Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Chwalińska - Siniakova 6:0, 7:5; Kawa - Marino 6:4, 3:6, 7:5; Linette - Contreras Gomez 6:1, 6:4; Jabeur - Bjorklund 6:1, 6:3; Raducanu - Van Uytvanck 6:4, 6:4; Juvan - Haddad Maia 6:4, 4:6, 6:2; Riske - In-Albon 6:2, 6:4; Tsurenko - Burrage 6:2, 6:3; Kalinina - Bondar 4:6, 6:2, 6:4; Niemeier - Xiyu Wang 6:1, 6:4; Kontaveit - Pera 7:5, 6:1; Garcia - Miyazaki 4:6, 6:1, 7:6 (4); Parry - Kanepi 6:4, 6:4; A. Li - Bronzetti 6:1, 6:4; Cocciaretto - Trevisan 6:2, 6:0; Mertens - Osorio 1:6, 6:2, 4:2 i krecz Camili; Hontama - Tauson 4:1 i krecz Clary; Cirstea - Krunic 7:6 (5), 7:6 (1); Davidovich Fokina - Hurkacz 7:6 (4), 6:4, 5:7, 2:6, 7:6 (8); Kokkinakis - Majchrzak 7:6 (5), 6:2, 7:5; Munar - Monteiro 6:2, 6:4, 7:5; T. Paul - Verdasco 6:1, 6:2, 7:6 (4); Halys - Paire 4:6, 6:1, 6:2, 6:4; Tiafoe - Vavassori 6:4, 6:4, 6:4; Djokovic - Kwon 6:3, 3:6, 6:3, 6:4; Ruud - Ramos-Vinolas 7:6 (1), 7:6 (9), 6:2; Marterer - Bedene 4:6, 7:5, 6:4, 7:5; Basilashvili - Rosol 6:7 (4), 7:6 (6), 3:6, 6:3, 6:3; Humbert - Etcheverry 6:3, 3:6, 4:6, 6:3, 6:4; Van Rijthoven - Delbonis 7:6 (7), 6:1, 6:2; Vesely - Coria 6:3, 6:2, 7:6 (3); Tabilo - Djere 7:6 (6), 6:2, 1:6, 4:6, 7:6 (11); Isner - Couacaud 6:7 (6), 7:6 (3), 4:6, 6:3, 7:5; Alcaraz - Struff 4:6, 7:5, 4:6, 7:6 (3), 6:4.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

ATP World Tour Finals – rezultaty

W hali O2 w Londynie zakończył się turniej ATP World Tour Finals w singlu i deblu.

Faworytami byli Andy Murray oraz Novak Djokovic. Zabrakło m.in. Rogera Federera, Rafaela Nadala i Tomasa Berdycha.

W Grupie Johna McEnroe Andy Murray (nr 1) mierzył się ze Stanem Wawrinką (3), Kei Nishikorim (5) i Marinem Ciliciem (7).

Novak Djokovic (2) w Grupie Ivana Lendla trafił na Milosem Raonicem (4), Gaela Monfilsa (6) i Dominika Thiema (8).

W grze podwójnej w Grupie Fleming/McEnroe grali: Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut (1), Feliciano Lopez i Marc Lopez (4), Henri Kontinen i John Peers (5) oraz Raven Klaasen i Rajeev Ram (7).

W Grupie Edberg/Jarryd rywalizowali: Jamie Murray i Bruno Soares (2), Bob Bryan i Mike Bryan (3), Ivan Dodig i Marcelo Melo (6) oraz Treat Huey i Max Mirnyi (8).

WYNIKI

Niedziela: B. Bryan/M. Bryan – Dodig/Melo 7:6 (3), 6:0; Djokovic – Thiem 6:7 (10), 6:0, 6:2; J. Murray/Soares – Huey/Mirnyi 6:4, 7:5; Raonic – Monfils 6:3, 6:4.

Poniedziałek: Klaasen/R. Ram – Herbert/Mahut 7:5, 6:4; Nishikori – Wawrinka 6:2, 6:3; Kontinen/Peers – F. Lopez/M. Lopez 6:3, 7:6 (7); A. Murray – Cilic 6:3, 6:2.

Wtorek: J. Murray/Soares – B. Bryan/M. Bryan 6:3, 6:4; Thiem – Monfils 6:3, 1:6, 6:4; Dodig/Melo – Huey/Mirnyi 7:5, 6:4; Djokovic – Raonic 7:6 (6). 7:6 (5).

Środa: Kontinen/Peers – Klaasen/R. Ram 6:3, 6:4; A. Murray – Nishikori 6:7 (9), 6:4, 6:4; F. Lopez/M. Lopez – Herbert/Mahut 7:5, 5:7, 10:8; Wawrinka – Cilic 7:6 (3), 7:6 (3).

Czwartek: Djokovic – Goffin 6:1, 6:2 (Belg zastąpił Monfilsa); B. Bryan/M. Bryan – Huey/Mirnyi 6:4, 6:4; J. Murray/Soares – Dodig/Melo 6:3, 3:6, 10:6; Raonic – Thiem 7:6 (5), 6:3.

Piątek: Kontinen/Peers – Herbert/Mahut 6:7 (5), 6:4, 10:4; A. Murray – Wawrinka 6:4, 6:2; Klaasen/R. Ram – F. Lopez/M. Lopez 6:3, 7:6 (8); Cilic – Nishikori 3:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Kontinen/Peers – B. Bryan/M. Bryan 7:6 (2), 6:4; A. Murray – Raonic 5:7, 7:6 (5), 7:6 (9); Klaasen/R. Ram – J. Murray/Soares 6:1, 6:4; Djokovic – Nishikori 6:1, 6:1.

Finały: A. Murray – N. Djokovic 6:3, 6:4; Kontinen/Peers – Klaasen/R. Ram 2:6, 6:1, 10:8.

Kategoria: ATP

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności