Logo Polski Tenis

WYNIKI

BERLIN: Kvitova - Petkovic 6:4, 6:1; Sevastova - Goerges 6:3, 4:3 i krecz Niemki; Bautista Agut - Struff 6:3, 3:6, 10:7; Sinner - Haas 6:4, 3:6, 10:8.

Aktualności

Bella Cup 2015 w Toruniu – wyniki

Na kortach w Toruniu zakończyła się kolejna edycja challengera ITF kobiet Bella Cup 2015.

Faworytka zawodów Słowaczka Kristina Kucova w finałowym pojedynku była skuteczniejsza od Włoszki Giulii Gatto-Monticone.

Polki w Toruniu (korty ziemne Przy Skarpie, pula nagród 25 tys. $) zaprezentowały się bardzo przeciętnie. O ćwierćfinały singla bez powodzenia walczyły Katarzyna Piter, Magdalena Fręch i Zuzanna Maciejewska.

Lepiej powiodło im się w deblu. Fręch dotarła do finału, a Weronika Domagała była w półfinale.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) K. Kucova – Kvatsabaia 3:6, 6:1, 6:4; Dinu – Zander 6:2, 6:0; Gorgodze – Borecka 7:5, 6:3; Bara – (8) De Bernardi 6:2, 6:1; (4) Martincova – Czarnik 6:1, 6:1; Maciejewska – Borgman 6:2, 6:2; Malikova – K. Schmiedlova 1:6, 6:3, 6:4; (5) Vankova – Mendesova 6:4, 6:4; (7) Shapatava – Njiric 5:7, 6:3, 6:2; Sramkova – Caregaro 6:3, 6:7 (4), 6:0 Eric – Stefkova 6:2, 6:3; Evtimova – (3) Kolar 7:5, 6:1; (6) Gatto-Monticone – Ene 6:3, 2:6, 6:1; Fręch – Brózda 6:2, 6:4; Klaffner – Saez Larra 6:2, 6:2; (2) Piter – Lehnert 6:0, 2:6, 7:5.

Druga runda: K. Kucova – Dinu 6:1, 6:1; Gorgodze – Bara 7:5, 6:3; Martincova – Maciejewska 7:6 (3), 3:3 i krecz Polki; Malikova – Vankova 7:6 (5), 6:2; Shapatava – Sramkova 6:1, 6:7 (6), 7:5; Evtimova – Eric 6:1, 6:4; Gatto-Monticone – Fręch 6:3, 6:1; Klaffner – Piter 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: K. Kucova – Gorgodze 6:3, 6:1; Malikova – Martincova 6:2, 1:0 i krecz; Evtimova – Shapatava 7:5, 7:5; Gatto-Monticone – Klaffner 7:6 (3), 6:1.

Półfinały: K. Kucova – Malikova 6:0, 6:3; Gatto-Monticone – Evtimova 6:3, 6:1.

Finał: K. Kucova – Gatto-Monticone 4:6, 6:1, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gorgodze/Shapatava – Caregaro/Gatto-Monticone 6:2, 6:4; Dinu/Kvatsabaia – Brózda/Shoshyna 0:6, 6:2, 10:8; (3) Borecka/Vankova – Maciejewska/Stepan 6:0, 6:1; Domagała/Wlodarczak – Borgman/Czarnik 6:0, 4:6, 10:4; Kennel/Kolar – Stefkova/Zander 6:3, 6:2; (4) Fręch/Lehnert – Bara/Barańska 4:6, 6:3, 10:5; Eric/Evtimova – Oczachowska/Szczygielska 6:0, 6:7 (3), 10:3; Juhaszova/K. Schmiedlova – (2) Klaffner/Njiric 6:2, 2:6, 10:5.

Ćwierćfinały: Gorgodze/Shapatava – Dinu/Kvatsabaia 6:3, 6:4; Domagała/Wlodarczak – Borecka/Vankova 6:2, 4:6, 11:9; Fręch/Lehnert – Kennel/Kolar 6:4, 0:6, 10:8; Eric/Evtimova – Juhaszova/K. Schmiedlova walkower.

Półfinały: Gorgodze/Shapatava – Domagała/Wlodarczak 2:6, 6:2, 15:13; Fręch/Lehnert – Eric/Evtimova walkower.

Finał: Gorgodze/Shapatava – Fręch/Lehnert 6:4, 6:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: Iwaniuk – Buczyńska 6:2, 7:6 (2); Hrabalova – Suk 6:3, 6:2; Nosek – Edwards 6:0, 6:4; Dobrowolska – Dyba 7:5, 6:1; Domagała – Brdys 6:0, 6:0.

Druga runda: Stefkova – Iwaniuk 6:3, 6:1; Cabaj Awad – Jastrzębska 6:1, 6:1; Dinu – P. Lewandowska 6:3, 6:1; Eikeri – Szczygielska 6:1, 6:0; Fręch – Hrabalova 6:1, 6:2; Kennel – Polańska 6:1, 6:2; Ene – Shoshyna 6:3, 6:4; Ostlund – Nosek 6:3, 6:3; K. Schmiedlova – Zduniak 6:2, 6:0; Dobrowolska – Holanova 6:0, 6:; Klaffner – Domagała 6:0, 6:1; Szymczuch – Sosnovschi walkower; Lehnert – Przybylska 6:0, 6:0; Wlodarczak – Oczachowska 1:6, 6:2, 6:1; Malikova – Kulesza 6:0, 6:0; Juhaszova – Emulina 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Stefkova – Cabaj Awad 6:4, 5:7, 6:1; Dinu – Eikeri 6:3, 4:6, 6:3; Fręch – Kennel 6:3, 6:4; Ene – Ostlund 6:2, 6:3; K. Schmiedlova – Dobrowolska 6:1, 6:1; Klaffner – Szymczuch 6:2, 6:0; Lehnert – Wlodarczak 6:1, 2:6, 3:2 i krecz Australijki; Malikova – Juhaszova 7:5, 6:3.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności