Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Zwycięstwa Basi i Karoliny

przez maka

Dwie Polki awansowały do 1/4 finału challengerza w Bratysławie.

Basia Sobaszkiewicz zagrała dziś dwa pojedynki. W pierwszym pokonała Tadeję Majerić 6:0, 6:7, 6:4.

W walce o ćwierćfinał była lepsza od Fernandy Hermenegildo 6:4, 6:1. Kolejną rywalką była Camila Giorgi, turniejowa 3.

Karolina Kosińska (na zdjęciu) pokonała Michaelę Pochabovą 6:1, 6:3. O półfinał spotka się z Lenką Jurikovą, ktora dziś pokonała Paulę Kanię 5:7, 7:6, 7:5.

Drabinka

Pierwsza runda: (1) Diyas – Vincon 6:0, 6:1; Thorpe – Wienerova 6:0, 6:3; Skamlova – Vajdova 6:3, 4:6, 6:4; (6) Molinero – Frlicka 6:3, 6:3; (3) Giorgi – Liasovska 7:5, 7:6; Luknarova – Piter 2:6, 7:5, 6:3; Sobaszkiewicz – Majerić 6:0, 6:7, 6:4; Hermenegildo – (5) Vongsouthi 4:6, 6:4, 7:5 ; Jurikova – (7) Cetkovska 6:2, 4:6, 6:4; Kania – Stancu 7:5, 6:3; Kosińska – Schiechtl 6:4, 2:6, 6:4; (4) Pochabova – Golubić 6:1, 6:1; Tvaroskova – (8) Korzeniak 5:7, 6:4, 6:3; Hladikova – Kapshay 4:6, 6:3, 6:4; Lyubtsova – Horackova 6:1, 6:3; Segnini – (2) Mijacika 7:6, 6:4.

Druga runda: Thorpe – (1) Diyas 6:4, 6:3; (6) Molinero – Skamlova 6:1, 6:4; (3) Giorgi – Luknarova 6:4, 6:1; Sobaszkiewicz – Hermenegildo 6:4, 6:1; Jurikova – Kania 5:7, 7:6, 7:5; Kosińska – (4) Pochabova 6:1, 6:3; Hladikova -Tvaroskova 6:3, 6:4; Lyubtsova – Segnini 6:3, 6:3.

W turnieju gry podwójnej Karolina z Haną Birnerovą zostały rozstawione z 1. W pierwszym meczu pokonały parę niemiecko-czeską Micheala Frlicka i Sonia Liasovska 6:4, 6:1.

W 1/4 finału przegrały z Gabrielą Dabrowski i Chantal Skamlovą 1:6, 6:3, 8:10.

Kasia Piter w duecie z Lenką Jurikovą były lepsze 6:0, 7:6 od Fernandy Hermenegildo i Vivian Segnini. W ćwierćfinale spotkają się z Michaelą Pochabovą i Lenką Wienerową.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności