Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Bella Cup w Toruniu – wyniki

Słowaczka Chantal Skamlova została triumfatorką turnieju ITF Bella Cup 2017 w Toruniu

W drabince głównej było sześć Polek: Magdalena Fręch, Maja Chwalińska, Daria Kuczer, Anna Hertel, Stefania Rogozińska-Dzik i Paulina Czarnik.

Fręch była rozstawiona z nr 4. Chwalińska, Kuczer, Hertel i Rogozińska-Dzik otrzymały dzikie karty. Czarnik przebiła się przez eliminacje.

Do 1/8 finału awansowały trzy biało-czerwone: Fręch, Chwalińska i Kuczer. O półfinał grały bez powodzenia Fręch i Chwalińska.

SINGIEL

Pierwsza runda: Jurikova – (1) Shapatava 6:1, 1:6, 7:5; Eidukonyte – Urzhumova 1:6, 6:4, 6:3; N. Kolb – Czarnik 7:5, 2:6, 6:4; (7) Sekulic – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:1; (3) Lapko – Lapustina 6:2, 6:1; Bains – Hertel 6:0, 6:2; Kolodziejova – Palkina 6:4, 6:1; (8) Morgina – Pospelova 6:4, 6:3; Hon – (5) Maleckova 6:4, 6:4; Kuczer – Brouleau 7:5, 4:6, 6:3; Wacnik – Nepliy 6:3, 6:4; (4) Fręch – Amanmuradova 6:3, 6:1; Skamlova – (6) Pantuckova 6:1, 6:1; Kapshay – J. Lewis 7:5, 6:4; Chwalińska – Sokolovskaia 6:3, 6:3; Grymalska – (2) Glushko 6:4, 6:7 (4), 6:2.

Druga runda: Jurikova – Eidukonyte 6:2, 6:4; Sekulic – N. Kolb 6:4, 6:3; Lapko – Bains 6:3, 7:5; Kolodziejova – Morgina 6:3, 6:4; Hon – Kuczer 7:5, 6:3; Fręch – Wacnik 6:1, 6:3; Skamlova – Kapshay 6:3, 7:5; Chwalińska – Grymalska 6:3, 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Jurikova – Sekulic 6:2, 6:3; Kolodziejova – Lapko 7:5, 7:5; Hon – Fręch 4:6, 6:4, 6:4; Skamlova – Chwalińska 6:4, 6:1.

Półfinały: Kolodziejova – Jurikova 6:3, 6:1; Skamlova – Hon 4:6, 6:1, 6:3.

Finał: Skamlova – Kolodziejova 6:2, 4:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Lapko/Morgina – Lewis/Miklova 6:3, 6:1; Czarnik/Kuczer – Falkowska/Jastrzębska 7:5, 4:6, 10:5; (4) Palkina/Shapatava – Zawadzka/Zduniak 6:0, 6:4; Nepliy/Pospelova – Oczachowska/Sosnowska 6:2, 6:2; Kolb/Kolb – Brouleau/Grymalska walkower; (3) Bains/Wacnik – Gałka/Stepan 6:1, 6:3; Kolodziejova/Maleckova – Buczyńska/Sokolovskaia 3:6, 6:4, 10:7; Chwalińska/Hertel – (2) Amanmuradova/Kapshay 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Lapko/Morgina – Czarnik/Kuczer 7:5, 6:2; Palkina/Shapatava – Nepliy/Pospelova 7:5, 6:3; Bains/Wacnik – Kolb/Kolb 7:6 (3), 6:4; Kolodziejova/Maleckova – Chwalińska/Hertel 6:3, 2:6, 14:12.

Półfinały: Lapko/Morgina – Palkina/Shapatava 6:3, 6:4; Kolodziejova/Maleckova – Bains/Wacnik 6:1, 6:1.

Finał: Lapko/Morgina – Kolodziejova/Maleckova 6:2, 6:3.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: Zawadzka – M. Gałka 6:0, 6:2; Shulzhanok – Marut 6:2, 6:0; Lapustina – Kareisova 5:7, 6:2, 6:4; N. Kolb – N. Komar 6:0, 6:1; Dobrowolska – Siłka 6:0, 6:1; Sokolovskaia – Wysoczańska 6:4, 6:4; Kolesnikova – Cerowska 4:6, 7:5, 6:3; Dziewięcka – Światłoń 6:3, 6:3; Surova – Zduniak 7:5, 6:1.

Druga runda: (1) Palkina – J. Przybylska 6:3, 6:2; Zawadzka – M. Kolb 6:0, 6:1; (2) Eidukonyte – Shulzhanok 6:2, 6:0; Buczyńska – Formella 6:1, 6:1; (3) Miklova – Foryś 2:6, 6:1, 6:4; Lapustina – Sosnowska 6:4, 6:3; N. Kolb – Polańska 6:0, 6:4; Jastrzębska – Strelchuk 7:6 (6), 6:1; (5) Svatikova – Dobrowolska 6:4, 6:4; Sokolovskaia – Szmit 6:4, 6:1; (6) Urzhumova – Kolesnikova 6:1, 6:1; Oczachowska – Iwaniuk 6:0, 6:1; (7) Nepliy – Nebelska 6:0, 6:2; Falkowska – Dziewięcka 6:0, 6:3; (8) J. Lewis – J. Piątek 6:0, 6:0; (9) Czarnik – Surova 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Palkina – Zawadzka 2:6, 6:0, 6:3; Eidukonyte – Buczyńska 2:6, 6:4, 6:0; Lapustina – Miklova 6:3, 6:4; N. Kolb – Jastrzębska 6:3, 1:6, 6:0; Sokolovskaia – Svatikova 4:6, 6:2, 6:4; Urzhumova – Oczachowska 6:3, 6:2; Nepliy – Falkowska 6:4, 6:4; Czarnik – J. Lewis 6:4, 6:4.

Obraz ze spotkań na żywo

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności