MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Zła passa Michała trwa

Michał Przysiężny przegrał z Rosjaninem Dmitrijem Tursunovem w pierwszej rundzie turnieju Sankt Petersburg Open.

Przysiężny632
Tursunov366

Michał rozpoczął od wygrania swojego gema (1:0). Rosjanin także utrzymał swoje podanie (1:1). Polak prezentuje dobrą dyspozycję serwisową (2:1). Nadal bez breaków (3:2).

Ołówek przy drugiej z trzech okazji przełamał rywala (4:2). Asem zakończył siódmego gema (5:2). Miał trzy piłki setowe. Tursunov obronił pierwszą z nich, ale już druga dała zwycięstwo naszemu zawodnikowi 6:3.

Początek drugiego seta to gemy dla serwujących (2:2). Obaj tenisiści grają pewnie przy swoich podaniach. Bez przełamań (2:3).

Zacięty gem Michała, obronił jednego breakpointa, ale przy drugim stracił podanie (2:4). Rywal dołożył swojego gema (2:5).

Kolejne problemy Polaka, obronił setbola i utrzymał serwis (3:5). Ale Rosjanin wykorzystał drugą piłkę setową i wygrał 6:3.

Kiepski początek decydującej partii w wykonaniu Przysiężnego. Został przełamany w pierwszym gemie (0:1). Rywal pewnie wygrał swój serwis (0:2). Michał otworzył konto w tym secie (1:2).

Ale znów w opałach, Rosjanin wykorzystał okazje i zdobył drugiego breaka (1:4). I pewnie zmierza po zwycięstwo w tym meczu (1:5). Tursunov pierwszą piłką meczową zakończył seta 6:2 i awansował do drugiej rundy.