Logo Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: N. Osaka - Sevastova 4:6, 6:3, 6:4; Svitolina - Keys 6:2, 1:6, 6:1; Kar. Pliskova - Muguruza 6:3, 6:1; Raonic - A. Zverev 6:1, 6:1, 7:6 (5).

Aktualności

Bohdan Tomaszewski Cup 2018 – wyniki

Na kortach Legii rozgrywany był turniej kadetów cyklu Tennis Europe Bohdan Tomaszewski Cup.

W Warszawie (korty ziemne, kategoria 1) do finałów singla awansowali Ada Piestrzyńska i Maks Kaśnikowski. W deblu wygrali Karolina Bartusek, Zuzanna Szczepańska i Kaśnikowski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Palecek – Kopel 6:1, 6:3; Moravcova – Turczuk 6:3, 6:4; Górska – Babaryko 6:3, 6:2; (8) Gustowska – B. Przybylska 6:4, 6:3; (3) Piestrzyńska – Łężniak 6:2, 6:1; Giordano – Mazurek 0:6, 7:5, 6:4; Koralnik – Pytel 6:2, 6:0; (7) Serhel – Durska 6:4, 6:2; (6) Vinahradava – Szpakowska 6:3, 6:0; Świerczyńska – Bartusek 6:7 (6), 6:3, 3:1 i krecz Karoliny; W. Ejsmont – Gołaś 7:5, 6:3; (4) Molchanova – Paul 6:2, 6:2; (5) Schieroni – Takmadżan 6:3, 6:0; Popławska – Jeschke 7:6 (5), 6:3; Zubtsouskaya – Szmyd 6:2, 6:3; (2) Szczepańska – Frankowska 7:6 (7), 6:1.

Druga runda: Palecek – Moravcova 6:3, 6:2; Gustowska – Górska 7:6 (2), 6:4; Piestrzyńska – Giordano 6:3, 6:3; Serhel – Koralnik 7:6 (1), 3:6, 6:3; Vinahradava – Świerczyńska 6:3, 6:1; Molchanova – W. Ejsmont 6:0, 6:1; Popławska – Schieroni 6:2, 7:6 (4); Szczepańska – Zubtsouskaya 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Gustowska – Palecek 2:6, 6:2, 7:5; Piestrzyńska – Serhel 6:3, 6:1; Molchanova – Vinahradava 6:4, 6:0; Szczepańska – Popławska 6:0, 6:2.

Półfinały: Piestrzyńska – Gustowska 6:1, 6:0; Molchanova – Szczepańska 5:7, 6:1, 7:5.

Finał: Molchanova – Piestrzyńska 6:4, 6:2.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Horak – Privara 6:0, 6:1; Bagnolini – Ohme 6:3, 6:3; Stankiewicz – Ziheng 6:4, 6:4; Kolijev – (6) Kielan 5:7, 6:2, 6:3; (4) Liepins – Włodarczyk 6:4, 6:1; Kaśnikowski – Vogeli 6:0, 6:0; Galuska – Kos 7:5, 6:3; Kamrowski – (5) Jonker 6:4, 7:5; (8) Pieczkowski – Gazivoda 7:6 (6), 6:1; Andrejic – Kopcik 6:2, 6:3; Orlikowski – Vercik 6:0, 6:1; (3) Jurajda – Tomański 6:4, 7:6 (3); (7) Musil – Kułakowski 6:2, 6:3; Shestakov – Stokowski 6:4, 6:1; Malakhovich – Kulig 6:1, 6:3; (2) Bielinskyi – Mruk 6:0, 6:1.

Druga runda: Horak – Bagnolini 7:6 (10), 7:5; Kolijev – Stankiewicz 6:4, 2:6, 6:2; Kaśnikowski – Liepins 4:6, 6:1, 6:1; Kamrowski – Galuska 6:3, 6:1; Andrejic – Pieczkowski 6:2, 6:2; Orlikowski – Jurajda 7:5, 6:7 (5), 6:4; Musil – Shestakov 6:2, 6:3; Bielinskyi – Malakhovich 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Horak – Kolijev 6:3, 6:3; Kaśnikowski – Kamrowski 6:3, 6:0; Andrejic – Orlikowski 6:0, 6:0; Bielinskyi – Musil 6:7 (5), 6:3, 6:0.

Półfinały: Kaśnikowski – Horak 6:3, 7:5; Bielinskyi – Andrejic 6:4, 6:2.

Finał: Bielinskyi – Kaśnikowski 7:6 (3), 6:4.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Molchanova/Piestrzyńska – bye; Frankowska/Popławska – Durska/Koralnik 7:5, 6:3; (3) Giordano/Schieroni – Ejsmont/Łężniak 6:7 (4), 6:3, 10:4; Gołaś/Takmadżan – Paul/Wawrowska 3:6, 7:6 (7), 10:2; Gustowska/Jeschke – Serhel/Zubtsouskaya 6:3, 5:7, 10:3; (4) Bartusek/Szczepańska – Szpakowska/Wnuczek 6:4, 7:5; Babaryko/Moravcova – Górska/Świerczyńska 6:3, 6:4; (2) Palecek/Vinahradava – bye.

Ćwierćfinały: Molchanova/Piestrzyńska – Frankowska/Popławska 6:4, 7:6 (2); Giordano/Schieroni – Gołaś/Takmadżan 6:2, 6:3; Bartusek/Szczepańska – Gustowska/Jeschke 6:1, 6:1; Palecek/Vinahradava – Babaryko/Moravcova 6:1, 7:6 (5).

Półfinały: Giordano/Schieroni – Molchanova/Piestrzyńska 6:4, 6:1; Bartusek/Szczepańska – Palecek/Vinahradava 6:2, 6:3.

Finał: Bartusek/Szczepańska – Giordano/Schieroni 6:1, 6:0.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Bielinskyi/Jurajda – bye; Galuska/Horak – Ohme/Szczap 6:2, 6:2; (4) Andrejic/Kaśnikowski – bye; Orlikowski/Tomański – Bagniolini/Gazivoda walkower; Kamrowski/Stokowski – Malakhovich/Shestakov 6:2, 0:6, 10:3; (3) Kolijev/Musil – bye; Privara/Vogeli – Kulig/Włodarczyk 6:7 (5), 7:6 (4), 10:4; (2) Jonker/Liepins – bye.

Ćwierćfinały: Galuska/Horak – Bielinskyi/Jurajda walkower; Andrejic/Kaśnikowski – Orlikowski/Tomański 6:1, 6:3; Kolijev/Musil – Kamrowski/Stokowski 6:1, 6:2; Jonker/Liepins – Privara/Vogeli 6:2, 4:6, 10:6.

Półfinały: Andrejic/Kaśnikowski – Galuska/Horak 6:2, 6:2; Kolijev/Musil – Jonker/Liepins.

Finał: Andrejic/Kaśnikowski – Kolijev/Musil 6:4, 7:6 (5).

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Kopel – bye; Podulka – Cerny 6:1, 6:0; Durska – bye; Szymczewska – bye; Turczuk – bye; B. Przybylska – Wnuczek 6:4, 6:4; Timofeeva – bye; Paul – bye; Babaryko – bye; Syczuk – bye; Mazurek – bye; Formella – Skowrońska 6:1, 6:1; Wawrowska – bye; Pytel – Zalewska 2:6, 7:5, 6:1; Koralnik – bye; Grott – Kozhatova 7:5, 7:5.

Druga runda: Kopel – Podulka 6:3, 7:5; Durska – Szymczewska 6:3, 2:1 i krecz Matyldy; Turczuk – B. Przybylska 6:2, 6:1; Paul – Timofeeva 7:5, 6:0; Babaryko – Syczuk 4:6, 6:4, 6:3; Mazurek – Formella 6:7 (4), 7:6 (6), 6:2; Pytel – Wawrowska 6:1, 6:3; Koralnik – Grott 6:4, 6:2.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Shestakov – bye; Szczap – Zdzuj walkower; Herok – bye; Bagnolini – bye; Tatera – bye; Mruk – Góra 7:6 (5), 6:2; Włodarczyk – bye; Ohme – Dziedzic 6:4, 6:0; Lopushynskyi – bye; Galuska – Krotowski 6:0, 1:6, 6:4; Stankiewicz – bye; Bartoszek – J. Bojarski 1:6, 6:3, 7:5; Kos – bye; Cisło – Tatini 6:2, 6:3; Kopcik – bye; Slizevich – Klimek 6:1, 7:5.

Druga runda: Shestakov – Szczap 6:1, 6:3; Bagnolini – Herok 6:4, 6:0; Mruk – Tatera 6:7 (4), 7:6 (5), 3:1 i krecz Filipa T.; Ohme – Włodarczyk 6:1, 6:1; Galuska – Lopushynskyi 6:4, 4:6, 6:3; Stankiewicz – Bartoszek 7:5, 6:3; Kos – Cisło 6:2, 2:6, 6:2; Kopcik – Slizevich 6:7 (5), 6:2, 6:0.

Kategoria: TE

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności