Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Australian Open 2021 od 8 lutego?

Według najnowszych doniesień z Melbourne – Australian Open 2021 ma rozpocząć się 8 lutego. 

Tenisiści poddadzą się kwarantannie przez dwa tygodnie od 15 stycznia. W tym czasie będą mogli trenować. Testowani będą w pierwszy, trzeci, siódmy, dziesiąty i czternasty dzień izolacji.

Australian Open 2021

Gracze przylecieć mają czarterowymi lotami między 15 a 17 stycznia, ale kwarantanna nie rozpocznie się, dopóki nie przybędzie ostatni tenisista.

Gdy po pierwszym dniu izolacji zawodnicy uzyskają negatywny wynik testu na COVID-19, będą mogli trenować z jednym innym graczem od drugiego do siódmego dnia.

Od ósmego dnia i po trzech negatywnych testach gracze będą mogli ćwiczyć w maksymalnie czteroosobowych grupach. 

Zawodnicy będą mogli opuścić swoje pokoje hotelowe na maksymalnie pięć godzin: dwie godziny na korcie, dwie godziny na siłowni i jedną godzinę na posiłek na miejscu.

Co z eliminacjami?

Nadal nie wiadomo czy i gdzie odbędą się kwalifikacje do wielkoszlemowego turnieju w Australii. Zamiast Melbourne wymieniano m.in. Dubaj i Singapur.  

Na tydzień przed Australian Open 2021 być może rozegrane zostaną za to turnieje WTA i ATP. 

Kategoria: ATP, WTA

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności