Logo Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA: E. Mertens - Giorgi 6:4, 6:2; Kr. Pliskova - Martic 6:1, 7:5; A. Bogdan - Tsurenko walkower; Siegemund - Sherif 4:6, 6:0, 6:1; Zidansek - Siniakova 6:3, 3:6, 6:0; LEXINGTON: S. Williams - Pera 4:6, 6:4, 6:1; Blinkova - Ahn 2:6, 6:4, 3:1 i krecz Amerykanki; Bellis - Di Lorenzo 6:1, 6:2; Teichmann - Kalinskaya 6:2, 7:5; Govortsova - Mattek-Sands 7:6 (4), 6:1; Putintseva - Tomljanovic 6:0, 6:4; Gauff - Dolehide 7:5, 7:5; Rogers - Doi 6:4, 4:6, 6:2; V. Williams - Azarenka 6:3, 6:2; L. Fernandez - Stephens 6:3, 6:3.

Aktualności

Moya Zambrów Open 2020 dla Rajskiego

Maciej Rajski wygrał w ogólnopolskim turnieju tenisowym XXII Moya Zambrów Open 2020.

W finale Rajski pokonał Antoniego Orlińskiego. Do półfinałów dotarli Tomasz Moczek i Paweł Dzikiewicz. Grali też m.in. Wiktoria Rutkowska, Wojciech Lutkowski i Jan Wajdemajer.  

W puli nagród było 7000 złotych (2000 zł otrzymał triumfator imprezy).  

WYNIKI

Pierwsza runda: Paweł Dzikiewicz – bye; Ł. Brzozowski – Jaworowski 4:6, 6:3, 10:4; Rutkowska – Twardowski 6:2, 6:2; Murach – bye; Szabłowski – bye; Krasowski – Cichocki 6:2, 6:2; Bułkowski – Burta 6:2, 6:3; P. Godlewski – bye; W. Lutkowski – bye; Dmochowski – bye; Okuła – J. Czapski walkower; M. Sierzputowski – bye; Orliński – bye; Sokołowski – Sowa 2:6, 7:6, 10:6; Sokół – Zajkowski 6:2, 6:3; Wrzesień – bye; Kosowski – bye; K. Czapski – bye; Czerniszewski – Iwanowski 6:2, 6:2; W. Brzozowski – bye; Styła –  bye; Wajdemajer – Siwik 6:3, 6:2; Lemański – D. Śmietana 6:3, 6:3; Moczek – bye; Rajski – bye; Soroka – Aronowicz 6:2, 6:3; Kazberuk – Kraszewski 6:3, 6:4; Gomuliński – bye; Szarko – bye; Misztalewski – Podedworny 6:2, 6:4; Pecht – Wyszyński 7:6, 4:6, 10:6; Piotr Dzikiewicz – bye. 

Druga runda: Paweł Dzikiewicz – Ł. Brzozowski 6:2, 6:2; Rutkowska – Murach 6:7, 6:3, 10:8; Krasowski – Szabłowski 6:4, 6:4; P. Godlewski – Bułkowski 6:3, 6:4; W. Lutkowski – Dmochowski 6:2, 6:3; M. Sierzputowski – Okuła 6:4, 6:4; Orliński – Sokołowski 6:2, 6:2; Wrzesień – Sokół 6:3, 6:3; Kosowski – K. Czapski walkower; Czerniszewski – W. Brzozowski 6:2, 6:2; Wajdemajer – Styła 6:2, 6:3; Moczek – Lemański 6:2, 6:2, Rajski – Soroka 6:2, 6:2; Kazberuk – Gomuliński 3:6, 6:3, 10:8; Misztalewski – Szarko 6:2, 6:3; Piotr Dzikiewicz – Pecht 6:2, 6:3. 

Trzecia runda: Paweł Dzikiewicz – Rutkowska 6:2, 6:2; P. Godlewski – Krasowski 6:4, 6:4; W. Lutkowski – M. Sierzputowski 6:2, 6:2; Orliński – Wrzesień 6:2, 6:4; Kosowski – Czerniszewski 6:2, 4:6, 10:2; Moczek – Wajdemajer 6:4, 6:2; Rajski – Kazberuk 6:2, 6:2; Piotr Dzikiewicz – Misztalewski 6:2, 6:2.           

Ćwierćfinały: Paweł Dzikiewicz – P. Godlewski 6:1, 6:1; Orliński – W. Lutkowski 2:6, 6:3, 10:7; Moczek – Kosowski 6:1, 6:1; Rajski – Piotr Dzikiewicz 7:6, 6:0.

Półfinały: Orliński – Paweł Dzikiewicz 6:3, 3:6, 10:6; Rajski – Moczek 6:2, 6:0.  

Finał: Rajski – Orliński 6:2, 6:3.  

Kategoria: Turnieje

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności