Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

BKT Advantage Cup – wyniki

W Bielsku-Białej odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny juniorów (do lat 18) BKT Advantage Cup.

W singlu zwyciężyli: Laura Duhl i Wadym Konowczuk. W grze podwójnej najlepsi byli: Karolina Bartusek i Karina Gustowska oraz Wadym Konowczuk i Zinovii Nahirniak. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – bye; Kasprzak – Kuśmierz 4:6, 6:3, 10:5; Durska – Pyrek 6:1, 6:4; (8) Jodłowska – bye; (3) Bajorek – bye; Skowrońska – Szmyd 7:6 (2), 3:6, 10:7; Zakrzewska – bye; (7) Bartusek – bye; (6) Demianiuk – bye; Langiewicz – Syczuk 6:3, 5:0 i krecz Oliwii; Kopel – Zalewska 7:5, 6:2; (4) Grott – bye; (5) Podulka – bye; Lang – bye; Gustowska – Bukowiec 6:3, 6:1; (2) Duhl – bye.

Druga runda: Świerczyńska – Kasprzak 6:1, 6:1; Jodłowska – Durska 6:1, 6:4; Skowrońska – Bajorek 6:2, 6:2; Bartusek – Zakrzewska 6:2, 6:1; Langiewicz – Demianiuk 6:4, 6:0; Kopel – Grott 7:5, 6:1; Podulka – Lang 6:1, 6:2; Duhl – Gustowska 6:0, 7:6 (1).  

Ćwierćfinały: Świerczyńska – Jodłowska 6:7 (4), 6:4, 10:2; Bartusek – Skowrońska 7:5, 6:2; Kopel – Langiewicz 7:5, 3:6, 10:7; Duhl – Podulka 6:0, 6:1.

Półfinały: Świerczyńska – Bartusek 6:1, 6:1; Duhl – Kopel 6:0, 6:0.

Finał: Duhl – Świerczyńska 7:6 (0), 6:2.   

Laura Duhl

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Matuszczyk – Kossakowski 6:2, 6:4; Berkieta – Gontar 6:4, 2:6, 12:10; Popławski – Marciniak 6:4, 6:1; Nahirniak – (6) Lis 7:5, 6:2; (3) Klimek – J. Bojarski 6:1 i krecz Kuby; Wereszka – Szymkowiak 1:2 i krecz Kacpra; Kończal – Wieczorek 6:0, 6:3; Manczak-Mancewicz – (8) Blom 6:1, 1:6, 10:6; (7) Konowczuk – Tomasiak 6:3, 6:3; Szic – Wolnik 6:0, 6:1; Grzegorzewski – Mizerski 6:2, 6:1; (4) Federowicz – Kaszowski 6:0, 6:0; Jędrzejczak – (5) Jezierski 6:1, 6:2; Osomański – Miętkiewicz 6:1, 4:0 i krecz Krzysztofa; Lasota – Hulbój 6:0, 3:1 i krecz Kuby; (2) Kopcik – Podosek 6:0, 6:0. 

Druga runda: Berkieta – Matuszczyk 5:7, 6:4, 10:7; Nahirniak – Popławski 6:0, 6:0; Klimek – Wieczorek 6:4, 6:3; Kończal – Manczak-Mancewicz 1:6, 7:6 (3), 10:1; Konowczuk – Szic 6:1, 6:2; Federowicz – Grzegorzewski 6:1, 6:0; Jędrzejczak – Osomański 6:7 (4), 6:4, 10:8; Kopcik – Lasota 6:0, 6:1;

Ćwierćfinały: Berkieta – Nahirniak 7:6 (1), 5:7, 10:8; Kończak – Klimek 6:2, 6:2; Konowczuk – Federowicz 4:6, 6:0, 10:5; Kopcik – Jędrzejczak 6:1, 6:2.

Półfinały: Berkieta – Kończal 6:3, 6:4; Konowczuk – Kopcik 2:6, 6:1, 10:7.

Finał: Konowczuk – Berkieta 7:6 (2), 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Grott/Świerczyńska – bye; Kopel/Kuśmierz – Szmyd/Zalewska 7:6 (5), 1:6, 10:8; Bartusek/Gustowska – Durska/Podulka 6:4, 6:4; (2) Bajorek/Jodłowska – bye.

Półfinały: Grott/Świerczyńska – Kopel/Kuśmierz 6:3, 6:3; Bartusek/Gustowska – Bajorek/Jodłowska walkower.

Finał: Bartusek/Gustowska – Grott/Świerczyńska 6:3, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Federowicz/Jezierski – bye; Miętkiewicz/Popławski – bye; (3) Kopcik/Osomański – bye; Grzegorzewski/Jędrzejczak – Kaszowski/Tomasiak 6:1, 6:2; Gontar/Klimek – Kossakowski/Mizerski 6:4, 4:6, 11:9; (4) Matuszczyk/Wereszka – bye; Konowczuk/Nahirniak – Berkieta/Blom 5:7, 6:3, 10:1; (2) Kończal/Lis – bye.

Ćwierćfinały: Federowicz/Jezierski – Miętkiewicz/Popławski 6:2, 6:2; Kopcik/Osomański – Grzegorzewski/Jędrzejczak 6:3, 6:4; Matuszczyk/Wereszka – Gontar/Klimek 7:5, 7:5; Konowczuk/Nahirniak – Kończal/Lis 7:6 (7), 6:2. 

Półfinały: Federowicz/Jezierski – Kopcik/Osomański walkower; Konowczuk/Nahirniak – Matuszczyk/Wereszka 6:2, 7:5.

Finał: Konowczuk/Nahirniak – Federowicz/Jezierski 6:3, 6:2.     

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności