność: 1. Taczała 2, 2. Kaśnikowski 1, 3. Pawlak 0.

Grupa B: Mikołaj Lorens – Piotr Wiśniewski 7:6 (5), 6:3; Szymon Kielan – Wiśniewski 6:2, 6:3; Kielan – Lorens 4:6, 7:5, 10:7; kolejność: 1. Kielan 2, Lorens 1, 3. Wiśniewski 0.

O 5. miejsce: Wiśniewski – Pawlak 6:4, 6:2.

Półfinały: Taczała – Lorens 6:1, 6:1; Kaśnikowski – Kielan 6:1, 3:6, 10:7.

O 3. miejsce: Lorens – Kielan 1:6, 6:3, 10:4.

Finał: Taczała – Kaśnikowski 6:0, 6:1.

13-LATKOWIE

Grupa A: Maciej Ziomber – Patryk Frończuk 6:1, 6:1; Dariusz Kuczyński – Frończuk 6:3, 6:1; Ziomber – Kuczyński 6:1, 6:0; kolejność: 1. Ziomber 2, 2. Kuczyński 1, 3. Frończuk 0.

Grupa B: Witold Konopko – Patryk Niełacny 6:3, 0:6, 10:7; Makary Adamek – Konopko 6:0, 6:4; Adamek – Niełacny 7:6 (4), 6:4; kolejność: 1. Adamek 2, 2. Konopko 1, 3. Niełacny 0.

O 5. miejsce: Niełacny – Frończuk 6:2, 6:1.

Półfinały: Ziomber – Konopko 6:1, 6:3; Adamek – Kuczyński 6:1, 6:1.

O 3. miejsce: Konopko – Kuczyński 6:2, 6:1.

Finał: Ziomber – Adamek 6:1, 6:0.

14-LATKOWIE

Grupa A: Kacper Piekarek – Piotr Galus 6:1, 6:0; Kajetan Barański – Galus 7:6 (5), 6:3; Piekarek – Barański 6:3, 7:6 (4); kolejność: 1. Piekarek 2, 2. Barański 1, 3. Galus 0.

Grupa B: Dominik Śliwiński – Adam Kwiatkowski 6:4, 6:3; Paweł Godek – Kwiatkowski 6:1, 6:3; Godek – Śliwiński – Godek 7:6 (5), 3:6, 10:8; kolejność: 1. Godek 2, 2. Śliwiński 1, 3. Kwiatkowski 0.

O 5. miejsce: Kwiatkowski – Galus 6:2, 6:0.

Półfinały: Śliwiński – Piekarek 6:4, 6:4; Godek – Barański 6:0, 6:2.

O 3. miejsce: Barański – Piekarek 5:7, 7:5, 3:0 i krecz Kacpra

Finał: Godek – Śliwiński 7:6 (3), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności