Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4; Mager - Novak 6:4, 6:0; Altmaier - Djere 4:6, 6:3, 6:3.

Australian Open Junior Championships

przez maka

Polscy tenisiści startowali w wielkoszlemowym turnieju Australian Open Junior Championships.

W głównej części zmagań w Melbourne (korty twarde, kategoria grade A) walczyli: Stefania Rogozińska-Dzik i Wojciech Marek. W kwalifikacjach rywalizowali: Martyna Kubka i Piotr Pawlak.

Singiel

Rogozińska-Dzik pokonała Australijkę Charlotte Kempenaers-Pocz 6:3, 6:4. Nie wykorzystała pięciu piłek meczowych w spotkaniu ze Szwajcarką Valentiną Ryser 7:6 (6), 6:7 (10), 1:6.

Kubka uległa Japonce Moyuce Uchijimie 1:6, 4:6.

Marek wygrał z Joubertem Klopperem z RPA 6:1, 6:4, ale przegrał z Amerykaninem Cannonem Kingsleyem (nr 9) 1:6, 2:6.

Eliminacje

Kubka (rozstawiona w eliminacjach z nr 5) pokonała Australijkę Tinę Nadine Smith 6:2, 6:2 i Amerykankę Sashę Wood (nr 13) 6:1, 6:2.

Pawlak przegrał z Khololwamem Montsim (RPA, nr 14) 4:6, 5:7.

Debel

W deblu Kubka i Rogozińska-Dzik przegrały z Australijkami Olivią Gadecki i Megan Smith 3:6, 3:6.

Marek i Czech Jiri Lehecka ulegli Włochom Lorenzo Musettiemu i Giulio Zeppieriemu 7:6 (5), 5:7, 5:10.

Drabinki

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności