Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Zwycięstwo Ali i Julie w Montrealu

przez maka

Alicja Rosolska w parze z Francuzką Julie Coin awansowały do drugiej rundy turnieju gry podwójnej w Rogers Cup w Montrealu.

Ala i Julie w meczu pierwszej rundy pokonały Akgul Amanmuradovą (Uzbekistan) i Wierą Duszewiną (Rosja) 6:4, 4:6, 10:7.

Trwające godzinę i 23 minuty spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane. W statystykach wygranych piłek Polka i Francuzka były lepsze o dwa punkty (66 do 64).

Pierwszy set to pięć przełamań, ale to ostatnie, decydujące zostało wywalczone przez nasza parę. Dziewczyny wygrały 6:4.

W drugiej partii obie pary miały jeszcze większy problem z utrzymaniem swojego podania. Na dziesięć rozegranych gemów w siedmiu doszło do straty serwisu przez podające. Tym razem o jednego breaka lepsze okazały się rywalki i to one zwyciężyły 6:4.

W supertie-breaku pewniej w decydujących momentach zagrały Polka i Franczuka. Wygrały (10:7) i awansowały do kolejnej rundy.

W walce o 1/4 finału czeka Alę i Julię niezwykle trudne zadanie pokonania Giseli Dulko z Argentyny i Flavii Pennetty z Włoch. Rywalki są w kanadyjskiej imprezie parą numer 2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności